Buty robocze męskie - obuwie robocze dla mężczyzn

Większość klientów odwiedzających nasz sklep bhp to panowie, których celem jest zakup butów roboczych. z tego powodu oferta naszej hurtowni w dziale obuwie robocze, jest bardzo rozwinięta.  Jakie modele butów roboczych męskich sprzedają się najbardziej? Przyjrzyjmy się bliżej obecnym trendom.

 

Wygodne czy tanie buty robocze - czego oczekują mężczyźni od obuwia roboczego?

Jak to w każdej branży bywa, tak i w naszej klienci są niezwykle zróżnicowani a ich potrzeby są odmienne od siebie. Jednak możemy wyróżnić kilka dominujących kryteriów, którymi kierują się przedstawiciele brzydszej płci kupując buty robocze męskie. 

Najbardziej zauważalnym podziałem butów bhp jest chyba najbardziej rzeczywisty podział na solidne a zarazem drogie obuwie i tanie buty robocze. Kiedyś zdecydowanie notowaliśmy znaczne różnice w sprzedaży tych dwóch kategorii, gdzie to tanie buty robocze królowały w rankingach. Obecnie, faktycznie tanie obuwie ochronne jest ciągle popularne jednak drogie modele zaczynają ich gonić pod względem sprzedaży. Dlaczego? Otóż jak już wielokrotnie pisaliśmy, zmienia się rynek artykułów bhp, zmieniają się oczekiwania klientów naszego sklepu bhp. Ludzie mają coraz więcej pieniędzy i wielu z uświadamia sobie, że to w pracy spędza większość dnia i to komfort pracy staje się dla nich coraz większym priorytetem. Dlatego też buty robocze męskie droższych marek sprzedają się w coraz to większych ilościach.

 

Buty robocze męskie klasy premium - najbardziej popularni producenci

Nasz sklep bhp oferuje niezwykle szeroki zakres butów roboczych, które kierowane są do klientów, którzy nie patrzą na cenę. Jednym z takich producentów obuwia roboczego jest Solid Gear. Buty robocze oferowane przez tą markę to gwarancja niezawodności i jakości. A także komfortu! Buty robocze Solid Gear to jedne z najnowocześniejszych butów, które są wykonane ze skóry najwyższej jakości lub z materiałów technicznych, które są oddychające. Podeszwa męskich butów roboczych jest także innowacyjna. Sprawia, że niektóre modele są ultra lekkie a chodzenie jest niczym w butach sportowych do biegania. Także ich wygląd jest bardzo sportowy i innowacyjny. Podobnie buty robocze męskie marki Uvex są godne polecenia. Niemieckie obuwie robocze to jakość znana na rynku od lat. Oferta sklepu bhp obejmuje lekkie buty robocze o sportowym fasonie a także buty robocze wysokie doskonałe jako buty budowlane. Popularne są także buty robocze ESD Uvex.

Inną marką już nieco tańszą ale bardzo popularna oferującą szeroki zakres butów roboczych męskich jest VM Footwear. Obuwie czeskiego producenta to oferta skierowana do osób pracujących w wielu branżach. Nasz sklep bhp poleca do budownictwa buty robocze na wytrzymałej podeszwie Michelin. Do pracy na halach produkcyjnych czy magazynach popularne w naszej hurtowni bhpsandały robocze i półbuty a także buty robocze ESD antyelektrostatyczne męskie i damskie.

 

Buty robocze męskie  - jakie tanie obuwie robocze kupują mężczyźni?

Z tanich butów roboczych w naszym sklepie bhp popularnych jest wiele marek. Zdecydowanie klienci chętnie kupują buty robocze Urgent. To obuwie do pracy o dobrej jakości i niskiej cenie.  Także buty robocze Reis są bardzo chętnie kupowane w naszej hurtowni. Urgent oraz Reis oferuję buty robocze męskie oraz damskie, których cena jest bardzo atrakcyjna. W niskich cenach także ciekawe modele znajdziemy wśród ofert producentów CXS Canis czy Ardon. Także buty robocze Bearfield czy MAx-Popular producenta Polstar to świetna propozycja.