• Kategorie
  • Parametry
  • Bluzy robocze, swetry

Bluza robocza idealna do pracy -  jaką wybrać?

Bluza robocza stanowi uzupełnienie ubrania roboczego. Wielu producentów przy produkcji ubrań roboczych produkuje komplety: spodnie i bluzę roboczą. Dzięki temu, mamy możliwość stworzenia estetycznego ubrania roboczego o tej samej kolorystyce. Oferta bluz roboczych jest więc porównywalna do oferty spodni roboczych. Bluzy są produkowane w takiej samej kolorystyce, spójnej  z pozostałymi elementami odzieży roboczej. Oferta naszego sklepu jest w tej kategorii bardzo szeroka i zróżnicowana. Możemy kupić tanią bluzę , bluze droga klasy premium jak i bluzę specjaiistyczną np odblaskową czy trudnopalną antyelektrostatyczną.

Bluza robocza jest zazwyczaj oddzielnym elementem i można ją kupić i nosić oddzielnie. Nie musi to być bluza wykonana z typowego materiału:bawełna czy poliester z bawełną. Popularne są również bluzy polarowe, dresowe, z kapturami czy kieszeniami. Wszystko zleży od specyfiki branży, wizji oraz budżetu klienta. 

W naszym sklepie internetowym z odzieżą roboczą znajda Państwo bogatą ofertę różnorodnych modeli bluzy. Od klasycznych wzorów jak bluza Master, Formen czy Kolmar, znajdą Państwo również produkty polskiego producenta Sara Workwear. Polecamy również bluzy marki Canis CXS, Ardon czy Portwest. Dużym zainteresowaniem cieszą się bluzy Brixton SPark i Practical, które wraz ze spodniami tej serii tworzą jedne z bardziej popularnych modeli odzieży roboczej. Godne polecenia z tańszych produktów są nie tylko bluzy REIS i LH ale i bluzy Urgent, bluzy Procera i inne.

Powyżsi producenci oferują szeroki wybór odzieży roboczej w tym bluz idealnych do pracy. Polecamy również zapoznać się z ofertą takich firm jak DAD SPORTSWEAR, ProJob czy Printer, które oferują bluzy nie tylko robocze ale sportowe, idealne również do uprawiania sportów. Firma DAD specjalizuje się w produkcii odzieży żeglarskiej. OFerta sportowej odzieży roboczej jest także bardzo szeroka. Polecamy także bluzy reklamowe dresowe zróżnicowane pod względem kolorów, fasonów i ceny.