• Kategorie
  • SORBENT TYLKO DO OLEJU INDUSTRY, HW MATA(ROLKA) 0,40*40 m, 180 l (2), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST

Symbol: 146.111.202
464.08
464.08
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-4
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 9.06 kg

SORBENT TYLKO DO OLEJU INDUSTRY, HW MATA(ROLKA) 0,40*40 m, 180 l (2), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST TO SORBENT PRZEMYSŁOWY KTÓRY SKUTECZNIE HAMUJE WYCIEKI OLEJU, ROPY ORAZ ROPOPOCHODNYCH SUBSTANCJI. MATA SORBENTOWA SŁUŻY DO USUWANIA WYCIEKÓW WĘGLOWODOROWYCH SPOD MASZYN, NIESZCZELNYCH POJEMNIKÓW I PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH. MOŻE BYĆ STOSOWANY WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ TAKŻE W CZASIE DESZCZU GDYŻ NIE POCHŁANIA WODY. MATA W FORMIE ROLKI Z PERFORACJĄ WYKONANA ZOSTAŁA JAKO SORBENT NIEGŁADZONY.

Sorbent do oleju INDUSTRY ma formę mat w rolce, które doskonale pochłaniają oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. maty sorbentowe mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń do usuwania wycieków węglowodorowych spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych.  Dzieki temu że mata nie chłonie wody można ją stosować na zewnątrz także podczas deszczu. Mata (rolka) wykonana jest jako sorbent niegładzony (MeltBlown). Rolka z matami sorpcyjnymi jest na całej długości perforowana co pozwala na użycie tylko tyle ile wymaga sytuacja. Sorbent mata idealnie sprawdzi się w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz do posadzek.Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów i innych produktów ropopochodnych na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników.

Typ Microsorb First, rodzaj mata (rolka) Heavy Weight (wysoka gęstość) 1-warstwowa, kolor niebieski, wymiar 0,40*40 m, opakowanie 2 szt., absorpcja opakowania: wg metody EDANA - 180 l, wg metody ASTM - 270 l, waga 9,6 kg.

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia