• Kategorie
  • Parametry
  • Bluzy robocze, swetry

Bluza robocza idealna do pracy - jaką wybrać?

Bluza robocza stanowi uzupełnienie ubrania roboczego. Wielu producentów przy produkcji ubrań roboczych produkuje komplety: spodnie i bluzę roboczą. Dzięki temu, mamy możliwość stworzenia estetycznego ubrania roboczego o tej samej kolorystyce. Oferta bluz roboczych jest więc porównywalna do oferty spodni roboczych. Bluzy są produkowane w takiej samej kolorystyce, spójnej z pozostałymi elementami odzieży roboczej. Oferta naszego sklepu jest w tej kategorii bardzo szeroka i zróżnicowana. Możemy kupić tanią bluzę, bluzę droga klasy premium jak i bluzę specjalistyczną np odblaskową czy trudnopalną antyelektrostatyczną.

Bluza robocza jest zazwyczaj oddzielnym elementem i można ją kupić i nosić oddzielnie. Nie musi to być bluza wykonana z typowego materiału: bawełna czy poliester z bawełną. Popularne są również bluzy polarowe, dresowe, z kapturami czy kieszeniami. Wszystko zleży od specyfiki branży, wizji oraz budżetu klienta.

W naszym sklepie internetowym z odzieżą roboczą znajda Państwo bogatą ofertę różnorodnych modeli bluzy. Od klasycznych wzorów jak bluza Master, Formen czy Kolmar, znajdą Państwo również produkty polskiego producenta Sara Workwear . Polecamy również bluzy marki Canis CXS , Ardon czy Portwest . Dużym zainteresowaniem cieszą się bluzy Brixton Spark i Practical, które wraz ze spodniami tej serii tworzą jedne z bardziej popularnych modeli odzieży roboczej. Godne polecenia z tańszych produktów są nie tylko bluzy REIS i LH ale i bluzy Urgent, bluzy Procera i inne.

Powyżsi producenci oferują szeroki wybór odzieży roboczej w tym bluz idealnych do pracy. Polecamy również zapoznać się z ofertą takich firm jak DAD SPORTSWEAR, ProJob czy Printer, które oferują bluzy nie tylko robocze ale sportowe, idealne również do uprawiania sportów. Firma DAD specjalizuje się w produkcii odzieży żeglarskiej. Oferta sportowej odzieży roboczej jest także bardzo szeroka. Polecamy także bluzy reklamowe dresowe zróżnicowane pod względem kolorów, fasonów i ceny.