Jakie buty robocze ocieplane kupić do pracy?

Jeszcze jesień nie nadeszła a nasi klienci już zasypują nas zapytaniami. Najbardziej popularne kategorie w naszym sklepie internetowym bhp to odzież robocza ocieplana, rękawice ochronne zimowe oraz obuwie robocze ocieplane. Firmy robią rekonesans, analizują ofert hurtowni bhp, sprawdzają modele dostępne w sprzedaży  po to, by w dogodnym dla siebie momencie złożyć zamówienie. Jest to rozsądna taktyka. Należy bowiem mieć na względzie, że odzież robocza i buty ocieplane to produkty sezonowe a nie całoroczne. Jeśli artykuły bhp wyprzedadzą się wcześniej ich uzupełnienie może nastąpić… w przyszłym sezonie! Dlatego nie warto z zakupem ubrań roboczych ocieplanych oraz trzewików ocieplanych, zwlekać do końca roku. A na co zwracać uwagę przy wyborze butów bhp na zimę? Zobaczmy.

Do jakiej pracy potrzebne jest obuwie robocze ocieplane? Na jakie urazy narażeni jesteśmy my czy nasi pracownicy?

To jest podstawowe pytanie. Czy buty robocze zimowe jest potrzebne  do pracy na zimnej hali, kupujemy buty dla kierowcy czy może dla pracownika budowy?  Trzeba zastanowić się na jakie urazy jesteśmy narażeni. Czy grozi nam uszkodzenie palców np przez spadające przedmioty? Jeśli tak to koniecznie trzeba kupić obuwie ochronne ocieplane  z podnoskiem. A może chodzimy po torach, lesie czy budowie? W takich warunkach warto aby oprócz podnoska, but posiadał także wkładkę antyprzebiciową. Najlepiej aby był także wodoodporny kategorii S3 są to najlepsze buty ocieplane budowlane. A może nasza praca odbywa się na terenie, gdzie nie takich zagrożeń a potrzebujemy jedynie ciepłych butów gumowych? Wtedy może odpowiednim wyborem będą gumofilce lub lekkie buty ocieplane kalosze z pianki eva? A jeśli stawiamy na trzewiki robocze ocieplane z podnoskiem warto także zastanowić się nad tym, czy potrzebujemy buty ocieplane z podnoskiem kompozytowym czy stalowym. Oraz kluczowe jest tu także ocieplenie. A buty robocze mogą być ocieplane kożuszkiem, futerkiem czy też innym materiałem.

Rodzaje butów roboczych ocieplanych

Nasza hurtownia i sklep bhp oferuje trzewiki robocze ocieplane wysokie i tradycyjne. To jedne z najbardziej popularnych modeli. Oprócz nich bardzo dobrze sprzedają się kalosze ocieplane Gumofilce czy tez buty robocze gumowe pcv z wkładami filcowymi.  Popularne są także kozaki skórzane wkładane. Buty robocze ocieplane oferujemy damskie i męskie.Cena obuwia roboczego ocieplanego

I ostatnim parametrem, który często decyduje o wyborze danego modelu butów bhp na zimę, jest cena. Trzewiki robocze ocieplane  oferujemy tanie ja np. buty Yes Reis, buty ocieplane Urgent, Trzewiki Ardon Firwin czy buty ocieplane CXS Canis i Procera.  Popularna jest także średnia półka jak trzewiki ocieplane Stalco z podnoskiem kompozytowym, buty ocieplane VM, Bearfield czy Portwest.  Z wyższej półki polecamy buty robocze ocieplane Solid Gear, buty Uvex na zimę i ine modele.


Aby wybrać buty robocze na zimę warto poznać ofertę naszego sklepu internetowego bhp. Nasza hurtownia oferuje buty robocze ocieplane większości najlepszych producentów na rynku. Jako uzupełnienie oferty prezentujemy odzież roboczą ocieplaną oraz rękawice robocze ocieplane i akcesoria jak czapki, kominiarki itp.