• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież robocza ocieplana

Odzież robocza ocieplana - ubranie robocze ocieplane bhp

W okresie jesiennym zdecydowana większość firm przymierza się do zakupu odzieży roboczej zimowej dla swoich pracowników. Na rynku bhp, w tym także w naszym sklepie bhp znajdą Państwo bardzo szeroki wybór odzieży roboczej zimowej wielu producentów. Postaramy się Państw zaprezentować kilku najbardziej popularnych producentów i ich ofertę. Na początku jednak sprawdźmy co możemy dostać w kategorii odzieży roboczej ocieplanej

Odzież robocza ocieplana - rodzaje odzież ochronnej zimowej:

Ubranie robocze ocieplane

Ubranie robocze ocieplane to komplet na który standardowo składa się kurtka ocieplana oraz spodnie ocieplane czy to ogrodniczki czy spodnie robocze do pasa. Ubrania można kupić w gotowych zestawach lub można takowy skompletować samemu. Ubrania ocieplane można dostać tańsze jak np ubranie robocze Master czy ubranie robocze Brixton Classic ocieplane, lub droższe jak np. odzież ocieplaną LH, odzież ocieplaną Portwest do samodzielnego skompletowania.

Kurtka robocza ocieplana zimowa

Wybór kurtek ocieplanych jest bardzo szeroki w naszym sklepie bhp. W zależności od swoich oczekiwań można wybrać tanią kurtkę roboczą czy też bardzo drogą i solidną kurtkę ocieplaną, kurtkę ostrzegawczą ocieplaną, kurtkę ocieplaną przeciwdeszczową, kurtę 2w1, kurtkę 3w1, kurtkę 4w1, kurtkę 5w1, kurtkę 7w1 i inne. Kierując się wyborem kurtki warto rozważyć przed czym kurtka ta ma chronić. Czy ma chronić tylko od wiatru i mrozu, czy ma także chronić przed opadami śniegu i deszczu, czy ma zapewniać lepszą widoczność? Może kurtka robocza ma być także trudnopalna lub antyelektrostatyczna? Znając odpowiedź na te pytania, łatwiej dokonać wyboru. My z pewnością możemy polecić kurtki robocze Portwest, ze względu na wysoką jakość oraz szeroki wybór fasonów. Podobnie, godna polecenia jest odzież robocza Polstar, która ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór kurtek ocieplanych- tanich i znacznie lepszych. Odzież ocieplana Polstar to totalny bestseller. Inną marką cieszącą się dużą popularnością jest Canis CXS, który oferuje kurtki ocieplane bardzo dobrze odszyte, ciepłe i modne. Klientom, którzy szukają tańszej odzieży roboczej zimowej polecamy odzież lini Master producenta REIS lub droższą ale bardzo wygodną odzież FORMEN linii LH.

Spodnie robocze ocieplane

Spodnie ocieplane jakie można zakupić są zazwyczaj dostępne w 2 wariantach: wersji do pasa lub spodni ogrodniczek. Podobnie jak w przypadku kurtek ocieplanych, spodnie mogą być wykonane z różnych materiałów i ich gramatur. Podobnie jak w przypadku kurtek polecamy z pewnością marę Polstar, Leber&Hollman LH, spodnie robocze Master lini REIS, spodnie ocieplane Portwest czy Issa.

Polary robocze i reklamowe

Polary to produkt w zasadzie całoroczny. Jest on wykorzystywany jako warstwa zewnętrzna podczas chłodnych dni letnich oraz jako warstwa środkowa, ubierany pod kurtkę ocieplaną w okresie zimowym. Polary różnią się między sobą krojem, kolorystyka i przede wszystkim gramaturą. W ofercie naszego sklepu bhp znajdą Państwo cieńsze polary o gramaturze ok 250-280 jak np polar Honey, Polar Doble, polar Formen, czy polar Benefit marki Polstar. Polecamy Państwu także świetnej jakości polary reklamowe Twohand w wersji męskiej i damskiej lub polar Rocket. Oba polary sa marki Printed Red Flag i są bardzo atrakcyjne. Przy wymianie polarów godnych polecenie nie można zabraknąć także produktów takich marek jak JHK czy Promo Stars i Adler. Warto zaznaczyć, że polary robocze to w zasadzie polary reklamowe. Produkt ten nadaje się do wykonania haftu co jest bardzo istotne dla wielu firm z branży bhp oraz agencji reklamowych. Warto mieć na uwadze, że na rynku są dostępne także grubsze polary powyżej gramatury 300g/m2 czy 400 g/m2, które często mogą zastąpić kurtkę. Z lepszej półki polecamy tutaj z pewnością polary Portwest i polar Canis modle Ottawa.

Kurtka robocza sofshell - oddychająca I wodoodorna kurtka ocieplana