Buty robocze bhp - sklep bhp oferuje obuwie robocze 

Obuwie ochronne to podstawowy element ubioru roboczego i odzieży roboczej, który jest wymagany w wielu różnorodnych branżach np w budownictwie, w transporcie, pracach magazynowych czy serwisowych, na halach produkcyjnych czy przy spawaniu. W tych oraz w wielu innych branżach w których ochrona stopy jest niezbędna ochrona nóg jest podstawową formą zabezpieczenia się od urazu. Buty bhp są po prostu w wielu zawodach i pracach obowiązkowe aby zapewnić bezpieczeństwo i chronią tym samym przed wypadkami i uszczerbkami na zdrowiu. Z tego względu nasz sklep bhp oferuje Państwu buty robocze certyfikowane, dobrej jakości, produkowane przez znanych producentów. Oferta naszej internetowej hurtowni Optimum BHP oferuje szeroki zakres obuwia roboczego . Oferujemy ciężkie buty robocze, a także buty taktyczne, rekreacyjne oraz lekkie obuwie robocze męskie i damskie. Buty robocze to niezwykle popularna kategoria w naszym sklepie bhp. Duża popularnością cieszą się specjalistyczne buty bhp np. wodoodporne, spawalnicze.

 

Jakie buty robocze i obuwie ochronne poleca nasz sklep bhp?

Lekkie i oddychające czy skórzane i wodoodporne, niskie półbuty czy trzewiki robocze wysokie? Klienci którzy odwiedzają naszą hurtownię z obuwiem roboczym mają spory problem z wyborem odpowiednich butów do pracy. Powodem tego jest bardzo szeroka oferta jaką oferuje nasz sklep bhp. Oprócz wyglądu, którzy często cenią klienci to pamiętajmy, że najważniejsze jest aby obuwie robocze gwarantowało bezpieczeństwo, było wytrzymałe i spełniało wszystkie wymagane normy. W sklepie Optimum BHP oferowane modele obuwia ochronnego spełniają te wymagania. Dodatkowo oferta jest rozszerzona o obuwie taktyczne, sportowe, trekkingowe. Także oferta obejmuje każdy rodzaj obuwia . Oferujemy także szeroką sekcję butów roboczych damskich oraz butów roboczych ESD antyelekrostatycznych. Polecamy buty do gastronomi, medyczne i inne, które zobaczycie w naszym sklepie bhp.

 

Obuwie robocze - oferta sklepu bhp

Jak wspomnieliśmy powyżej,  wybór butów roboczych na rynku bhp jest szeroki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferta Optimum BHP oferuje buty robocze do każdej pracy. Nasz sklep internetowy bhp posiada w swojej ofercie buty budowlane, które zabezpieczają stopę przed urazami. Buty te, w postaci trzewików roboczych, są wykonane z wytrzymałych skór i są produkowane przez  cenionych producentów. Są to buty robocze z podnoskiem ochronnym z opcjonalną wkładką antyprzebiciową i wodoodpornością. Do pracy na magazynie polecamy półbuty robocze czy sandały ochronne, które sprawdzą się także w pracach w sklepach czy podczas lata. Buty te mogą być skórzane, tekstylne lub mieszane z połączenia skóry i materiału. Ważne aby wybrać buty robocze sprawdzonych producentów. Polecamy tu z pewnością buty robocze Portwest, Uvex czy Solid Gear jako warte zainteresowania. Także obuwie robocze Uvex, CXS Canis Ardon czy VM Footwear to marki, którym warto zaufać. Klienci cenią także komfort butów Issa, Stalco, Exena, Lemaitre czy Bearfield. Z tańszych marek bardzo często klienci wybierają buty Urgent, Reis czy obuwie robocze Procera.