• Kategorie
  • Parametry
  • Kamizelki, bezrękawniki robocze

Kamizelka robocza i bezrękawnik ocieplany - odzież robocza zimowa ocieplana

Oferta naszego sklepu bhp w zakresie odzieży roboczej jest bardzo szeroka. Oferujemy niskie ceny na ubrania robocze i odzież roboczą ocieplaną. Znajdziemy tu kamizelki robocze męskie i damskie. Bezrękawnik bhp sprawdza się okresie jesienno-zimowym jako dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem. Kamizelki mogą być sportowe, modne z pikowaniem przypominające kamizelki miejskie czy sportowe. Kamizelki robocze bhp mogą być wykonane z różnych tkanin. Popularne są kamizelki softshell. Najczęściej jednak kamizelki robocze kojarzą się z kamizelką ostrzegawczą ale i ta występuje w bardzo wielu fasonach. Odzież robocza rozwija się bardzo intensywnie i producenci tworzą coraz bardziej nowe i ciekawe wzory. Aktualnie nasz sklep bhp oferuje szeroki wybór produktów. Nasza hurtownia oferuje najbardziej znane marki produkujące kamizelki robocze. Cena ich jest zależna od fasonu, materiałów a także producenta.

Kamizelki robocze i reklamowe idealne do pracy - kamizelki monterskie

Kamizelki robocze to produkt idealny do pracy przez cały rok. Sprawdzają się wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Można je nosić na koszulki typu t-shirt, polary, kurtki softshell czy koszule flanelowe. Idealne w chłodne dni.

Nasi klienci cenią w nich praktyczność. Dają ciepło bez krępowania ruchów. Do tego posiadają praktyczne kieszenie, które często są potrzebne do przechowywania najbardziej potrzebnych rzeczy jak telefon, miarka, klucze itp. Kamizelki monterskie czy też budowlane to propozycja dla osób szukających w kamizelkach dodatkowej przestrzeni na przechowywanie rzeczy. Kamizelki te mają liczne kieszenie, są ciepłe i chronią przed chłodem. Polecamy tu także kamizelki dwustronne. Kamizelki budowlane i monterskie mogą być bardziej proste i ekonomiczne lub też lepiej odszyte z lepszych tkanin, modniejszym wyglądzie i fasonie.

Kamizelki mają bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie nadają się dla kierowców, pracowników magazynu czy hal produkcyjnych, majstrów, pracowników firm budowlanych czy remontowych.

Kamizelki mogą być ocieplane lub np softshellowe

Idealne na wyprawę w góry, trekking, nordic walking czy rower. Bardzo dobrze nadają się do wykonania haftów oraz nadruków co cenią nasi klienci jak agencje marketingowe czy duże firmy, którym zależy na dobry wizerunku i promocji swojej marki. Duże lub małe logo to świetny pomysł aby przykuć uwagę potencjalnych klientów. Kamizelki robocze ocieplane to uzupełnienie ubrania roboczego. Doskonale sprawdzają się jako kamizelki budowlane, kamizelki dla serwisantów i monterów, kamizelki odblaskowe ocieplane, kamizelki wodoodporne. Oferta kamizelek ocieplanych jest bardzo szeroka i każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to czy szuka taniej kamizelki czy tez kamizelki roboczej klasy premium, kamizelki sportowej czy odblaskowej.

Kamizelki odblaskowe ostrzegawcze z pasami

Bardzo popularnym modelem są kamizelki ostrzegawcze z pasami odblaskowymi. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i dobrą widoczność, tam gdzie klient ma być widoczny. Idealne są dla pracowników budowlanych, dla pracowników robót drogowych, kierowców, magazynierów, pracowników firm porządkowych. Kamizelki odblaskowe mogą być tradycyjne i proste albo bardziej urozmaicone, siateczkowe, dwukolorowe, zapinane na zamek, z licznymi kieszeniami itp. Szeroką ofertę kamizelek roboczych oferuje Portwest, który specjalizuje się w produkcji m.in. odzieży roboczej odblaskowej.

W naszym sklepie bhp znajdziecie Państwo szeroki wybór kamizelek roboczych i kamizelek sportowych.