ODZIEŻ ROBOCZA OCIEPLANA, JAKĄ WYBRAĆ DO PRACY ZIMĄ? KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA OFERTY UBRAŃ ROBOCZYCH OCIEPLANYCH NA RYNKU.

 

Co prawda lato jeszcze nie nadeszło, jednak już teraz chcemy poruszyć temat odzieży roboczej ocieplanej. Większość firm rozpoczyna przygotowanie się do zaopatrzenia pracowników w okresie sierpnia i września a szczyt zakupów sklepy bhp notują w październiku, listopadzie i grudniu. Wpływ ma na to kilka czynników. Po pierwsze w upalne lipcowe dni, mało kto myśli o zakupach zimowych a dwa, masa produktów jest niedostępna w okresie letnim. Warto jednak za wczasu poznać ofertę odzieży na rynku, znaleźć innego dostawcę artykułów bhp i odzieży roboczej i by być na bieżąco z oferta na rynku. Sprawdźmy co możemy dostać na rynku oraz w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą.

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA - KURTKA BUDOWLANA, DLA  MAGAZYNIERA , DROGOWCÓW CZY KIEROWCY?

Podstawowym elementem garderoby pracowników, którzy pracują na dworze jest kurtka ocieplana.   Wybierając kurtkę zimową do pracy, warto przede wszystkim zastanowić się, jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał wymaganiom naszym oraz naszych  pracowników. Inna kurtka robocza ocieplana będzie idealna dla pracownika chłodnej hali czy magazynu, inna dla kierowcy a inny model będzie dobrą kurtka roboczą budowlaną czy też kurtką ocieplaną dla drogowców.  Osoby pracujące fizycznie powinny dopatrywać się właściwości oddychających kurtek. Warto aby kurtka miała membranę, była wykonana np z tkaniny softshell, odprowadzała  ciepło czy też miała wywietrzniki. Takie kurtki mogą być wykonana z polliestru czy bawełny i nie muszą posiadać właściwości wodoodpornych, jeśli praca jest wykonywana w warunkach, gdzie nie jest się narażonym na opady. 

Szukając kurtki roboczej ocieplanej budowlanej, warto z kolei zwrócić uwagę na właściwości wodoodporne kurtki. Wynika to z faktu, iż pracownicy, często pracują niezależnie od pogody. Zatem kurtka budowlana na zimę, ma zatem zapewniać nie tylko ciepło i ochronę przed mrozem, ale i chronić przed przemoczeniem oraz wiatrem. Idealnym rozwiązaniem jest wybór kurtki wodoodpornej i oddychającej. W naszym sklepie bhp znajda Państwo szeroki wybór takich kurtek. Duża popularnością cieszą się kurtki wielofunkcyjne np. bardzo popularne kurtki robocze 3w1, które posiadają wypinany polar lub podpinkę, kurtki robocze 2w1 z odpinanymi rękawami (kurtka i kamizelka ocieplana 2w1), a także kurtki 4w1, 5w1 czy nawet 7w1. Takie kurtki są idealnym rozwiązaniem dla budowlańców czy drogowców, gdyż zazwyczaj kurtki te są kurtkami odblaskowymi ocieplanymi. Prym wiedzie tutaj z pewnością marka Portwest, która oferuje szeroki wybór kurtek roboczych ocieplanych, niezwykle praktycznych i funkcjonalnych.  Oferta marki Portwest obejmuje kurtki robocze ocieplane, wodoodporne, ostrzegawcze a także trudnopalne i antystatyczne. Warto zatem poznać ofertę kurtek Portwest w naszym sklepie bhp, gdy planują Państwo taki zakup. Dla magazyniera najważniejsze będą parametry zapewniające ciepło czy też np. wielofunkcyjność kurtki. dla drogowców ważne aby kurtka ocieplana była także odblaskowa a przy pracy na stacjach benzynowych, platformach wiertniczych czy w przemyśle petrochemicznym ważne są także właściwości trudnopalne i antystatyczne kurtki. Gdy znamy warunki w jakich przyjdzie nam, czy pracownikom pracować, zdecydowanie łatwiej będzie nam wybrać ubranie robocze, z którego wszyscy będą zadowoleni

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA: WODOODPORNA, ODDYCHAJĄCA, ODBLASKOWA, TRUDNOPALNA, TANIA? JAKA JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNIA?

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o wyborze modelu warto przeanalizować w jakich warunkach pracujemy my czy nasi pracownicy oraz przed czym kurtka ma chronić i czemu zapobiegać - wspominaliśmy o tym powyżej. Podstawowym celem kurtki jest przed wszystkim zapewnienie ciepła i ochrony przed mrozem i chłodem. To zdecydowanie priorytet odzieży roboczej ocieplanej. Kolejną cechą kurtki zimowej jest ochrona przed deszczem i opadami śniegu. Warto jednak mieć na uwadze, iż nie każda kurtka robocza zimowa zapewnią taką ochronę. Zatem przy pracy na dworze, wybierając kurtkę budowlaną, warto mieć na uwadze jej właściwości wodoodporne. Kurtka robocza może być powlekana PCV, może być wykonana z nylonu, tkaniny typu Oxford powlekanej itp. Warto rozważyć także zakup odzieży wielofunkcyjnej 2w1, 3w1, 5w1 czy 7w1. Taka kurtka ocieplana sprawdzi się w wielu warunkach przez cały rok. Kuszące prawda?

