Jaka odzież robocza dla magazyniera będzie najlepsza? 


Wbrew pozorom praca magazyniera nie należy do najłatwiejszych i może być bardzo wymagająca. Dźwiganie, wspinanie się po drabinie, obsługa wózków widłowych, niekorzystne środowisko to główne czynniki składające się na pracę magazyniera. Aby ułatwić nam pracę w tych ogromnych halach, w których sporo jest różnego rodzaju zabrudzeń, należy prawidłowo skompletować odzież roboczą.  Nasz sklep bhp przychodzi z pomocą w doborze tych produktów do pracy.

Jak wybrać odzież roboczą dla magazyniera?

Na jej wybór odzieży roboczej dla magazyniera wpływa wiele czynników, miedzy innymi takich jak wielkość magazynu, zakres obowiązków i rodzaj możliwych zagrożeń związanych z naszą pracą. Do stosunkowo małych powierzchni hali, na których wykonywana jest lżejsza praca wystarczy się zaopatrzyć w buty robocze z antypoślizgową podeszwą, podtrzymujące kostkę i fartuch ochronny wykonany z oddychającego i elastycznego materiału, zapewniający swobodę ruchów. Jeżeli jednak nasza praca wykonywana jest w profesjonalnych magazynach o bardzo dużej powierzchni, najczęściej wybierane są spodnie robocze do pasa lub na szelkach a czasem i  jednoczęściowe kombinezony. Głównym atutem powinny być funkcjonalne kieszenie, które przydadzą się nam do przechowywania najbardziej potrzebnych podczas pracy przedmiotów. Zwróćmy uwagę aby, odzież robocza dla magazyniera zapewniała nam swobodę poruszania się, a także wysoki komfort użytkowania. 

Które modele odzieży roboczej dla magazyniera poleca nasz sklep bhp?

W naszym sklepie bhp oferujemy odzież robocza dla magazyniera i nie tylko. Bardzo dobrze sprzedają się spodnie robocze Snickers Workwer. To niezwykle wygodne spodnie o wielu różnych fasonach, krojach wykonane z różnych tkanin. Z racji, iż jednak nie są to tanie spodnie klienci naszego sklepu bhp często stawiają też na tańszą półkę cenową. Tutaj bardzo polecamy spodnie robocze ze stretchem jak spodnie robocze Issa czy np spodnie Portwest np serii odzieży roboczej DX4. Z jeszcze tańszych modeli polecamy wygodne i tanie spodnie robocze dla magazyniera Urgent np spodnie URG-S1 ze stretchem szare lub niebieskie.  Do spodni roboczych na magazynie sprawdzi się polar roboczy czy bluza robocza . Jeśli pracujemy na dużym magazynie nasz pracodawca może wymagać od nas noszenia kamizelki odblaskowej, którą także kupicie w naszym sklepie bhp.
Podczas kompletowania odzieży roboczej do pracy na magazynie nie możemy również zapomnieć o obuwiu roboczym, które będzie ochraniać naszą stopę przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Buty robocze dla magazyniera polecamy lekkie i wygodne. Najlepiej aby miały nie tylko podnosek ochronny ale i wkładkę antyprzebiciową. W naszym sklepie bhp do pracy na magazynie klienci kupują głównie sandały robocze lub lekkie półbuty robocze tekstylne.  Dodatkowo warto zadbać o ochronę dłoni na magazynie i kupić wygodne rękawice robocze. W wileu magazynach wymaga jest też ochrona głowy więc dobrym uzupełnieniem odzieży roboczej dla magazyniera będzie czapka ochronna lub kask ochronny.

W naszym sklepie bhp, posiadamy szeroki wybór odzieży i butów roboczych dla magazyniera . Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej internetowej hurtowni bhp.