Obuwie robocze ocieplane REIS  - poznaj ofertę butów ocieplanych bhp w naszym sklepie internetowym 

Marka REIS oferuje swoi klientom szeroki wybór odzieży roboczej także ocieplanej. rękawice robocze oraz buty robocze i ochronne ocieplane. Wszystkie produkty są dostępne w naszej hurtowni bhp on-line. Oferta obuwia dostosowana jest do różnych branż oraz budżetu klienta. Zobaczmy jakie buty robocze zimowe Reis są najbardziej popularne.

Trzewiki robocze ocieplane BCW Reis

Buty REIS BCW to ocieplane trzewiki wysokie z mocno nadlanym noskiem. Obuwie jest doskonałe jako obuwie ocieplane budowlane. Klienci naszej hurtowni bhp cenią fakt, iż jest to obuwie robocze zimowe z podnoskiem kompozytowym klasy S3. Ma oprócz podnoska, wkładkę wielowarstwową z włókien oraz jest wodoodporne.  Buty robocze są Metal Free bez metalowych wykończeń.  Są to męskie trzewiki doskonałe do pracy w trudnych warunkach na budowie, torach, lesie czy innych miejscach.

Buty robocze ocieplane typu kozak BCU REIS

Obuwie BCU to wysokie buty zimowe  S3 z podnoskiem kompozytowym. Wkładka antyprzebiciowa z włókien zabezpiecza stopę. Buty zimowe są wodoodporne, i nie posiadają metalowych wykończeń. Są Metal Free a także antystyczne z podeszwą olejoodporną.

Wysokie trzewiki robocze ocieplane z podnoskiem BRWinter REIS

Obuwie robocze ocieplane wInter REIS SB to tanie buty wysokie typu kozak, wiązane, które są ocieplane kożuszkiem. Proste w fasonie buty sięgające za kostkę, to niewątpliwe popularne buty zimowe REIS.

Trzewiki robocze ocieplane YES REIS BRYES-TO

Tanie buty robocze ocieplane Yes to bestseller naszego sklepu internetowego bhp.  Buty Yes są dostępne w wersjo ocieplanej w kilku wariantach. Z samym podnoskiem ochronnym S1 oraz SB oraz w wersji S3. Te ostatnie to świetne tanie buty robocze ocieplane budowlane wodoodporne  Buty zimowe bhp mają stalowy podnosek. Mogą mieć też wkładkę antyprzebiciową oraz wodoodporność Atutem butów Reis linii Yes jest dobra jakość i niska cena. Są to buty robocze ocieplane męskie i damskie, co także wpływa na ich popularność. To bestseller naszej hurtowni bhp.

Trzewiki robocze BRGENLAND Reis

Buty Reis BRGRENLAND SB to także tanie trzewiki robocze ocieplane damskie i męskie ze stalowym podnoskiem ochronym. 
Buty gumowce ocieplne lekkie z pianki EVA kalosze zimowe - gumowce BRWORK Reis

Ocieplane lekkie ocieplane kalosze wykonane z pianki eva są bardzo wygodne, zapewiają ciepło i komfort. Są leciutkie, nie mają zabezpieczeń w postaci podnoska czy wkładki antyprzebicowej.  Buty BRWORK REIS ogą być uzytkowana w bardzo niskich temperaturach mrozach nawet do minus 50 stopni! Doksonałe dla leśników, do ogrodnictwa czy rolnictwa.
Trzewiki robocze ocieplane BRHORSE S3 Reis  typu kozak

Ocieplane wysokie buty robocze zimowe BRHORSE S3 ze stalowym podnoskiem i wkłądką natyprzebiciową. Buty ocieplane Reis są ocieplane kożuszkiem. Doskonałe sa do pracy w przemyśle cięzkim, budownictwie.Polecamy obuwie robocze ocieplane REIS. W ofercie mamy także buty ocieplane bez podnoska,  gumofilce oicpelane oraz inne modele obuwia zimowego innych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.