Półbuty robocze Ardon - buty robocze czeskiego producenta w niskiej cenie w naszym sklepie bhp

W naszym sklepie bhp posiadamy bardzo szeroki wybór odzieży roboczej oraz obuwia roboczego. W  zależności od potrzeb i możliwości mogą Państwo dostać sandały robocze, półbuty robocze, trzewiki, gumowce, a także buty robocze dedykowane pod konkretne środowiska pracy. Posiadamy wysokiej jakości produkty od znanych i cenionych producentów na rynku odzieży bhp. Półbuty robocze to często kupowany rodzaj obuwia w naszym sklepie bhp. Mogą być one stosowane jako buty robocze letnie, gdy są wykonane z tekstylnych materiałów lub gdy mają perforację lub jako buty do trudniejszych warunków czy na jesień, gdy kupimy buty robocze skórzane. Przyjrzyjmy się zatem, jakie półbuty robocze Ardon cieszą się dobra opinią i są chętnie kupowane w naszym sklepie bhp.

Półbuty robocze TURNER S1P G3282 ARDON

Modne buty robocze o sportowym wyglądzie ze stalowym podnoskiem oraz kevlarową wkładką ochronną z właściwościami antyprzebiciowymi. Cholewka wyprodukowana została z wytrzymałej skóry zamszowej. Podeszwa półbutów roboczych Ardon Turner  jest antystatyczna i olejoodporna, wykonana z PU/guma. Na pięcie znajduje się pasek odblaskowy, który zwiększa naszą widoczność. Te buty bhp dostępne są w rozmiarach 36-48 więc są polecane zarówno jako buty robocze męskie i damskie.

Półbuty robocze G3218 ARDON Tangerlow S1 ESD antyelektrostatyczne buty robocze 

Nowoczesne, sportowo wyglądające buty robocze Ardon wykonane w technologii zapobiegającej powstawaniu statycznych ładunków elektrycznych (ESD). Posiadają kompozytowy podnosek oraz antypoślizgową i olejoodporną podeszwę. Buty ochronne Tangerlow S1 ESD posiadają wysokiej jakości, wygodną wyściółkę języka i wkładki, całość wykonano z porządnego mikrowłókna. Dostępne są w rozmiarach 36-48.

Półbuty robocze STRIPPER G3222 ARDON  sportowe i lekkie buty robocze letnie

Modny i sportowy fason butów roboczych Stripper, które wyprodukowane zostały z porządnej tkaniny z nadrukiem 3D.  Posiadają porządną i elastyczną kevlarową wkładkę antyprzebiciową oraz kompozytowy podnosek ochronny. Lekkie obuwie robocze Ardon jest w całości wolne od metalu. Podeszwa butów roboczych jest antypoślizgowa i odporna na oleje i smary. Półbuty robocze dostępne są w kolorze czarno-czerwonym w rozmiarach 39-46. Nasz sklep bhp poleca je jako męskie buty robocze letnie ale także do pracy na magazynie czy halach produkcyjnych czy też jako buty bhp dla kierowców.

Półbuty robocze DIGGER S1P G3161 ARDON metal free lekkie buty robocze letnie z podnoskiem kompozytowym

Sportowy model butów ochronnych bhp wykonany z mikrowłókien o wysokiej przewiewności. Posiadają kompozytowy podnosek ochronny oraz elastyczną wkładkę antyprzebiciową. Jest to bardzo popularny model butów roboczych letnich w naszym internetowym sklepie bhp. Polecamy je jako sportowe i lekkie buty bhp męskie. Podeszwa posiada właściwości antypoślizgowe, jest także odporna na oleje i smary. Półbuty robocze nie posiadają metalowych elementów. Można je nabyć w męskiej rozmiarówce w rozmiarach 39-46.

