Agregaty do malowania DEDRA

Rozwój technologii wprowadził na rynek produkty do malowania powierzchni, które wykonują pracę szybciej, wydajniej i dokładniej niż tradycyjne urządzenia wykorzystywane do tego zadania. Tradycyjny wałek wypiera agregat do malowania. Narzędzie jest inspirowane pistoletem lakierniczym, może pochwalić się wyjątkowo zadowalającą efektywnością pracy. Wyróżniającą się wysoką jakością marką jest producent agregatów malarskich DEDRA.

Agregat do malowania natryskowego - zasady pracy

Każdy agregat malarski DEDRA cechuje się wysoką jakością i precyzją. Z urządzeń mogą korzystać amatorzy, jak i specjaliści w tym fachu. Maszyny zwykle są zasilane prądem sieciowym, co wpływa na komfort ich użytkowania. Agregat nabywany w zestawie zawiera: pistolet do malowania dedra łącznie z dyszą, pojemnik na farbę i zestaw przewodów łączących agregat z pistoletem natryskowym. Warto mieć na uwadze konieczność dokładnego wyczyszczenia każdego z komponentów bezpośrednio po zakończeniu prac. Zarówno pojemnik na farbę, dyszę, jak i cały pistolet do malowania natryskowego należy wymyć zgodnie z zaleceniami. Tylko tak posiadamy gwarancję, że urządzenie będzie zdatne do użycia po raz kolejny.

Zalety stosowania agregatów malarskich DEDRA

Każdy agregat DEDRA zapewnia ekspresowe nanoszenie powłoki malarskiej na wcześniej przygotowaną powierzchnię, bez umniejszania jakości pracy. Wysokie ciśnienie, jakie towarzyszy wyrzucanej podczas pracy farbie, pozwala stworzyć gładką i równomierną powłokę bez skazy. Odpowiednio skomponowany filtr i dysza firmy dedra - agregat malarski jest skazany na sukces! Nie będzie powodował zacieków nawet w miejscach o grubszej warstwie farby. Profesjonalny sprzęt dedra i dobra technika zapewni jednolitą strukturę niemal każdej powierzchni. Trudno nie wspomnieć o mało skomplikowanej obsłudze pistoletu. Obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i nie powinna sprawiać większych problemów. Nawet niedoświadczony operator podoła temu wyzwaniu. Kolejnym walorem agregatów dedra jest oszczędność, poprzez szybsze tempo pracy i mniejsze zużycie farby. Jednorazowe pokrycie powierzchni jest często nawet efektywniejsze od wielorazowego malowania pędzlem lub wałkiem. Wszystkie przytoczone zalety sprawiają, że agregaty malarskie DEDRA DED7421 cieszą się popularnością i zaufaniem wśród klientów.

agregat malarski

Agregat hydrodynamiczny dla profesjonalistów

Agregat hydrodynamiczny nabywany jest głównie przez specjalistów, którzy są fachowcami w tej dziedzinie. Najlepszymi obiektami do prac z tego rodzaju sprzętem są wielkogabarytowe budynki. Ogromne ciśnienie jakie gwarantuje pistolet hydrodynamiczny w duecie z szerokim kątem padania natrysku pozwalają na szybkie i precyzyjne naniesienie farby. Tego rodzaju agregaty umożliwiają pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Agregat malarski może być wykorzystywany do pracy z wieloma rodzajami farb, między innymi: farb lateksowych, emalii akrylowych, emalii olejnych, bejc i innych powłok nieścieralnych przeznaczonych do malowania techniką natryskową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.narzedzia24na7.pl


agregat malarski dedra