• Kategorie
  • Szukaj
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HE45-CH 450W NAC
Produkt niedostępny
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HE60-CH 600W NAC
Produkt niedostępny
NOŻYCE ELEKTRYCZNE DO ŻYWOPŁOTU 600W
Produkt niedostępny

Nożyce do żywopłotu i trawy w sklepie online

Na zbliżający się okres wiosenno-letni wielu ogrodników chce w odpowiedni sposób przygotować swoje ogrody do czego należy mieć odpowiednie narzędzia. Niezbędne w tym przypadku mogą okazać się nożyce do żywopłotu jakie w swojej ofercie posiada sklep i hurtownia Optimum BHP. Oferta jest na tyle szeroka i bogata, że praktycznie każdy zainteresowany klient niezależnie od swoich potrzeb znajdzie w niej coś dla siebie. Warto również dodać, że posiadamy nożyce do żywopłotu od wielu znanych producentów takich jak np. Makita, Stihl, Stanley Fatmax, Fiskars czy Handy, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku. W zależności od wielkości naszego ogrodu czy naszych oczekiwań dostępnych jest wiele rodzajów, które zdecydowanie bardziej ułatwią na wykonywanie prac ogrodowych. Jakie nożyce do żywopłotu będą najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku?

Sklep online poleca nożyce ręczne do żywopłotu

Nożyce ręczne do żywopłotu jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do własnoręcznego użytku dlatego też będzie najlepszym rozwiązaniem na mniejszych obszarach. Różne wielkości umożliwią nam dowolne uformowanie kształtów według indywidualnych upodobań. Ręczne nożyce do żywopłotu różnią się od siebie również rodzajem użytego tworzywa oraz wagą co szczególnie warto wziąć pod uwagę aby nie okazało się, że przy długotrwałym użytkowaniu mogą powodować znaczny dyskomfort z uwagi na ciężkość. Z doświadczenia wiemy, że nożyce do żywopłotu ręczne wybierane są do przycinania niewielki krzewów przy czym warto zaznaczyć, że umożliwią nam one zdecydowanie bardziej precyzyjne cięcie.

Nożyce do żywopłotu elektryczne w dobrej cenie w sklepie online

Nożyce do żywopłotu elektryczne to propozycja dla posiadaczy większych obszarów, którzy lubią mieć piękny i zadbany ogród. Jest rozwiązanie z wyższej półki cenowej jednak wysoka jakość wykonania sprawia, że posłuży nam przez długi okres czasu co jednocześnie czyni je jedną z bardziej ekonomicznych propozycji. Elektryczne nożyce do żywopłotu różnią się od siebie mocą, wagą oraz ceną. Są one bardzo łatwe w obsłudze jednak należy pamiętać, że mogą być używane wyłączenie poprzez podjęcie kabla do prądu dlatego należy mieć stały dostęp do kontaktu co nieraz okazuje się być niemożliwie. Warto również dodać, że nożyce elektryczne do żywopłotu stwarzają ryzyko przecięcia kabla, a tym samym porażenia prądem dlatego nie można stwierdzić, że są w 100% bezpiecznym rozwiązaniem.

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe poleca sklep online

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań zwłaszcza kiedy w grę wchodzą duże ogrody. Ich głównym atutem jest fakt, że nie potrzebują stałego źródła prądu co jednocześnie eliminuje ryzyko przecięcia kabla i porażenia prądem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu są o wiele droższym rozwiązaniem dlatego nie zawsze każdy będzie w stanie sobie na nie pozwolić jednak oferta dostępna jest w tak szerokim przedziale cenowym aby móc trafić do jak największej liczby odbiorców. Przy okazji wyboru tego typy sprzętu warto jest zwrócić uwagę na pojemność baterii od której zależeć będzie czas pracy jak również na grubość cięcia czy długość ostrza. Jesteśmy przekonani, że nożyce akumulatorowe do żywopłotu są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Oferujemy nożyce do żywopłotu i trawy w sklepie online

Jak widać dostępnych jest wiele ciekawych propozycji na nożyce do żywopłotu, które są w stanie ułatwić nam wykonywanie prac ogrodowych na różnych ich wielkościach. Ważne jest aby korzystać z nich zgodnie z zaleceniami co minimalizuje ryzyko zrobienia sobie krzywdy. Nożyce do żywopłotu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które dbają o piękny wygląd swoich ogródków domowych jak również dla profesjonalnych ogrodników. Sklep i hurtownia Optimum BHP jest przekonany, że w naszej ofercie na nożyce do żywopłotu każdy zainteresowany klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszmy!