• Kategorie
  • SORBENT UNIWERSALNY, HW MATA(ROLKA) 0,80*40 m, 180 l (1), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST

Symbol: 146.310.203
485.73
485.73
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-4
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 9.06 kg

SORBENT UNIWERSALNY, HW MATA(ROLKA) 0,80*40 m, 180 l (1), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST TO SORBENT MAJĄCY NA CELU ZATRZYMANIA WYCIEKU ORAZ ROZLEWÓW NA STANOWISKACH PRACY I W CIAGACH KOMUNIKACYJNYCH. SORBENT DOSKONALE POCHŁANIA WODĘ, OLEJE, PŁYNY PRZEMYSŁOWE, PRODUKTY ROPOPOCHODNE I NIEAGRESYWNE CHEMIKALIA. SORBENT W ROLCE PRZEZNACZONY JEST DO KORZYSTANIA WEWNATRZ, DOSKONALE USUWA WYCIEKI W TRUDNO DOSTĘPNYCH I CIASNYCH MIEJSCACH. MATY POCHŁANIAJĄCE SA NAWINIĘTE NA ROLKĘ I POSIADAJĄ PERFORSCJE. MATA WYKONANA JAKO SORBENT NIEGŁADZONY.

Pochłania wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Stosowana wewnątrz pomieszczeń do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, zatrzymywania wycieków spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach roboczych. Mata wykonana jest jako sorbent niegładzony (MeltBlown). Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz na posadzkach. Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników. Dzięki perforacji używamy tyle ile aktualnie potrzebujemy. Typ Microsorb First, rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa, kolor szary, wymiar 0,80*40 m, opakowanie 1 szt., absorpcja opakowania: wg metody EDANA - 180 l, wg metody ASTM - 270 l, waga 9,6 kg.

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia