• Zwroty i reklamacje

Zwroty i wymiany:

WAŻNE! PRZED ODESŁANIEM PRODUKTU PROSIMY: SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU USTALENIA ADRESU ZWROTU! 

Konsument, osoba fizyczna nie dokonująca zakupu na fakturę VAT a paragon ma prawo zwrotu towaru bez podania powodu zwrotu, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Prosimy o kontakt przed odesłaniem produktu oraz o zwrot nieużywanego towaru w oryginalnym opakowaniu. wartości produktu.

 

PODSTAWĄ WYMIANY JEST ORYGINAŁ DOWODU ZAKUPU (paragon).

Towar do wymiany przyjmujemy wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. 

W przypadku dostarczenia do Klienta towaru niezgodnego ze złożonym zamówieniem koszty wymiany ponosi Sklep. W innym przypadku koszty związane z odesłaniem poprawnie dostarczonego towaru i wysyłki nowego towaru ponosi Konsument.

 Warunki wymiany towaru na inny rozmiar, kolor:

  • towar znajduje się w nienaruszonym stanie, nie nosi żadnych śladów użytkowania, posiada fabryczne opakowanie oraz metki,
  • towar posiada oryginalne opakowanie, opakowanie jest integralną częścią towaru.
  • Klient posiada oryginał dowodu zakupu.

 

 

Procedura wymiany:

Chęć wymiany należy jak najszybciej zgłosić za pośrednictwem e-mail biuro@katjastore.eu poprzez pisemne oświadczenie, a następnie odesłać towar w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Przekroczenie terminu będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany.

Klient odsyła formularz wraz z oryginałem dowodu zakupu i towarem NA SWÓJ KOSZT  ( lub po uiszczeniu opłaty za przesyłkę, paczkę możemy odebrać własnym kurierem w cenie 19,99 zł paczka 30kg) na adres magazynu. Adres zostanie wskazany przez naszego pracownika.

Po otrzymaniu przesyłki, towar zostaje sprawdzony pod zwględem śladów noszenia itp. Wymiana towaru na inny rozmiar możliwa jest  w przypadku odesłania nieużywanego produktu oraz w miarę dostępności produktu. Koszt zwrotu i wysyłki pokrywa Klient. 

 

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem!