Urgent - tania odzież robocza i ochronna

Klienci którzy odwiedzają nasz sklep bhp często pytają o tanie produkty. Wiele firm budowlanych czy zakładów produkcyjnych a także magazyny, czy agencje pracy borykają się problemem zbyt dużej rotacji pracowników, by zapewnić im buty robocze czy też odzież ochronną wysokiej jakości. Firmy te szukają wówczas oszczędności i są zainteresowani tanimi produktami. Także względy ekonomiczne zmuszają wiele firm do zwracania uwagi na niską cenę. Nasza hurtownia bhp oferuje  szeroki wybór tanich artykułów bhp w tym producenta Urgent.


Odzież robocza Urgent - tanie ubranie bhp

W zależności od potrzeb i charakteru pracy Urgent oferuje wiele zestawów odzieży roboczej, które przypadają do gustu klientom sklepu bhp. Najczęściej klienci sięgają po spodnie robocze Urgent, których wybór jest bardzo szeroki. Znajdziemy tu spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki w różnych wariantach kolorystycznych. Najbardziej popularne spodnie Urgent to budowlane spodnie w kolorystyce grafitowej z czarnymi wstawkami. To seria ubrań i odzieży roboczej URG-A. Oferta rozszerzona jest o bluzę roboczą i krótkie spodnie robocze na lato.  

Innym popularnym ubraniem roboczym Urgent to odzież robocza URG-B w czarnym kolorze.  Tu też znajdziemy spodnie robocze do pasa, ogrodniczki i bluzę roboczą.  Jaśniejszym zestawem są jasno szare spodnie i bluza URG-P lub URG-R. Na pewno odzież robocza Urgent jest tania ale solidna.  Można kupić też lepsze produkty tego producenta jak spodnie z elastanem serii URG-S2, czarno-żółtą odzież roboczą URG-Y czy niebieskie ubranie robocze Urgent URG-S.

 

Odzież robocza odblaskowa Urgent - tanie ubranie robocze ostrzegawcze dla drogowców

Inną kategorią odzieży ochronnej w naszym sklepie bhp jest odzież odblaskowa.  Ubranie robocze Urgent w żółtym lub pomarańczowym kolorze przeznaczone jest dla drogowców lub budowlańców a także pracowników transportu, logistyki czy kierowców.  Ta kategoria w naszym sklepie bhp obejmuje spodnie robocze Urgent, spodnie do pasa, bluzy robocze a także odzież roboczą ocieplaną w skład której wchodzą spodnie robocze zimowe odblaskowe,  kurtka robocza ocieplana czy kamizelka odblaskowa.

 

Kurtka robocza przeciwdeszczowa i ocieplana Urgent

Niezwykle popularna odzież robocza  w naszej hurtowni bhp. Kurtka Urgent to ubranie robocze doskonałe do pracy. W zależności od potrzeb klientów nasz sklep bhp oferuje tanie  produkty jak kurtka przeciwdeszczowa, która zapewni ochronę przed opadami deszczu czy śniegu - w wersji ocieplanej. Kurtka przeciwdeszczowa Urgent posiada zazwyczaj kaptur . Większość modeli to kurtka robocze ocieplana o właściwościach przeciwdeszczowych.  Kurtka Urgent to tania ale wytrzymała odzież bhp, która na pewno sprawdzi się w nie jeden sezon. Wiele modeli ma miejski styl, typu parka czy sportowa kurtka miejska. Znajdziemy tu także kurtkę odblaskową dla drogowców.

 

Polary robocze Urgent - bluza robocza dla wybrednych

Uzupełnieniem ubrania roboczego Urgent bluzy męskie. Ich wybór w sklepie bhp jest bardzo szeroki. Oferujemy bluzy robocze z kapturem, które są sportowe czy nawet miejskie.  W ofercie producenta Urgent i naszej hurtowni bhp znajdziemy też tradycyjne polary robocze  czy też polary ze wzmocnieniami. Popularne są także bluzy robocze z kapturem zapinane na zamek. Oferta bluz i polarów Urgent dostępna jest w kilku kolorach i gramaturach, także każdy wybierze produkt dopasowany do jego potrzeb.

 

Kamizelka robocza Urgent - bezrękawnik roboczy na zimę i nie tylko

Kolejną kategorią odzieży roboczej Urgentkamizelki robocze.  Bezrękawnik Urgent to propozycja do pracy w chłodne dni. Większa część tego ubrania roboczego to kamizelka robocza ocieplana. Wiele modeli kamizelki to pikowany bezrękawnik ocieplany. Znajdziemy też w sklepie bhp tradycyjną kamizelkę i kamizelkę odblaskową Urgent dla drogowców.

.