• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież robocza ocieplana

Odzież robocza ocieplana - ubranie robocze ocieplane bhp

W okresie jesiennym zdecydowana większość firm przymierza się do zakupu odzieży roboczej zimowej dla swoich pracowników. Na rynku bhp, w tym także w naszym sklepie bhp znajdą Państwo bardzo szeroki wybór odzieży roboczej zimowej wielu producentów. Postaramy się Państw zaprezentować kilku najbardziej popularnych producentów i ich ofertę. Na początku jednak sprawdźmy co możemy dostać w kategorii odzieży roboczej ocieplanej

Odzież robocza ocieplana - rodzaje odzież ochronnej zimowej:

Ubranie robocze ocieplane

Ubranie robocze ocieplane to komplet na który standardowo składa się kurtka ocieplana oraz spodnie ocieplane czy to ogrodniczki czy spodnie robocze do pasa. Ubrania można kupić w gotowych zestawach lub można takowy skompletować samemu. Ubrania ocieplane można dostać tańsze jak np ubranie robocze Master czy ubranie robocze Brixton Classic ocieplane, lub droższe jak np. odzież ocieplaną LH, odzież ocieplaną Portwest do samodzielnego skompletowania.

Kurtka robocza ocieplana zimowa

Wybór kurtek ocieplanych jest bardzo szeroki w naszym sklepie bhp. W zależności od swoich oczekiwań można wybrać tanią kurtkę roboczą czy też bardzo drogą i solidną kurtkę ocieplaną, kurtkę ostrzegawczą ocieplaną, kurtkę ocieplaną przeciwdeszczową, kurtę 2w1, kurtkę 3w1, kurtkę 4w1, kurtkę 5w1, kurtkę 7w1 i inne. Kierując się wyborem kurtki warto rozważyć przed czym kurtka ta ma chronić. Czy ma chronić tylko od wiatru i mrozu, czy ma także chronić przed opadami śniegu i deszczu, czy ma zapewniać lepszą widoczność? Może kurtka robocza ma być także trudnopalna lub antyelektrostatyczna? Znając odpowiedź na te pytania, łatwiej dokonać wyboru. My z pewnością możemy polecić kurtki robocze Portwest, ze względu na wysoką jakość oraz szeroki wybór fasonów. Podobnie, godna polecenia jest odzież robocza Polstar, która ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór kurtek ocieplanych- tanich i znacznie lepszych. Odzież ocieplana Polstar to totalny bestseller. Inną marką cieszącą się dużą popularnością jest Canis CXS, który oferuje kurtki ocieplane bardzo dobrze odszyte, ciepłe i modne. Klientom, którzy szukają tańszej odzieży roboczej zimowej polecamy odzież lini Master producenta REIS lub droższą ale bardzo wygodną odzież FORMEN linii LH.

Spodnie robocze ocieplane

Spodnie ocieplane jakie można zakupić są zazwyczaj dostępne w 2 wariantach: wersji do pasa lub spodni ogrodniczek. Podobnie jak w przypadku kurtek ocieplanych, spodnie mogą być wykonane z różnych materiałów i ich gramatur. Podobnie jak w przypadku kurtek polecamy z pewnością marę Polstar, Leber&Hollman LH, spodnie robocze Master lini REIS, spodnie ocieplane Portwest czy Issa.

Polary robocze i reklamowe

Polary to produkt w zasadzie całoroczny. Jest on wykorzystywany jako warstwa zewnętrzna podczas chłodnych dni letnich oraz jako warstwa środkowa, ubierany pod kurtkę ocieplaną w okresie zimowym. Polary różnią się między sobą krojem, kolorystyka i przede wszystkim gramaturą. W ofercie naszego sklepu bhp znajdą Państwo cieńsze polary o gramaturze ok 250-280 jak np polar Honey, Polar Doble, polar Formen, czy polar Benefit marki Polstar. Polecamy Państwu także świetnej jakości polary reklamowe Twohand w wersji męskiej i damskiej lub polar Rocket. Oba polary sa marki Printed Red Flag i są bardzo atrakcyjne. Przy wymianie polarów godnych polecenie nie można zabraknąć także produktów takich marek jak JHK czy Promo Stars i Adler. Warto zaznaczyć, że polary robocze to w zasadzie polary reklamowe. Produkt ten nadaje się do wykonania haftu co jest bardzo istotne dla wielu firm z branży bhp oraz agencji reklamowych. Warto mieć na uwadze, że na rynku są dostępne także grubsze polary powyżej gramatury 300g/m2 czy 400 g/m2, które często mogą zastąpić kurtkę. Z lepszej półki polecamy tutaj z pewnością polary Portwest i polar Canis modle Ottawa.

