• Kategorie
  • TOP24 - POJEMNIK ZEBEZPIECZAJĄCY STALOWY NA ODPADY OLEJOWE, 20 l, DŹWIGNIA NOZNA, CZERWONY

Symbol: 104.200.026
568.23
568.23
para Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-4
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 0.15 kg

TOP24 - POJEMNIK ZEBEZPIECZAJĄCY STALOWY NA ODPADY OLEJOWE, 20 l, DŹWIGNIA NOŻNA, CZERWONY POJEMNIK PRZEZNACZONY JEST DO USUWANIA W BEZPIECZNY SPOSÓB ODPADÓW TAKICH JAK SZMATY, ŚCIERKI, TKANINY NASĄCZONE PŁYNAMI ŁATWOPALNYMI CO W ZNACZĄCY SPOSÓB OGRANICZA RYZYKO POŻARU. POKRYWA POJEMNIKA OTWIERANA JEST ZA POMOCĄ DŹWIGNI NOŻNEJ KTÓA ZAMYKA SIĘ SAMOCZYNNIE. 

Pozwala na bezpieczne usuwanie szmat, ścierek, tkanin nasączonych płynami łatwopalnymi. Ogranicza znacząco ryzyko pożaru. Zapewnia zgodność z przepisami dotyczącymi magazynowania niebezpiecznych odpadów. Stosowany wszędzie tam, gdzie w użyciu znajdują się ścierki, szmaty i tkaniny nasączone rozpuszczalnikami, rozcieńczalnikami, olejem lnianym, klejami łatwopalnymi oraz innymi płynami łatwopalnymi, które stwarzają poważne zagrożenie pożarowe w przypadku nieprawidłowego usuwania po użyciu. Specjalnie zaprojektowana pokrywa otwiera się pod kątem ponad 60 stopni po naciśnięciu nożnej dźwigni uruchamiającej, a po zwolnieniu zamyka się samoczynnie, izolując zawartość pojemnika od źródeł ognia i zapłonu oraz ograniczając dostęp tlenu, co praktycznie uniemożliwia samozapłon zawartości. Okrągła konstrukcja pojemnika i uniesione dno poprawiają cyrkulację powietrza wokół pojemnika rozpraszając ciepło i zmniejszając jego wilgotność oraz rdzewienie. Powłoka lakiernicza pojemnika została wykonana z trwałego lakieru proszkowego, który odporny jest na chemikalia i otarcia. Posiada certyfikat FM Global, UL, TUV. Pojemność 20 l, wymiary Śr.zewn.*W 302 x 403 mm, kolor czerwony. Specjalna 10-letnia gwarancja.*

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia