SPODNIE ROBOCZE BUDOWLANE - TOP5 PRODUKTÓW ODZIEŻY ROBOCZEJ W NASZYM SKLEPIE BHP

 

Spodnie robocze to produkt całoroczny Doskonale sprawdzający się w racy od wiosny do jesieni. Klienci naszego sklepu bhp z odzieżą roboczą często pytają o najbardziej popularne modele spodni roboczych. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka modeli, które doskonale sprawdzają się  na budowie, i które są rekomendowane przez naszych klientów. W zależności od możliwości finansowych oraz indywidualnych preferencji, może ułatwi to Państwu wybór. 

 

Spodnie robocze Brixton Practical

Ten model to w zasadzie jeden z podstawowych modeli spodni roboczych każdej hurtowni bhp. Spodnie Brixton Practical są  niedrogim modelem odzieży bhp o bardzo dobrej jakości. Występują w kilku wersjach  kolorystycznych a także w wersji  z odpinanymi nogawkami. Ten model cieszy się u nas szczególnie dużym zainteresowaniem. Wzmocnienia na kolanach, wersja spodni do pasa, spodni ogrodniczek orz możliwość dokupienia bluzy roboczej a także kurtki i spodni ocieplanych Brixton Practical sprawia, że są to bardzo porządane spodnie robocze dlatego zajęły pierwszą pozycję w dzisiejszym rankingu.

 

 

Spodnie robocze Foreco REIS

TAnie a zarazem wytrzymałe spodnie robocze Foreco to hit naszego sklepu bhp. Spodnie REIS idealnie sprawdzają się na budowie,przy pacach ziemnych czy magazynowych.  Spodnie Foreco są wytrzymałe, posiadają wzmocnienia na kolanach oraz wersję do pasa i spodni ogrodniczek. Do kompletu można dokupić bluzę roboczą tworząc fajny, tani a wytrzymały zestaw ubrania roboczego. sPodnie Foreco REIS to świetna propozycja spodni budowlanych.

 

Spodnie robocze Stertch Issa

Inną opcją spodni budowlanych są spodnie robocze Issa z domieszką elastycznego elastanu. SPodnie Stertch są niezwykle wygodne, rozciągają się, pracują razem z ich użytkownikiem. Nie krępują tym samym ruchów oraz zapobiegają rozdarciom. Ważne jest to, że spodnie są wykonane w bawełny aż w 97% co doskonale sprawdza się w pracy także latem czy w halach produkcyjnych. Spodnie Stretch Issa polecamy w naszym sklepie bhp. Spodnie można wybrać w wersji ze wzmocnieniami na kolanach czy też w wersji ze zwężanymi nogawkami w wersji Extreme.

 

Spodnie robocze Teodor CXS Canis

CIekawym modelem spodni roboczych są także spodnie robocze Teodor CXS Canis. Ich niewątpliwym atutem jest solidny materiał, mocne szycie i szeroka gama kolorystyczna . Spodnie robocze CXS Canis oferujemy jako spodnie budowlane ale sprawdzą się także w innych branżach. Mo.zna je dostać w kolorze szarym, czarnym, zielonym, granatowym i innych. Canis oferuje w wersji spodni roboczych ogrodniczek oraz w wersji do pasa. Do kompletu można dokupić sobie bluzę roboczą oraz odzież ocieplaną.

 

Spodnie robocze Vision Ardon

Spodnie robocze Vision to spodnie robocze budowlane i monterskie z duża ilością kieszeni. Cechą charakterystyczną spodni Vision jest ich nieco luźniejszy fason,  typu bojówek. Maja kontrastowe przeszycia a są wykonane z mocnej tkaniny. SPodnie Ardon są wykonane w kilku kolorach. OD klasycznych takich jak czarny, szary i brązowy/khaki po turkusowy i czerwony. Spodnie robocze Vision Ardon można zakupić w wersji spodni ogrodniczek lub klasycznych spodni roboczych do pasa.  Są to bardzo popularne spodnie robocze budowlane.