Oferta naszego sklepu bhp jest niezwykle szeroka. Także kategoria butów roboczych  posiada bardzo duży wybór różnorodnych modeli i producentów. Nasz sklep bhp oferuje m.in. buty Portwest. Otrzymujemy wiele zapytań na temat jakości tych butów, więc postanowiliśmy przybliżyć Państwu ten temat. Mamy nadzieję, że pomoże on podjąć decyzję przy zakupie obuwia ochronnego.

Jakie buty robocze oferuje Portwest i nasza hurtowna bhp z obuwiem ochronnym?

Marak Portwest specjalizuje się z produkcji odzieży roboczej wysokiej jakości. Potwierdzą to szczególnie firmy zaopatrujące się w odzież roboczą odblaskową Portwest oraz odzież trudnopalną i antystatyczną. Wysoka jakość i niezawodność to dwie cechy które charakteryzują produkty tej marki. To samo dotyczy butów roboczych. Producent dołożył starań aby obuwie robocze Portwest było wygodne, komfortowe, wytrzymałe i by cena butów bhp była przystępna. Jak większość producentów, także i Portwest oferuje buty zróżnicowane pod kątem ceny.  W sklepie bhp prezentujemy tańsze modele oraz te z wyższej półki. Jednak każdy model jest wykonany równie starannie z wysokiej jakości materiałów. Także te tanie buty robocze to buty skórzane, wygodne i niezawodne. Portwest oferuje szeroki wybór trzewików roboczych  czyli butów budowlanych. Oferuje serię obuwia ochronnego z podnoskiem ochronnym kompozytowym oraz stalowym. Można wybierać wśród butów roboczych skórzanych czy z tekstylnymi wstawkami Także półbuty robocze są wykonane na ten sam przykład. Doskonale sprawdzają się w pracy a halach produkcyjnych, magazynach, w sklepach wielkopowierzchniowych. Specjalna seria białego obuwia oraz butów roboczy ESD antyelektrostatycznych Portwest także jest chętnie kupowana w sklepie bhp. Plusem jest także fakt, iż producent oferuje nie tylko buty robocze męskie ale i damskie.

Buty robocze Portwest to więcej niż tylko obuwie robocze

Buty bhp Portwest są dedykowane do pracy, spełniają wszystkie normy, posiadają niezbędne atesty. To jest ich najważniejsza cecha - chronią stopę przed urazem. Są także trwałe i wytrzymałe, co cenią klienci. Także komfort pracy jest niezwykle wysoko oceniany przez klientów naszego sklepu bhp.Plusem jest także modele sportowe, lekkie, niezwykle atrakcyjne. Także damskie buty robocze to ukłon Portwest w kierunku kobiet. Obuwie robocze damskie ma zachowaną ie tylko damską rozmiarówkę ale i kolorystykę, która doskonale wpasuje w każdą odzież roboczą.

 

Nasz sklep Optimum BHP poleca buty robocze Portwest

Podsumowując buty robocze Portwest to świetna inwestycja. Obuwie robocze jest solidne i trwałe, wykonane z prawdziwych skór, wysokiej jakości materiałów. To obuwie ochronne na którym można polegać.