Sandały robocze - jakie buty robocze kupić na lato?

Oferta na buty robocze jaką oferuje nasz sklep bhp to kompleksowa oferta wyselekcjonowanych marek. Wiosną i latem klienci bardzo często pytają o sandały robocze. To często lekkie i oddychające obuwie robocze, które doskonale sprawdza się podczas ciepłych dni. Zobaczmy jakie modele i jakie marki są najbardziej popularne w naszym sklepie bhp. Polecamy sandały ochronne nie tylko podczas lata ale i do pracy w ciepłych pomieszczeniach przez cały rok.

 

Sandały robocze - cechy charakterystyczne butów bhp

Zacznijmy może od tego jakim rodzajem są sandały robocze. Może dla wielu jest to dziwne jednak podczas naszej kilkunastoletniej praktyki wiemy, iż wiele osób myli rodzaje obuwia. Zdarzają się klienci, którzy mają problem z nazewnictwiem i często pytają o trzewiki a myślą np. właśnie o sandałach ochronnych. Więc dla wyjaśnienia: trzewiki robocze to buty bhp wysokie, sięgają do kostki lub powyżej. Są wiązane lub zapinane na zapięcie boa. Półbuty robocze to niskie buty robocze, sięgające przed kostkę. Mogą być całkowicie zbudowane lub z perforacją. Są wiązane lub zapinane na zapięcie boa. Sandały robocze są niskie jak półbuty jednak mają zapięcie na rzep, sprzączkę lub zaciskowe na sznurek. Cechą charakterystyczną sandałów bhp są także wycięcia. Stopa w sandałach roboczych nie jest tak zabudowana jak w półbutach. Jest to zdecydowanie bardzo przewiewny i oddychający model butów bhp.

 

Sandały robocze męskie i damskie - oferta butów roboczych dla każdego 

Sandały ochronne to buty robocze które mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn.  Oferta sklepu bhp  obejmuje obuwie wielu różnych producentów a ci oferują sandały robocze męskie oraz damskie. Buty robocze w wielu przypadkach to także  modele unisex i są oferowane kobietom i mężczyzną. Zatem te obuwie robocze są doskonałe dla obu płci. Często te modele kupowane przez zakłady produkcyjne, hale magazynowe czy logistyczne którym zależy na tym aby buty robocze były takie same dla kobiet i mężczyzn. Z tego względu dużą popularnością cieszą się buty robocze Urgent czy Portwest, Polstar i Reis. Każdy z tych producentów oferuje buty robocze typu sandały w szerokiej rozmiarówce. Oczywiście to nie jedne firmy które polecamy. Warto  także poznać ofertę marek CXS Canis i Ardon. 

 

Sandały robocze - jakie kategorie ochrony są najbardziej popularne w sklepie bhp?

Pod względem kategorii ochrony sandały robocze są zróżnicowane jak każde inne rodzaje butów bhp. Najbardziej popularne to oczywiście buty robocze z podnoskiem ochronnym. Sandały robocze oferujemy z podnoskiem metalowym, kompozytowym. Oczywiście można znaleźć w ofercie naszego sklepu bhp także obuwie robocze z podnoskiem kevlarowym,  aluminiowym czy innym, jednak to właśnie te 2 rodzaje podnoska cieszą się największą popularnością. Popularne są także sandały bhp z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową czy sandały ESD, czyli buty robocze antyelektrostatyczne. Znacznie mniej popularne są buty robocze bez podnoska czy sandały trekkingowe, sportowe do codziennego użytku. Najbardziej znani producenci butów roboczych na rynku jak Urgent, Portwest, Polstar, Reis, PPO czy CXS Canis i Ardon, mają w ofercie bardzo szeroki wybór także sandałów roboczych o różnych kategoriach ochrony. Znajdziemy tu buty robocze z podnoskiem S1 czy SB czy sandały ochronne z podnoskiem i wkładką S1P lub też sandały ESD.

 

Sandały robocze - jacy producenci butów roboczych są najbardziej popularni w sklepie bhp

Nasza hurtownia bhp oferuje buty robocze tylko i wyłącznie sprawdzonych i cenionych producentów. Oferujemy m.in buty robocze Urgent. To tanie, lekkie i wytrzymałe sandały robocze męskie i damskie. Urgent posiada w ofercie sandały robocze skórzane i welurowe zapinane na rzep. Niezwykle popularne są także buty Urgent 310 i 311 czyli sandały robocze zapinane na zaciskowy sznurek. 

Innym producentem godnym polecenia jest Polstar. Buty robocze Bearfield  to jedna z linii obuwia jaką poleca nasz sklep bhp. Także buty robocze MAx-Popular i sandały robocze NS to buty robocze po które chętnie sięgają klienci naszego sklepu bhp. Atutem obuwia roboczego są dobre ceny i wysoka jakość. Plusem jest także szeroka rozmiarówka, dzięki czemu sandały robocze mogą być kupione dla kobiet i mężczyzn.

Kolejną marką jaką poleca nasz sklep bhp Jest REIS. Buty robocze tego producenta są tanie. Plusem jest też szybka wysyłka i oferta skierowana do kobiet i mężczyzn. Często po buty Reis sięgają agencje pracy i duże firmy produkcyjne szukające oszczędności

Ciężko nie wymienić wśród polecanych producentów firmy Portwest. Buty robocze tej marki to jakość jaką cenią klienci. Portwest oferuje sandały robocze skórzane też welurowe, białe sandały robocze a także sandały ochronne ESD. Portwest oferuje proste modele sandałów ochronnych jednak ich jakość jest bardzo wysoko oceniana przez klientów naszej hurtowni bhp.