Znasz markę Portwest? Kurtka robocza ocieplana tego producenta to gwarancja jakości. Poznaj wybrane modele kurtek zimowych Portwest.

Zimowa praca drogowców np. podczas odśnieżania wymaga odpowiednio dobrego ubioru. Poza cechami chroniącymi przed zimnem, czyli odpowiednim ociepleniem, oraz przemakaniem istotną kwestią są również kwestie związane z podniesieniem poziomu bezpieczeństwa pracownika, czyli zwiększenie jego widoczności. W tej sytuacji niezbędne są elementy odblaskowe, w które wyposażona jest odzież ochronna, np. kurtka robocza ocieplana. Inne branże, w których zalecana bądź wymagana jest odzież odblaskowa to transport drogowy, transport kolejowy, transport lotniczy, logistyka, budownictwo. Marką, która oferuje bogaty wybór kurtek ocieplanych odblaskowych wyposażonych w odblaski zgodne z normami ISO jest producent odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej PORTWEST.    

Dla przykładu jako pierwszy model chciałbym zaproponować odblaskową ocieplaną kurtkę roboczą PORTWEST RT30.

Kurtka RT30 Portwest to kurtka ocieplana ostrzegawcza poliestrowa lekko przedłużona, ocieplana, zapinana na zamek błyskawiczny, oraz napy znajdujące się w listwie od zewnętrznej strony zamka. Wyposażona w obszerne kieszenie, zapinane na napy oraz kieszeń na telefon. Dodatkowo odblaskowa kurtka RT30 posiada odpinany kaptur. Szwy wykonane taśmowo sprawiają, że woda nie przecieka w ich okolicach do wewnątrz, więc kurtka Portwest dzięki temu jest wodoodporna. 

Bardziej zaawansowaną ocieploną kurtką ochronną jest model kurtka robocza PORTWEST S774 BIZFLAME trudnopalna odblaskowa żółta lub pomarańczowa

Kurtka S774 Bizflame Portwest to specjalistyczna kurtka ochronna wielofunkcyjna do pracy w trudnych warunkach. Materiał zewnętrzny kurtki to  Bizflame Rain 250g, który sprawia, że kurtka Portwest S774 jest przeciwdeszczowa wodoodporna. Poza tym ocieplana kurtka jest trudnopalna, antystatyczna, antyelektrostatyczna, oraz odporna na działanie środków chemicznych. Zapinana na suwak z dodatkową listwą ochronną. Wyposażona w dwie kilka kieszeni, m. in. Kieszeń na telefon komórkowy oraz zaczep na radio. Wyposażona jest również w kaptur. Kurtka  robocza ocieplana S744 dostępna jest żółta i pomarańczowa. Zdecydowanie to zaawansowana kurtka ocieplana Portwest stworzona z myślą o pracy w trudnych warunkach np. na platformie wiertniczej, stacjach benzynowych, gdzie kurtka trudnopalna jest wymogiem koniecznym itp. 

Dla osób preferujących kurtkę roboczą nieco krótszą, proponuję dwa modele ze ściągaczem u dołu, są to kurtki ocieplane typu bomber.


Pierwszy z nich to kurtka odblaskowa ocieplana PORTWEST SEALTEX ULTRA S498

Kurtka S498 Portwest to odblaskowa zimowa kurtka ochronna Wykonana została ze wzmocnionego poliestru Oxford Sealtex Ultra, powlekanego materiałem PCV gwarantuje nieprzepuszczalność wody oraz odporność na przenikanie wiatru do wnętrza, przy jednoczesnym zachowaniu walorów oddychalności i wentylacji.  Ostrzegawcza ocieplana kurtka Portwest jest więc przeciwdeszczowa, oddychająca i wodoodporna Zapinana na zamek błyskawiczny z listwą zapinaną na zatrzaski. Kaptur ma możliwość złożenia, a kołnierz jest dodatkowo ocieplony polarem. Wyposażona w kilka kieszeń o różnym umiejscowieniu.

