Ochrona słuchu - zatyczki przeciwhałasowe do uszu jakie wybrać? - poznaj ofertę naszego sklepu internetowego bhp.

Kto z Państwa nie lubi słuchać muzyki? Raczej nie ma takich osób. Aby dłużej rozkoszować się dźwiękiem instrumentów lub doceniać dobiegające do naszych uszu walory wokalne gwiazd muzyki warto najpierw o nie zadbać poprzez ich ochronę w nadmiernym hałasie.

W miejscu pracy, gdzie poziom hałasu przekracza 85 dB pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć pracowników w środki ochrony słuchu. Osobiście zachęcamy do stosowania ich również na co dzień np. przy pracach ogrodowych, remontach, itp. Zakup nauszników ochronnych czy też wkładek przeciwhałasowych nie jest dużym wydatkiem. Za najtańsze  środki ochrony słuchu zapłacimy zaledwie kilka złotych. O czym dokładnie mowa? O zatyczkach przeciwhałasowych jednorazowych lub też wielorazowych.

Praca w przemyśle ciężkim, w halach produkcyjnych, w kopalniach, praca przy obsłudze maszyn wydających głośne dźwięki stwarza zagrożenie nieodwracalnego uszkodzenia słuchu. Doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku będą zatyczki przeciwhałasowe zwane również często stoperami  czy po prostu zatyczkami do uszu. Ogromnym walorem jest ich podręczny rozmiar. Bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni. 

Możemy dokonać podziału na 2 rodzaje:

- zatyczki piankowe do uszu z poliuretanu
- zatyczki gumowe do uszu

 

Zatyczki przeciwhałasowe do uszu poliuretanowe - zatyczki jednorazowe

Zatyczki do uszu wykonane są z niezwykle miękkiej pianki poliuretanowej, wolno odzyskującej kształt. Wkładki przeciwhałasowe dzięki swym właściwościom idealnie dopasowują się do wewnętrznej części ucha, redukując hałas. Zatyczki są niewyczuwalne, zapewniając komfort pracy. Nie powodują ucisku i dodatkowo blokują dostęp kurzu do kanału usznego, co zwiększa higienę tych okolic w trakcie pracy.  Zatyczki przeciwhałasowe do uszu mogą być pakowane luzem w dużych workach np po 500 sztuk jak np. zatyczki 3M. Mogą być także dostępne w opakowaniu, gdzie każda para jest pakowana oddzielnie.

Zatyczki jednorazowe 3M uzupełniacz

Zatyczki jednorazowe do uszu OSZ Reis

W sklepie Optimum BHP znajdą Państwo ponadto  zatyczki w wersjach z łączącą je wzajemnie żyłką czy też nasz sklep internetowy
bhp
oferuje zatyczki jednorazowe na sznureczku.

Zatyczki do uszu przeciwhałasowe gumowe - zatyczki wielorazowe

Zatyczki przeciwhałasowe wykonane są z gumy termoplastycznej, znanej jako TPR. Można stosować je wielokrotnie. Są niezwykle trwałe i skutecznie izolują dobiegający do uszy hałas. 

Ponadto posiadamy w ofercie naszego sklepu wersję zatyczek wielorazowych do uszu ze sznurkiem 


https://www.optimumbhp.pl/WKLADKI-PRZECIWHALASOWE-UX-XCAP-UVEX-p102652

 

 

Polecamy także zatyczki na pałąku:

Zatyczki do uszu na pałąku

W hurtowni Optimum BHP znajdą Państwo najwyższej klasy produkty renomowanych marek, takich jak 3M  czy nauszniki Howard Light i REIS.

Warto cieszyć się zdrowiem dłużej. Warto cieszyć się nim razem z nami. Do pracy polecamy także nauszniki ochronne np nausnziki 3M Peltor.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 609893792 lub mailowego pod adresem sklep@optimumbhp.pl oraz z racji iż specjalizujemy się w sprzedaży on-line odsyłamy Państwa do naszego sklepu internetowego bhp.  Obsługujemy klientów w całej Polsce. Towar dostarczamy do mniejszych miejscowości oraz do takich miast jak Warszawa, Poznań, Kraków, Częstochowa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Gliwice, Łódź, Częstochowa czy Bielsko-Biała.