Buty robocze Urgent - damskie i męskie obuwie robocze

Nasz sklep bhp to miejsce w którym znajdą Państwo odzież roboczą i artykuły bhp. Także obuwie robocze zajmuje sporą część naszej oferty. Jedną z marek o którą najczęściej pytają klienci naszej hurtowni bhp to buty robocze Urgent. Powodem tych zapytań jest cena butów bhp tego producenta oraz bardzo dobra ich jakość, którą cenią klienci. Plusem oferty marki Urgent jest to, iż ich produkty w znacznej większości są dedykowane dla kobiet i mężczyzn. Zobaczmy jakie są najbardziej popularne kategorie i modele butów roboczych.

 

Trzewiki robocze Urgent - buty robocze męskie i damskie

Oferta obuwia roboczego typu trzewiki jaką znajdziemy w kategorii butów Urgent to pokaźna lista produktów. Znajdziemy tu buty robocze z podnoskiem S1 i SB, a także z dodatkową wkładką antyprzebiciową - buty S1P.  Sporą część oferty stanowi także obuwie robocze S3 czyli buty które oprócz podnoska i wkładki są także wodoodporne. Trzewiki robocze Urgent maja oznaczenie 100. Najtańszym i najprostszym modelem butów Urgent buty 101. Sa to tanie buty robocze skórzane. Dostępne są w kilku kategoriach ochronnych. Ich plusem jest to że są to nie tylko buty robocze męskie ale i damskie. Nasz sklep bhp oferuje buty robocze skórzane także na podeszwie  TPU lub z gumy. Popularne jest także obuwie robocze ze skóry welurowej. Do pracy w budownictwie polecamy brązowe buty robocze 120 Urgent. Najwięcej modeli butów Urgent to czarne lub brązowe trzewiki. Popularne są też buty spawalnicze, które zapewniają dobrą ochroną dla spawacza.  Dział butów roboczych damskich Jest wzbogacony o trzewiki robocze damskie 116 S1.  Zimą polecamy buty robocze ocieplane Urgent. 

 

Półbuty robocze Urgent - obuwie robocze męskie i damskie do różnej pracy

Do pracy w zamkniętych pomieszczeniach czy też latem polecamy półbuty robocze Urgent . Sa to  buty bhp które są niższe niż trzewiki. Ich symbole to 200. I tak tanim i popularnym modelem są buty Urgent 201 ORANGE. Czarno-pomarańczowe obuwie to buty robocze męskie i damskie  o różnych kategoriach ochrony.  Są to buty robocze skórzane, których cena jest bardzo niska. Popularnym modelem są także półbuty Urgent 204, wykonane z szarego weluru z perforacją. Kilka modeli obuwia roboczego to sportowe modele typu adidasy. Dużą popularnością cieszą się modele jak Urgent 212, Urgent 236 czy 267. Także bardziej trekkingowe i outdoorowe modele to chodliwe modele. Nasz sklep bhp poleca buty robocze Urgent 233 i 234, półbuty 238, choć wiele innych modeli obuwia bhp także zasługuje na uwagę. Plusem tej kolekcji obuwia roboczego jest to, że Urgent posiada w ofercie także buty robocze damskie 214 S1, które są dedykowane właśnie kobietom.

 

Sandały robocze Urgent - buty robocze męskie i damskie na lato

Do pracy latem czy na ciepłych halach magazynowych sprawdzą się także sandały robocze. Urgent oferuje tu bardzo szeroki wybór. Sandały ochronne 301 to tanie obuwie bhp męskie i damskie. Buty te są wykonane z czarnej skóry i pomarańczowych dodatkach. To buty robocze męskie i damskie, doskonałe na produkcje. Osobom które szukają sandałów roboczych welurowych nasz sklep bhp poleca sandały Urgent Grey 302 które można kupić ze podnoskiem stalowym lub kompozytowym. Są to lekkie buty robocze damskie i męskie. Typowo damskie buty robocze to sandały Urgent 307 S1.  W naszym sklepie bhp niezwykle popularne są szare sandały robocze Urgent 310 a także czarno-żółte buty Urgent 311. Na uwagę na pewno zasługują także wiązane sandały robocze 305 i skórzane sandały 315 Urgent z welurowej szarej skóry. Polecamy odwiedzić nasz internetowy sklep bhp i poznać całą ofertę na buty robocze męskie a także obuwie damskiej tego producenta, bo wybór sandałów bhp jest bardzo szeroki.

 

Gumowce Urgent - buty gumowe PCV

Uzupełnieniem kolekcji obuwia roboczegogumowce. Urgent posiada w swojej ofercie 4 modele kaloszy PCV. Pierwszy z nich to model Urgent 401 PCV czyli buty gumowe ocieplane. Model Urgent 402 PCV to tradycyjne gumowce. Buty gumowe są doskonałe do pracy i do prac ogrodowych, na ryby itp. Pozostałe dwa modele gumowców to modele 404 PCV S4 i S5 to buty robocze ochronne czyli gumowce z podnoskiem.