• Kategorie
  • Parametry
  • Kamzielki, bezrękawniki odblaskowe

KAMIZELKA ROBOCZA ODBLASKOWA - BEZRĘKAWNIK ODBLASKOWY

Kamizelka odblaskowa to część odzieży ochronnej, ostrzegawczej . Okazuje się również, że pewne przepisy wymagają zastosowania przez pracowników odzieży ochronnej w postaci kamizelek odblaskowych, czyli kamizelek ostrzegawczych. Jest to na przykład wymagane w magazynach wysokiego składowania, podczas załadunku, rozładunku i przewodu ładunków. Przepisy BHP określają, w jakim momencie i charakterze pracy należy zastosować odzież ochronną, w tym również kamizelki ostrzegawcze. Należy tak uczynić na przykład podczas prac narażających ciało pracownika na działanie czynników mechanicznych, chemicznych, pyłowych, biologicznych, wody, niskiej i wysokiej temperatury. Takie czynniki mogą stanowić pewne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Jeśli jednak pracownicy mają być jeszcze dobrze widoczni, to tutaj przydadzą im się wysokiej klasy kamizelki odblaskowe. Od wielu lat wykorzystywane są podczas prac w miejscach o wzmożonym ruchu pojazdów, na torach kolejowych, w transporcie wewnątrzzakładowym oraz w transporcie dołowym kopalń.

Taka odzież ostrzegawcza jest więc zalecana w przepisach dotyczących wymagań dla środków ochrony indywidualnej. Natomiast sam obowiązek wynikający z zastosowania konkretnego rodzaju odzieży ochronnej, w tym kamizelek odblaskowych, przede wszystkim wynika z wcześniejszej oceny ryzyka zawodowego występującego w danym miejscu pracy.

Kamizelki odblaskowe - jakie kamizelki ostrzegawcze wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep bhp oferuje szeroki wybór kamizelek ostrzegawczych. W ofercie kamizelki takich producentów jak : Ardon, CXS Canis, Portwest, Projob, Snickers. Dostępne modele we fluorescencyjnych kolorach żółtego, pomarańczowego, czerwonego, szarego, jedno lub dwukolorowe. Posiadają taśmy odblaskowe w poziomie i/lub w pionie. Niektóre modele to kurtki z odpinanymi rękawami co dajebezrękawniki odblaskowe ocieplane. W ofercie również kamizelki z rękawami krótkimi lub długimi, zapinane na zamek lub rzepy. Nasza hurtownia oferuje również kamizelki odblaskowe chłodzące. W tej kategorii występują takie modele jak : CV02 PORTWEST czy CV01 PORTWEST. Tego typu kamizelki polecane są dla pracowników robót ziemnych, drogowców, budowlańców oraz kierowców i osób pracujących w spedycji i transporcie, dla tych pracowników, którzy przebywają na pełnym słońcu, w wysokiej temperaturze i wilgotności. Niektóre modele oprócz kieszeni posiadają zaczep na klucze, radio oraz są wyposażone w specjalne kieszonki na identyfikator. W naszej ofercie dostępne są również specjalne kamizelki odblaskowe narzędziowe wyposażone w szeroki pas barkowy oraz worki kieszeniowe. W tej kategorii polecamy kamizelkę 4230 AllroundWork marki Snickers. Oferujemy również rewelacyjną kamizelką świecącą w nocy i tu model G476 PORTWEST. W kamizelce G476 zastosowano taśmy w technologii Glowtex Triple emitujące światło w ciemności. Tego rodzaju kamizelki ostrzegawcze to idealna propozycja dla każdego kierowcy, stróża, budowlańca, kierownika budowy oraz innych osób przebywających blisko drogi. W ofercie również bezrękawniki ochronne ostrzegawcze marki Leber&Hollaman, a także świetne kamizelki odblaskowe dwustronne marki Issa. Polecamy dwustronne kamizelki przydatne podczas podróży, szczególnie dla osób, które muszą poruszać się lub pracować przy drodze: jedna strona gwarantuje wysoką widoczność, druga z kolei, utrzymana w stonowanej kolorystyce ma bardziej sportowy wygląd. Kamizelka idealna do pracy ale i na rower wyprawy górskie, trekking, nordic walking. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią odzieży ostrzegawczej. W ofercie również spodnie do pasa odblaskowe , ogrodniczki, bluzy, polary, czapki odblaskowe. Cena kamizelek odblaskowych jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż naszsklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Znajdą tu Państwo tanie kamizelki ostrzegawcze np Urgent, REIS, Ardon czy Procera oraz lepszej jakości bardziej bogate wersje kamizelek ostrzegawczych Portwest czy Snickers. Dostępna w naszej ofercie odzież ochronna to najwyższej jakości ubrania bhp, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w niejednym środowisku pracy, w którym wymagane jest odpowiednie umundurowanie pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko polarów odblaskowych, ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia.