• Kategorie
  • SORBENT UNIWERSALNY, HW MATA(ROLKA) 0,40*40 m, 180 l (2), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST

Symbol: 146.310.202
485.73
485.73
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-4
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 9.06 kg

SORBENT UNIWERSALNY, HW MATA(ROLKA) 0,40*40 m, 180 l (2), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST SŁUŻY DO ZATRZYMANIA WYCIEKÓW, ROZLEWÓW W CIAGACH KOMUNIKACYJNYCH LUB NA STANOWISKACH PRACY GDZIE MOŻE TO ZAGRAŻAĆ BEZPIECZEŃSTWU PRACOWNIKÓW. SORBENT POCHŁANIA WODĘ, PŁYNY PRZEMYSŁOWE, PRODUKTY ROPOPOCHODNE I NIEAGRESYWNE CHEMIKALIA.SORBENT MA POSTAĆ MATY W ROLCE. MATA WYKONANA JEST JAKO SORBENT NIEGŁADZONY.

Sorbent uniwersalny, HW ma na celu pochłaniać wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Sorbent przeznaczony jest do zastosowania wewnątrz pomieszczeń w celu zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, zatrzymywania wycieków spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach roboczych. Mata wykonana jest jako sorbent niegładzony (MeltBlown). Mata możliwe jest szybkie usunięcie wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz na posadzkach. Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników. Maty zawinięte w rolkę posiadają perforacje dzięki czemu używamy tyle ile aktualnie potrzebujemy. Typ Microsorb First, rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa, kolor szary, wymiar 0,40*40 m, opakowanie 2 szt., absorpcja opakowania: wg metody EDANA - 180 l, wg metody ASTM - 270 l, waga 9,6 kg.


Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia