• Kategorie
  • Parametry
  • Bluzy robocze, swetry

Bluza robocza idealna do pracy -  jaką wybrać?

Bluza robocza stanowi uzupełnienie ubrania roboczego. Wielu producentów przy produkcji ubrań roboczych produkuje komplety: spodnie i bluzę roboczą. Dzięki temu, mamy możliwość stworzenia estetycznego ubrania roboczego o tej samej kolorystyce.

Bluzę roboczą można jednak kupić i nosić oddzielnie. Nie musi to być bluza wykonana z typowego materiału:bawełna czy poliester z bawełną. Popularne są również bluzy polarowe, dresowe, z kapturami czy kieszeniami. Wszystko zleży od specyfiki branży, wizji oraz budżetu klienta. 

W naszym sklepie internetowym z odzieżą roboczą znajda Państwo bogatą ofertę różnorodnych modeli bluzy. Od klasycznych wzorów jak Master, Formen czy Kolmar, znajdą Państwo również produkty polskiego producenta Sara Workwear. Polecamy również bluzy marki Canis CXS, Ardon czy Portwest.

Powyżsi producenci oferują szeroki wybór odzieży roboczej w tym bluz idealnych do pracy. Polecamy również zapoznać się z ofertą takich firm jak DAD SPORTSWEAR, ProJob czy Printer, które oferują bluzy nie tylko robocze ale sportowe, idealne również do uprawiania sportów. Firma DAD specjalizuje się w produkcii odzieży żeglarskiej.