Kurtka robocza sofshell - oddychająca I wodoodorna kurtka ocieplana

W sezonie jesienno-zimowym jak i w sezonie wiosenno-letnim kurtka softshell to strzał w dziesiątkę. Kurtka robocza może bowiem być zwykła kurtką wykonana z materiału softshell, lub może być ocieplana polarem lub być grubą kurtką ocieplaną. Tkanina softshell ma bardzo dobre właściwości. W szczególności jest znana z tego, iż jest ona oddychająca oraz wodoodporna i odporna na wiatr. Te właściwości sprawiają, iż kurtki softhell są bardzo popularne podczas w branży odzieży sportowej i są lubiane przez sportowców, biegaczy, narciarzy itp. W branży odzież roboczej kurtka ta świetnie sprawdza się przy pracy fizycznej. Odprowadza wilgoć na zewnątrz, pozwalając skórze oddychać, zapobiega przegrzaniu i poceniu, chroniąc przed opadami i wiatrem. Cienki softshell czy kurtka na polarowym wykończeniu może zastąpić polar i być ubierany pod kurtkę zimową. W wersji ocieplanej w okresie mrozów wystarczy sama kurtka z grubym ociepleniem. Z kurtek softshell ocieplanych polecamy kurtki Canix CXS oraz odzież roboczą Ardon. Z tradycyjnych kurtek softshell godne zainteresowania to softshell Issa, softshell Vert oraz Trial marki Pinted Red Flag, kurtka Polstar, Kurtka softshell JHK, Kurtka softshell Adler oraz LH.

Na co zwrócić uwagę kupując ubranie ocieplane?

Przy wyborze odzieży ocieplanej ważne jest aby nie skupiać się tylko na wyglądzie ale na parametrach ubrania i dotyczy to zarówno zakupów prywatnych jak i zakupu roboczej odzieży ocieplanej. Materiał z którego wykonane jest ubranie ocieplane, kurtki robocze czy też kamizelki, może być mieszanką poliestru z bawełną czy też może to być poliester który może być np powlekany PCV. Ubranie robocze w zależności od materiału z jakiego jest wykonane może być bardziej lub mniej wodoodporne. Ważne jest tu także ocieplenie czyli wyściółka i jej gramatura a także istotne jest z czego wykonana jest podszewka i jaką ma gramaturę. Te wszystkie parametry wpływają na jakość wytrzymałość i właściwości termiczne odzieży roboczej.

Rękawice ocieplane, czapka ocieplana, bielizna termoaktywna, odzież przeciwdeszczowa

Do pełnego wyposażenia pracownika warto także zakupić pozostałe produkty zapewniające ciepło, takie jak rękawice robocze, czapkę ocieplaną czy bieliznę termoaktywną. Każdy z tych elementów zapobiega wychłodzeniu, oraz poprawia komfort pracy w mroźne dni. Warto także pomyśleć o odzieży chroniącej przed intensywnymi opadami mokrego śniegu cz deszczu w sytuacji, gdy zakupiona odzież zimowa nie ma właściwości wodoodpornych.

Z rękawic ocieplanych warto wybrać w szczególności takie modele, które zapewniają komfort pracy, manualność jeśli jest wymagana, oraz wodoodporność w sytuacji gdy mówimy np. o rękawicach budowlanych. W budownictwie sprawdzą się rękawice ocieplane skórzane, rękawice wzmacniane skórą, czy rękawice ocieplane powlekane do pracy w bardziej suchych warunkach pracy. Sprawdzą się one także w transporcie czy logistyce. W wielu branżach i zawodach wystarczą dziane rękawice robocze lub rękawice polarowe czy rękawice Thinsulate.

Zapraszamy do naszego sklepu bhp!

Polecamy Państwu odzież ocieplaną Polstar, odzież ocieplaną CXS Canis, odzież ocieplaną Ardon, odzież ocieplaną Issa, odzież ocieplaną Urgent, odzież ocieplaną Portwest, odzież ocieplaną Sara Workwear.

Ps. Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.

Odzież robocza ocieplana - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą ocieplaną?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!