Półbuty robocze GEARLOW ESD S1P ARDON G3248 buty robocze skórzane

Kolejna propozycja butów roboczych Ardon, która cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp. Solidne półbuty robocze wyprodukowane zostały z wygodnego i mocnego zamszu w połączeniu z materiałem tekstylnym co sprawia że but jest przewiewny i komfortowy. Buty ESD Gearlow Ardon posiadają stalowy podnosek ochronny oraz porządną, stalową wkładkę antyprzebiciową. Bo bokach półbutów znajdują się odblaskowe wstawki, dzięki nim użytkownik będzie lepiej widoczny w pogorszonych warunkach pogodowych. Podeszwa jest antypoślizgowa i odporna na oleje i smary, zapewni stabilność i bezpieczną pracę. Polecamy je do pracy jako buty robocze męskie oraz damskie, gdyż dostępne są w rozmiarach 36-48.

Półbuty robocze VISPER S1P G3246 ARDON  - sportowe i lekkie buty robocze letnie

Sportowe półbuty robocze Ardon z kompozytowym podnoskiem ochronnym oraz kevlarową wkładkę antyprzebiciową. Cholewka butów roboczych została wyprodukowana z przewiewnej tkaniny dzięki czemu obuwie bhp sprawdzi się w upalne dni nie powodując zmęczenia. Z tego względu model Visper Ardon jest często kupowany właśnie jako lekkie buty robocze letnie. Na ich plus wpływa także bardzo atrakcyjny sportowy wygląd i stonowana kolorystyka, którą bardzo cena klienci naszego internetowego sklepu bhp. Półbuty robocze Ardon posiadają podeszwę o właściwościach antypoślizgowych, olejoodporną i antystatyczną. Obuwie nie posiada elementów metalowych. Dostępne jest w rozmiarach 39-46 czyli bardziej jest kierowane dla mężczyzn.

Półbuty robocze ZEPHYR S1P ARDON  typu sandały lekkie buty robocze bhp

W okresie letnim bardzo popularne są także w naszej hurtowni lekkie buty robocze Zephyr Ardon. Sportowy model butów ochronnych wyprodukowany został z mikrowłókien o wysokiej przewiewności, co sprawia, że sa dobrym wyborem dla osób, którym potrzebne są buty robocze letnie. Półbuty robocze posiadają kompozytowy podnosek ochronny oraz elastyczną i wygodną wkładkę antyprzebiciową.  Kompozyt wpływa także na wagę obuwia. Podeszwa posiada właściwości antypoślizgowe, jest także odporna na oleje i smary. Lekkie buty robocze z perforacją  w naszym sklepie bhp polecamy na lato do prac w transporcie, dla serwisantów, monterów, idealny w cieplejsze dni lub podczas prac na hali. Półbuty robocze dostępne są w rozmiarach 39-46.

Półbuty robocze BLUESTONE S1P G3228 ARDON Przewiewne i lekkie buty robocze na lato

Wysokiej jakości półbuty robocze o sportowym fasonie i ciekawej kolorystyce. Posiadają kompozytowy podnosek ochronny oraz kevlarową wkładkę antyprzebiciową. Wytrzymała na uszkodzenia tkanina wierzchnia została powleczona strukturalnym KPU. Są to nie tylko ładne  i sportowe buty bhp, to obuwie, które sprawdzi się także ze względu na inne właściwości. Model Bluestone Ardon to lekkie buty robocze letnie, przewiewne. Wygoda jest bardzo ceniona przez klientów naszego sklepu bhp, dlatego model ten jest często wybierany do pracy nie tylko na lato ale i na magazynach itp. Obuwie robocze Ardon zapewnia właściwości antystatyczne, w całości jest wolne od metalowych elementów. Nierysująca podeszwa antypoślizgowa odporna jest na oleje i benznynę. Półbuty robocze w kolorze czarno-niebieskim dostępne jest w rozmiarach 38-47 wiec mogą je nosić kobiety i mężczyźni.

Jak widzimy, producent ARDON posiada w swojej ofercie szeroki wybór butów roboczych o bardzo ciekawych fasonach i kolorach. Wysokiej jakości obuwie bhp spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą półbutów roboczych ARDON, która dostępna jest w naszym sklepie bhp on-line.