Kurtka robocza ocieplana Portwest odblaskowa w sklepie bhp

Kurtka ostrzegawcza powinna być wybrana ze szczególną starannością. Jej właściwości maja bowiem niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo a także życie osób w niej pracujących. Odzież robocza odblaskowa odpowiada bowiem za widoczność osób, tam gdzie jest ona niezwykle istotna. Za przykład mogą posłużyć nam robotnicy pracujący przy drodze wśród jeżdżących aut. W zależności od tego gdzie i w jakiej porze roku pracujemy należy dostosować kurtkę roboczą do naszych oczekiwań i warunków. Jeśli chodzi o producentów odzieży roboczej to ciężko tutaj ograniczyć się do jednego czy dwóch. Z pewnością pierwszy jaki przychodzi nam do głowy to Portwest, którego produkty są do nabycia w naszym sklepie bhp. Kurtka ostrzegawcza Portwest to produkt firmy której warto zaufać. Oto kilka przykładowych modeli dostępnych w naszym sklepie bhp od tego właśnie producenta i które są często wybierane przez klientów

Kurtka robocza ocieplana PORTWEST C469 - odzież robocza odblaskowa 

Ostrzegawcza kurtka robocza Portwest w kolorze pomarańczowym lub żółtym doskonała na zimę. Kurtka C469 posiada możliwość odpięcia ocieplenia oraz rękawów dzięki czemu zmienia nam się w kurtkę przejściową lub kamizelkę. Kurtka robocza ocieplana odblaskowa posiada funkcjonalne kieszenie, odpinany kaptur oraz taśmowe szwy wodoodporne, które chronią przed przemoknięciem. Ta wysokiej jakości odzież robocza dostępna jest w naszym sklepie bhp z odzieżą Portwest w rozmiarach S-3XL.

Kurtka robocza C565 PORTWEST  - ocieplana kurtka robocza bomberka 3w1

Ocieplana i praktyczna kurtka robocza ostrzegawcza dzieli się na trzy rodzaje: z ociepliną futrzaną (ma odpinaną podszewkę), kurtka bez ociepliny oraz sam ocieplacz w postaci bezrękawnika, poprzez odpinane rękawy kurtki. Wodoodporna kurtka robocza Portwest posiada chowany kaptur oraz odpinany ciepły kołnierz. Kurtka robocza odblaskowa ocieplana ma ściągacz z dołu i na rękawach aby zapobiec podmuchom wiatru. Zastosowano taśmy odblaskowe w kształcie litry X, które podnoszą widoczność pracownika. Kurtka robocza C565 Portwest jest w atrakcyjnej cenie w sklepie Optimum BHP gdzie dostępna jest w kolorze żółto-zielonym w rozmiarach S-3XL.

Kurtka robocza C465 PORTWEST - ocieplana kurtka robocza bomberka 3w1

Kolejna kurtka bomberka na zimę producenta Portwest. Ocieplana kurtka robocza, podobnie jak model wcześniej opisany dzieli się na trzy kombinację:  z ociepliną futrzaną, kurtka bez ociepliny oraz sam ocieplacz w postaci bezrękawnika.  Dzięki takim rozwiązaniom, kurtka odblaskowa 3w1 jest kurtką całoroczną zarówno na zimę jak i lato. Kurtka robocza Portwest posiada wypinany kaptur oraz wypinany futrzany kołnierz, jest wodoodporna. Dodatkowo posiada ściągacz z dołu i na rękawach aby zapobiec podmuchom wiatru. Kurtka robocza ostrzegawcza na zimę dostępna jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej w rozmiarach S-3XL a zobaczyć ją możecie w naszym internetowym sklepie bhp.

