Buty medyczne dla personelu szpitali i przychodni


Wysokiej jakości obuwie ochronne medyczne zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich lekarzach, pielęgniarkach, ratownikach medycznych a także technikach laboratoryjnych, którzy większość część swoje dnia w pracy muszą spędzać w pozycji stojącej. Bóle nóg i spuchnięte stopy są efektem nieustającego ruchu przy pacjentach. Odpowiednio dobrane obuwie medyczne zapewni nam wysoki komfort użytkowania a także idealną amortyzację. Wśród najpopularniejszych a przy tym najbardziej charakterystycznych dla branży medycznej, obuwia roboczego wyróżnia się chodaki, sandały robocze a także klapki z odkrytymi lub zakrytymi palcami. W zależności od potrzeb jak również od własnych upodobań, na rynku istnieje bardzo szeroki wybór obuwia medycznego.

Najbardziej popularne rodzaje obuwia medycznego w naszym sklepie bhp

Największą popularnością już od dawna cieszą się chodaki. Wyprodukowane zostały ze skóry naturalnej dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Posiadają elastyczną podeszwę o właściwościach antypoślizgowych, która tym samym pełni funkcję amortyzacyjną. Polecamy dostępne w naszym sklepie bhp CHODAKI BEZPIECZNE 0677- SB Issa. Wyprodukowane zostały z naturalnej i termoplastycznej gumy polimerowej, bez dodatku lateksu. Zabudowany wierzch uniemożliwia przenikaniu substancji organicznych i potencjalnie szkodliwych, boczne otwory wentylacyjne pozwalają stopie oddychać.
Obuwie medyczne może występować również w postaci lekkich przewiewnych sandałów roboczych, które zapewniają ogromna wygodę. Zazwyczaj zapinane są na klamry lub rzepy a ich wierzch został wyprodukowany ze skóry naturalnej. Dodatkowo buty robocze posiadają specjalnie wyprofilowana podeszwę, która odpowiada za stabilizację stopy. Dużą popularnością w naszym sklepie bhp cieszą się SKÓRZANE SANDAŁY KORKOWE MERKUR  G3107 Ardon . Zostały wyprodukowane na korkowej podeszwie która jest przyjemna dla skóry, odprowadza wilgoć i zapobiega ślizganiu się. Regulowana szerokość podbicia z dwoma metalowymi klamrami a dodatkowo regulowany pasek na pięcie.
Jeżeli przyszło nam pracować w zamkniętych pomieszczaniach najlepiej sprawdzą się klapki, które mogą wystąpić w wersji z odkrytymi lub zakrytymi palcami. nasz sklep bhp posiada szeroką ofertę na klapki do pracy.  Wyposażone zostały w wkładkę która stabilizuje stopę i zapewnia komfort chodzenia, a także antypoślizgową podeszwę. Polecamy KLAPKI DAMSKIE OCHRONNE  06750N Issa . Są to niezwykle wygodne klapki, które wyprodukowane zostały z porządnej, perforowanej skóry. Zostały wyposażone w poduszki zabezpieczające, a także posiadają anatomiczną podeszwę wykonaną z PU. Po więcej modeli zapraszamy na stronę naszego internetowego sklepu bhp.


Jak widzimy, odpowiednio dobrane obuwie medyczne to bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie, m.in. dzięki antypoślizgowej podeszwie. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów o właściwościach oddychających, zapewniają idealną amortyzację, a także są łatwe w czyszczeniu. Szeroka oferta sprawia, że każdy niezależnie od rozmiaru stopy znajdzie idealne model dostosowany do własnych potrzeb. Jednym z najważniejszych atutów obuwia medycznego jest anatomiczna wkładka, która amortyzuje wstrząsy w czasie chodzenia zapewniając skuteczną ochronę kręgosłupa i stawów kolanowych. W naszym sklepie bhp posiadamy szeroki wybór obuwia medycznego takiego jak klapki, sandały czy chodaki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu bhp.