Zatem gdy pracujemy fizycznie na dworze  w deszczu i śniegu postawmy na kurtkę oddychającą i wodoodporną. Taka kurtka robocza zapewni nam komfort, zadba o dobrą wentylację, zapobiegnie przegrzaniu oraz uchroni nas przed przemoczeniem.  Tutaj jako kurtki ocieplane budowlane polecamy kurtki robocze Portwest, kurtki CXS Canis i Ardon, szeroki wybór kurtek ocieplanych Polstar, Urgent oraz Reis.
kurtka robocza ocieplana wodoodporna sklep bhp

Gdy pracujemy na magazynie, hali produkcyjnej czy w innych warunkach, gdzie ochrona przed deszczem czy śniegiem nie jest  wymagana tutaj spokojnie możemy pokusić się o zakup prostej i taniej kurtki roboczej ocieplanej. Polecamy tu np, kurtkę ocieplaną Master REIS czy kurtkę Brixton Classic marki Polstar. W naszym sklepie bhp znajda Państwo także kurtki ocieplane Reis, Leber &Hollman, Ardon oraz Canis czy Urgent, które spełnia Państwa oczekiwania
tania kurtka robocza ocieplana sklep bhp

Pracując przy drodze, na torach, wykopach itp musimy koniecznie zaopatrzyć się w kurtkę odblaskową. Takie ubranie robocze zapewni nam nie tylko ciepło, ochronę przed wiatrem i opadami ale i bezpieczeństwo czyli widoczność. Kurtka ocieplana odblaskowa jest zazwyczaj żółta lub pomarańczowa oraz posiada pasy odblaskowe zapewniające widoczność a w tej branży to priorytet. Z kurtek ocieplanych odblaskowych polecamy w szczególności kurtki robocze ostrzegawcze Portwest, Canis, Issa Industrial Starter, Urgent, Canis i kurtki odblaskowe Reis oraz LH Leber&Hollman.
kurtka robocza ocieplana odblaskowa budowlana dla drogowców

Szukając kurtki specjalistycznej np do pracy w przemyśle petrochemicznym, naftowym itp skupmy się na dobrej marce i właściwościach trudnopalnych, antyelektrostatycznych. Zdecydowanie w tej kategorii godne polecenia są kurtki robocze Portwest. Kurtki te, są w większości przypadków i odblaskowe więc jest to ubranie robocze dedykowane szerokiemu gronu klientów. Odzież robocza Polstar to gwarancja zadowolenia, jakości i wytrzymałości.  Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu bhp z ofertą kurtek Portwest.
kurtka robocza trudnopalna ocieplana

Szukając taniej kurtki roboczej ocieplanej klienci zazwyczaj skupiają się na cenie. W zależności od możliwości finansowych warto przybliżyć sobie ofertę kurtek Reis jak  ubranie i kurtka Master, Bomber Win-Cuff i wiele innych. Tanie kurtki robocze ocieplane znajdziemy także w ofercie Polstar, Reis czy Urgent. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo wiele modeli tanich kurtek roboczych ocieplanych.

WYBRAŁEŚ SWOJĄ KURTKĘ ROBOCZĄ OCIEPLANĄ? PAMIETAJ O BUTACH ROBOCZYCH OCIEPLANYCH I RĘKAWICZKACH ROBOCZYCH.

Mamy nadzieję, że z naszymi wskazówkami łatwej będzie Państwu wybrać odpowiedni model kurtki roboczej ocieplanej. Gdy już to zrobisz, pamiętaj, że kurtka to jedynie część ubrania roboczego na zimę. Warto zastanowić się nad wyborem butów roboczych ocieplanych oraz rękawic roboczych ocieplanych. Ważną częścią garderoby jest także bielizna termoaktywna, nakrycie głowy, oraz polary i bluzy robocze, które zapewniają ciepło w chłodne dni.

buty robocze ocieplane sklep bhp

rękawice robocze ocieplane budowlane hurtownia i sklep bhp

Poniżej przyjrzyjmy się krokom, które pomogą nam w zakupie kurtki ocieplanej.

WYBÓR KURTKI ROBOCZEJ OCIEPLANEJ - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

  1. Przeanalizuj  gdzie Ty lub Twoi pracownicy pracują. Czy jest to praca fizyczna na dworze, czy jest to praca na dworze stojąca bez ruchu, czy jest to praca w chłodnym pomieszczeniu?
  2. Przeanalizuj jakie właściwości powinna mieć kurtka. Czy zależy ci aby kurtka robocza ocieplana  była wodoodporna bo pracujesz w deszczu czy śniegu? Może pracujesz blisko drogi i potrzebujesz kurtki ocieplanej odblaskowej? Może wolisz kupić kurtkę całoroczną wielofunkcyjną? Może szukasz odpinanego kaptura, kurtki oddychającej z membraną lub z tkaniny softshell? A może potrzebujesz kupić kurtkę trudnopalną?
  3. Zwróć uwagę na markę. Znani producenci to bardziej pewny zakup i większe zadowolenie Zaufaj znanym markom jak Portwest, Polstar, Issa, CXS Canis, Ardon, Urgent, Reis, Leber&Hollman, Snickers, Delta Plus, ProJob itp
  4. Przeanalizuj swój budżet. Bądź co bądź, t on odgrywa nie jednokrotnie kluczową rolę, zwłaszcza wśród firm, które mają dużą rotację pracowników. Miej to na uwadze, jeśli planujesz zakup odzieży roboczej ocieplanej dla dużej ilości pracowników.
  5. Odwiedź nasz sklep bhp optimumbhp.pl  i znajdź swoją idealną kurtkę roboczą.