UBRANIE MONTERSKIE VISION MARKI ARDON: NOWOCZESNE SPODNIE ROBOCZE,  BLUZA ROBOCZA, KURTKA SOFTSHELL I KAMIZELKA

 

Czeski producent odzieży roboczej firma  Ardon wypuściła na rynek kolekcje VISION. Ubranie robocze tej serii jest wysokiej jakości. Zostało wykonane z grubego solidnego materiału, który idealnie sprawdza się w ciężkich warunkach. Dlatego właście spodnie robocze Vision  są kupowane jako spodnie budowlane czy monterskie. Mocne szycie, wytrzymały materiał, liczne i kieszenie oraz elementy odblaskowe sprawiają, że ubranie robocze jest niezwykle popularne w naszym sklepie bhp. Co wschodzi w skład ubrania Vision? Zobaczmy poniżej.

 

SPODNIE ROBOCZE DO PASA VISION ARDON

Podstawowym elementem ubrania roboczego Vision są spodnie robocze do pasa. To chyba najczęściej kupowany produkt tej kolekcji. Nic w tym dziwnego, gdyż spodnie są bardzo efektowne.  Pierwsze, co się rzuca w oczy to ich wygląd i kolorystyka. Spodnie robocze Vision występują w aż 5 kolorach, które tworzą uniwersalną i niezwykle modną kolekcję. Podstawowe kolory to czarny - spodnie Ardon H9104, szary - spodnie Ardon H9107, khaki Tarmac - spodnie Ardon Vision H9110. Dwa pozostałe kolory to cieszący się ogromnym zainteresowaniem kolor turkusowy - spodnie Ardon Vision H9160 oraz intensywny kolor czerwony - spodnie Ardon Vision H9151. Design tej lini z pewnością przyciąga uwagę kolorystyką ale tajże jakością wykonania. Materiał z którego uszyto kolekcję jest niezwykle wytrzymały i mocny. Krój spodni jest sportowy w stylu bojówek. Monterskie spodnie robocze posiadają liczne kieszenie oraz uchwyty na przechowywanie narzędzi. Elementy odblaskowe zwiększają widoczność. Podwójny materiał na kolanach i kieszeń na nakolanniki  to dodatkowe atuty spodni Ardon. Majsterkowicze, mechanicy czy serwisanci docenią kieszeń na miarkę, oczko na śrubokręt oraz kieszeń wielofunkcyjną. Plusem tego modelu jest także rozmiarówka. Spodnie robocze występują w wersji na 3 wzrosty: 170-175 cm, standardowy 176-182 oraz w wersji dla osób wysokich 183-190 cm. Dla każdego z tych rozmiarów występują rozmiary 46-62 a dla wersji standardowej dostępny jest także rozmiar 64. Do spodni można dokupić pasek Vision Ardon oraz pozostałą część ubrania roboczego.

SPODNIE ROBOCZA VISION ARDON

SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI VISION ARDON

Wiele klientów woli pracować w spodniach ogrodniczkach. Projektanci Ardon zaprojektowali zatem spodnie robocze Vision także w wersji ogrodniczek. Tak jak w podstawowej wersji spodnie roboczych do pasa, ogrodniczki Vision dostępne są w 5 kolorach: czarnym - spodnie Ardon H9105, szary - spodnie Ardon H9108, khaki Tarmac - spodnie Ardon Vision H9111. Dwa pozostałe kolory to cieszący się ogromnym zainteresowaniem kolor turkusowy - spodnie Ardon Vision H9161 oraz intensywny kolor czerwony - spodnie Ardon Vision H9152. Podobnie jak w spodniach do pasa, ogrodniczki posiadają praktyczne kieszenie , uchwyty na śrubokręt, kieszonka na miarkę. Podwójny materiał na kolanach  oraz kieszeń na nakolanniki jest także w spodniach ogrodniczkach Vision.  Elementy odblaskowe zwiększają widoczność. Spodnie posiadają praktyczne dodatkowe kieszenie na klatce piersiowej. pasy z tyłu posiadają elastyczne wstawki, dzięki czemu nie krępują ruchów.  Spodnie robocze ogrodniczki są bardzo popularne w naszym sklepie bhp.

SPONDEE ROBOCZE OGRODNICZKI VISION

KRÓTKIE SPODNIE ROBOCZE VISION ARDON - SHORTY ROBOCZE na lato

Bardzo popularnym modelem spodni roboczych letnich są krótkie spodnie robocze Vision. Krótka wersja spodni doskonale sprawdza się w pracy latem czy to na budowie czy na halach produkcyjnych. Krótkie spodnie robocze budowlane sprawdzają się także w pracy na halach magazynach. Spodnie Vision to doskonała propozycja dla monterów, mechaników, serwisantów, kierowców, kurierów i innych grup zawodowych. Wysoka jakość i wytrzymałość to z pewnością atut spodni Vision. Krótkie spodnie robocze występują w 4 kolorach: czerwone spodnie Vision  h9168, niebieskie turkusowe spodnie robocze vision H9169, szare spodnie robocze Vision H9113, czarne spodnie robocze Vision H9115. Polecamy shorty robocze w naszej hurtowni bhp. 