 

Drugim przykładem kurtki zimowej „bomberki” jest ocieplana kurtka robocza odblaskowa PORTWEST X C565 X RANGE 3w1

Kurtka robocza ocieplana C565 Portwest to kurtka ochronna 3w1 i jest ona o tyle ciekawsza, gdyż posiada możliwość odpięcia podpinki ocieplającej, dzięki której staje się kurtką wiosenno-letnio-jesienną na cieplejsze dni. Istnieje również możliwość odpięcia rękawów, co daje możliwość noszenia jej jako kamizelki roboczej – bezrękawnika. Kurtka zimowa C565 posiada chowany kaptur oraz odpinany ciepły kołnierz. Zapinana jest na suwak błyskawiczny oraz listwę zapinaną na napy. Poza kieszeniami wyposażona została również w uchwyt np. na klucze oraz identyfikator. 

Bardzo funkcjonalnym modelem marki tego producenta jest kurtka robocza ostrzegawcza ocieplana RT27 GO/RT 7w1 Portwest.

Kurtka ocieplana RT27 Portwest to multifunkcyjna kurtka robocza odblaskowa doskonała dla drogowców i kolejarzy. Można używać jej w 7 konfiguracjach:

- kurtka zewnętrzna - wiosenno-letnia

- kurtka zewnętrzna + wewnętrzna - zimowa i jesienna

- kurtka zewnętrzna + bezrękawnik

- kurtka wewnętrzna z rękawami (pomarańczowa z odblaskami)

- kurtka wewnętrzna odwrócona (granatowa z pomarańczowymi rękawami)

- ocieplacz pomarańczowy z odblaskami

- ocieplacz odwrócony (pikowany, granatowy)

Ocieplana kurtka RT27 Portwest jest wodoodporna i oddychająca m. in. dzięki taśmowanym szwom. Dodatkowo wykonana jest z materiałów w technologii Texpel gwarantujących trudne przyswajanie plam i zabrudzeń. Wyposażona w aż 13 kieszeni, w tym jedną ukrytą na telefon, kołnierz obszyty polarem, oraz odpinany kaptur.

 

Marka Portwest produkuje również odzież roboczą bez elementów odblaskowych lub tylko z niewielkimi ich akcentami np. lamówkami. Przykładowy model to kurtka robocza ocieplana wodoodporna  TX30.

Kurtka ocieplana TX30 Portwes wykazuje się walorami wiatroszczelnymi i wodoodpornymi. Tkanina zewnętrzna wykonana jest z poliestru Rip Stop, pokryta dodatkowo materiałem PVC. Ocieplenie wykonane w 100 ?% z poliestru. O jej funkcjonalności świadczy spora ilość kieszeni, regulacja długości rękawów, zapięcie na suwak z listwą na rzepy oraz odpinany kaptur. Model  kurtki roboczej ocieplanej dostępny jest w kolorze czarno-szarym.

 

Innym modelem uszytym tym razem według fasonu „bomber” jest model RS S561.

Podobnie jak poprzednia kurtka ocieplana S561 Portwest wykonana jest z poliestru Rip Stop, powleczonego PVC. Różni się ona umiejscowionym ściągaczem u dołu, który chroni przed podmuchami wiatru. Zapinana na zamek z listwą, posiada dużą ilość kieszeni i odpinany kaptur. Kurtka zimowa Portwest S561 dostępna w kolorze granatowym, granatowo-szarym oraz czarno-szarym.

 

W gamie produktów Portwest dostępna jest również damska kurtka robocza ocieplana Portwest ELGIN S571. 

Kurtka robocza ocieplana damska Portwest dzięki taliowaniu zapewne przypadnie do gustu większości Pań. Kurtka zimowa Elgin S571 wyposażona jest w odpinaną podszewkę, dzięki której doskonale sprawdzi się podczas zimy, jak i wiosny lub jesieni. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z poliestru, podobnie jak ocieplenie. Warstwa zewnętrzna dodatkowo powleczona jest materiałem PCV, co czyni ją wodoodporną kurtką ocieplaną Portwest. Dostępna w wielu kolorach, m.in.  czarnym i granatowym.

WSZYSTKIE KURTKI ROBOCZE OCIEPLANE PORTWEST SĄ DOSTĘPNE TUTAJ.

Wszystkie produkty marki PORTWEST, również te nieopisane w owym artykule znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym oraz w siedzibie naszej hurtowni Optimum BHP. Wykonujemy ponadto nadruki i wyszywania logo na odzież roboczą.

W przypadku wszelkich pytań chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie pod numerem 690 949 949 oraz mailowo, na adres sklep@optimumbhp.pl

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego bhp