Kurtka robocza S363 PORTWEST - ostrzegawcza kurtka robocza bomberka PW2

Jak widać w zestawieniu, klienci naszego sklepu bhp bardzo lubią kurtki robocze typu bomberka. Tutaj także kurtka ostrzegawcza S363 Portwest serii P2 cieszy się dużym zainteresowaniem. Dwukolorowa ocieplana kurtka odblaskowa jest wodoodporna z taśmowymi szwami, posiada też stałą pikowaną ocieplinę, taśmowane szwy, kaptur chowany w kołnierzu, liczne kieszenie oraz kontrastowe panele na dole zapobiegające nadmiernemu zabrudzeniu. Ta kurtka ostrzegawcza Portwest na zimę dostępna jest oczywiście w naszym sklepie bhp w kolorze żółto-czarnym dostępna jest w rozmiarach S-5XL. Świetnie sprawdzi się do pracy w zimie na budowie, w transporcie, przy pracach ziemnych, remontach dróg, pracach porządkowych oraz innych.

Kurtka robocza VIsion T400 PORTWEST - wysokiej jakości kurtka robocza ostrzegawcza ocieplana 

Jedna z bardziej popularnych kurtek ocieplanych ostrzegawczych w naszym sklepie bhp. Nowoczesna i praktyczna wodoodporna kurtka robocza Portwest w wersji odblaskowej. Tkanina Oxford 300D została powleczona PU co zapewnia odporność na przemoknięcie oraz na zabrudzenie. Doskonała widoczność dzięki lekkiej i elastycznej taśmie ostrzegawczej HiVisTex™ oraz ochrona przed zabrudzeniem dzięki plamoodpornemu wykończeniu Texpel. Kurtka Portwest T400 Vision posiada obszerne kieszenie oraz regulację mankietów za pomocą rzepa. Dostępna jest w ostrzegawczym kolorze żółtym i pomarańczowym w rozmiarach S-4XL. Bardzo polecamy tą serię odzieży roboczej odblaskowej Portwest.

Kurtka robocza S774 BIZFLAME PORTWEST - kurtka przeciwdeszczowa, ocieplana, odblaskowa i trudnopalna

Kolejnym przykładem popularnej kurtki roboczej Portwest jest kurtka wielofunkcyjna tzw multiochronna, która zapewnia ochronę na najwyższym poziomie przed wieloma zagrożeniami. Wysokiej jakości ocieplana kurtka robocza ostrzegawcza posiada właściwości antystatyczne, jest trudnopalna i odporna na różnego rodzaju chemikalia.  Profesjonalna kurtka Portwest S774 wyprodukowana została z materiału Bizflame Rain, który zapewni doskonałą ochronę przed deszczem, wiatrem, bardzo dobrze ochroni w pracy w miejscach zagrożonych płomieniami i wybuchem. Ta ocieplana kurtka robocza Portwest posiada dodatkowe pasy ostrzegawcze oraz kilka funkcjonalnych kieszeni. Dostępna jest w kolorze żółtym i pomarańczowym w rozmiarach S-3XL. Klienci naszego sklepu bhp często sięgają po ten model, gdyż ufają odzieży roboczej Portwest.

Kurtka robocza S779 PORTWEST - kurtka robocza ostrzegawcza przeciwdeszczowa trudnopalna 

Ostatnim modelem kurtki roboczej Portwest jest także kurtka o szerokich właściwościach ochronnych, która także ma stałe grono odbiorców wsród klientów naszego sklepu bhp. Wielofunkcyjna, oddychająca kurtka ostrzegawcza posiada właściwości wodoodporne. Kurtka robocza Portwest może być używana w różnych warunkach atmosferycznych przez cały rok dzięki możliwości odpięcia ociepliny. Posiada kilka funkcjonalnych kieszeni, regulowany kaptur oraz plamoodporne wykończenie Texpel. Trudnopalna kurtka robocza jest w odblaskowych kolorach, a dzięki dodatkowym taśmom ostrzegawczym pracownik będzie doskonale widoczny. Dostępna w żółtym i pomarańczowym kolorze w rozmiarach S-XXL.

Kurtki robocze Portwest - podsumowanie

Pamiętajmy o tym, że każdy pracownik pracujący na świeżym powietrzy powinien posiadać odpowiednią odzież odblaskową. Marka Portwest dołożyła wszelkich starań aby zapewnić swoim klientom wysoki poziom bezpieczeństwa w połączeniu z komfortem użytkowania. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo również inne modele ocieplanych kurtek odblaskowych Portwest. Zapraszamy do zakupów !