SHORT SPONDEE ROBOTIZE VISION KRÓTKIE NA LATO

BLUZA ROBOCZA VISION ARDON

W naszym sklepie bhp znajdą Państwo także bluzę roboczą Vision do kompletu do spodni monterskich.  Bluza robocza jest wytrzymała i wygodna. liczne praktyczne kieszenie z pewnością zostaną docenione przez monterów, budowlańców, serwisantów. Wygodna i komfort pracy były bardzo istotne dla projektantów ubrania roboczego Vision, dlatego klienci naszej hurtowni bhp tak chętnie wracają po tą odzież budowlana i monterską. Jej uniwersalne zastosowanie, bogata rozmiarówka i kolorystyka są niezwykle atrakcyjne i popularne.

BLUZA ROBOCZA VISION ARDON MONTERSKA BUDOWLANA

KAMZIELZKA ROBOCZA VISION ARDON - WYGODNY BEZRĘKAWNIK

Uzupełnieniem kolekcji Vision jest z pewnością kamizelka robocza monterska. Mocny materiał, który zapewnia wysoką wytrzymałość jest bardzo mocnym atutem ubrania roboczego. Szaro czarna kolorystyka pasuje do szarej wersji ubrania roboczego Vision. Kamizelka robocza polecana jest do pracy na budowie, magazynie, serwisie. Polecamy ją także mechanikom, kierowcom i innym.

 

KAMZIELKA ROBOCZA MONTERSKA VISION ARDON

KAZMIELKA ROBOCZA SOFTSHELL VISION ARDON

Nowością w naszej ofercie jest kamizelka robocza softshell, która ma właściwości wodoodporne, oddychające i wiatroszczelne. Kolekcję softshellowych kamizelek roboczych charakteryzują jasne, intensywne kolory jak czerwony - kamizelka softshell Vision H9177, niebieski turkusowy - kamizelka softshell Vision H9176, czarny -  kamizelka softshell Vision H9175. Oddychająca kamizelka robocza to nowy produkt w naszym sklepie bhp on-line, który już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wewnętrzna strona kamizelki jest fleecowa, Posiada pikowane przeszycia w części barkowe, elementy odblaskowe oraz kieszenie. Jest to idealna propozycja kamizelki roboczej budowlanej, monterskiej, serwisowej. Polecamy ją do pracy na halach, dla kierowców, magazynierów. Tam, gdzie wymagany jest atrakcyjny wygląd oraz doskonałe właściwości wodoodporne i oddychające.

KAMZIELKA SOFSTSHELL VISION ARDON

KURTKA ROBOCZA SOFTSHELL VISION ARDON - ODDYCHAJĄCA WODOODPORPORNA WIATROSZCZELNA

Kurtka softshell Vision to z  pewnością bestseller naszego internetowego sklepu bhp. Atrakcyjny wygląd, jakość i dobra cena zapewniły mu sukces sprzedażowy. Kurtka softshell Vision jest wodoodporna oddychająca oraz zapewnia ochronę przed wiatrem. DLatego może myć stosowana jako kurtka budowlana, kurtka dla monterów, serwisantów, kierowców magazynierów. Kurtka robocza ma sportowy fason zatem może być ubierana i na co dzień. Polecamy ja także kierownikom. JEst to bardzo dobrej jakości kurtka softshell także dla agencji reklamowych. Kurtka robocza Ardon dostępna jest w 3 kolorach: czerwonym - kurtka Vision H9174, niebieskiem turkusowym - kurtka H9173, czarnym - kurtka Vision H9172.

KURTKA SOFTSHELL ODDYCHAJĄCA WODOODPORNA VISION ARDON

T-SHIRT VISION ARDON

Wygodny, elastyczny t-shirt ze stretchem i modnym nadrukiem stanowi doskonałe uzupełnienie ubranie roboczego Vision.  Jets to wersja limitowana z firmowym nadrukiem. Polecamy serdecznie do poznania tego modelu koszulki t-shirt w naszym sklepie bhp.

T-SHIRT ROBOCZY STERTCH ARDON VISION

 

Jak widać powyżej, ubranie robocze Ardon Vision to niezwykle wysoka jakość oraz design. Każdy, komu zależy na odzieży roboczej wysokiej jakości powinien rozważyć zakup ubrania roboczego Vision.Kolekcja ta jest bardzo ekstrawagancka, stylowa. Idealna dla firm, które zwracają uwagę na wygląd sowich pracowników. Zapraszamy do poznania tej, oraz innych kolekcji odzieży roboczej Ardon, które są dostępne w naszym sklepie bhp.