• Kategorie
  • SORBENT TYLKO DO OLEJU INDUSTRY, HW MATA(ROLKA) 0,80*40 m, 180 l (1), 1*WARSTWA, 2*PERFORACJA, MICROSORB FIRST

Symbol: 146.111.203
464.08
464.08
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-4
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 9.6 kg

SORBENT TYLKO DO OLEJU INDUSTRY, HW MATA(ROLKA) 0,80*40 m, 180 l (1), 1*WARSTWA, 2*PERFORACJA, MICROSORB FIRST TO SORBENT PRZEMYSŁOWY KTÓRY DOSKONALE CHŁONIE OLEJE, ROPĘ I INNE PRODUKTY ROPOPOCHODNE. SŁUŻY DO USUWANIA WYCIEKÓW WĘGLOWODOROWYCH SPOD MASZYN, NIESZCZELNYCH POJEMNIKÓW I PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH. SORBENT MA POSTAĆ MATY W ROLCE Z PERFORACJĄ MOŻE BYĆ STOSOWANA ZARÓWNO WENĄTRZ JAK I NA ZEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ TAKŻE W CZASIE DESZCZU GDYŻ NIE WCHŁANIA WODY. MATA WYKONANA JAKO SORBENT NIEGŁADZONY.

Sorbent na oleje industry HW doskonale pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne jednocześnie niepochłaniając wody dzięki czemu może być stosowany także podczas deszczu. Sorbent w postaci maty może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych. Mata (rolka) wykonana jest jako sorbent niegładzony (MeltBlown). Mata sorbentowa doskonale nadaje się do czyszczenia ciasnych, trudno dostępnych miejsc oraz posadzek. Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów i innych produktów ropopochodnych na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników. Dzięki podwójnej perforacji używamy tyle ile aktualnie potrzebujemy.

Typ Microsorb First, rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa, kolor niebieski, wymiar 0,80*40 m, opakowanie 1 szt., absorpcja opakowania: wg metody EDANA - 180 l, wg metody ASTM - 270 l, waga 9,6 kg.

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia