Spodnie odblaskowe do pasa marki Snickers Workwear - odzież robocza w naszym sklepie bhp najwyższej jakości


Stosowanie odzieży roboczej odblaskowej, przede wszystkim zapewnia nam zwiększone poczucie bezpieczeństwa, odpowiedni poziom ochrony, a także komfort użytkowania. Każda grupa zawodowa, która wykonuje swoją prace na świeżym powietrzu, gdzie istnieje ryzyko ograniczonej widoczności, zobowiązana jest stosować odzież roboczą ostrzegawczą. W naszym sklepie bhp, znajdą Państwo zarówno spodnie robocze w wersji ostrzegawczej, kurtki robocze, kamizelki ostrzegawcze i wiele innych elementów, które przyczynią się do naszego bezpieczeństwa. Posiadamy ubrania wielu producentów, między innymi jednej z najbardziej cenionej na rynku odzieżowym marki Snickers Workwear. Dziś przedstawimy kilka  najbardziej popularnych w naszym sklepie bhp spodni odblaskowych Snickers do pasa, po które chętnie sięgają nasi klienci.


Damskie spodnie robocze SNICKERS 6730 AllroundWork+ odblaskowe   

Spodnie Snickers 6730 serii AllroundWork+  to damskie spodnie robocze ostrzegawcze, które spełniają normę EN 20471/1 oraz EN 14404. Nowoczesny krój, trwałość, dopasowanie, komfort użytkowania i funkcjonalność to główne zalety tego modelu spodni roboczych. Mechaniczny system Air Vent w spodniach i elastyczna siatka zwiększa wygodę poprzez lepszą wentylację nóg wewnątrz nogawek. Idealnie sprawdzą się przede wszystkim  w branży drogowej i  transportowej, wśród firm sprzątających przy drogach ale również w branży produkcyjnej. Spodnie odblaskowe damskie Snickers Workwear dostępne są w naszym internetowym sklepie bhp w wersji kolorystycznej żółtej i pomarańczowej w szerokiej rozmiarówce. 


Odblaskowe spodnie robocze  SNICKERS 3233  

Te spodnie robocze Snickers z workami kieszeniowymi posiadają pasy odblaskowe,które dają bezpieczeństwo oraz widzialność podczas pracy po zmroku. Wyprodukowane zostały w 40% bawełny od strony wewnętrznej strony i  z 60% odpornego na zabrudzenia poliestru ze strony zewnętrznej. Łączna gramatura spodni roboczych odblaskowych Snickers 3233 wynosi 290 g/m². Dostępne są w dwóch kolorach: pomarańczowy i żółty, różnych rozmiarach oraz w wersji z workami kieszeniowymi, bądź bez. Idealne do branży transportowej, drogowej, dla firm sprzątających przy drogach oraz budowlańców. Nasza hurtownia i sklep bhp poleca te model spodni Snickers Workwear


Ostrzegawcze spodnie robocze SNICKERS WORKWEAR 3833  

Spodnie odblaskowe Snickers Workwear zostały wyprodukowane z odpornego na zabrudzenia poliestru na zewnątrz, a od wewnętrznej strony z przyjemnej bawełny. Przewaga ciemnego koloru na spodniach maskuje zabrudzenia powstałe w pracy przez co daje lepszy komfort wizualny. Spodnie robocze Snickers zapewniają wygodę oraz swobodę podczas pracy dzięki  innowacyjnemu systemowi profilowanych nogawek. Spełniają normę EN 20471/1, dostępne są w naszym sklepie bhp on-line w dwóch kolorach: żółtym i pomarańczowym oraz w szerokiej gamie rozmiarów. 


Spodnie robocze SNICKERS 6332 LiteWork odblaskowe

Ten model spodni ostrzegawczych Snickers Workwear to lekkie spodnie robocze na lato, które posiadają odblaskowe pasy odpowiedzialne za lepszą widzialność i bezpieczeństwo. Dodatkowo te odblaskowe spodnie Snickers posiadaj nowoczesny krój z wyprofilowanymi nogawkami. Spełniają normę EN 20471/2. Ten model spodni roboczych odblaskowych, świetnie sprawdza się w branży transportowej, budowlanej, drogowej oraz firmach sprzątających okolice dróg. Spodnie bhp dostępne w szerokiej gamie rozmiarów oraz w dwóch kolorach: żółtym i pomarańczowym a nasza hurtownia i sklep bhp zdecydowanie poleca je do pracy.


Spodnie robocze odblaskowe SNICEKRS 6900 Service

Nowoczesny fason spodni Snickers Service zapewnia maksymalną wygodę ruchu oraz komfort siedzenia, który zadowoli najbardziej wymagającego pracownika. Spodnie odblaskowe Snickers Workwear wyprodukowane zostały z wytrzymałego, a zarazem miękkiego i elastycznego materiału. W spodniach roboczych umiejscowiono odblaskowe pasy na nogawkach dla większej widzialności podczas pracy, co poprawia bezpieczeństwo. Dostępne są w  naszym sklepie bhp on-line z odzieżą roboczą w kolorach czarnym, grafitowym, granatowym oraz szarym w rozmiarach 44-64, 88-124, 146-162, 192-212, 250-258.


Spodnie robocze SNICKERS Workwear 3235

Wysokiej jakości spodnie robocze do pasa posiadają profilowane nogawki oraz dodatkowe rozszerzenie w kroku, które daje idealną swobodę oraz komfort podczas ruchu. Spodnie  odblaskowe Snickers  3235 posiadają pasy odblaskowe,które dają bezpieczeństwo oraz widzialność podczas pracy po zmroku. Dodatkowo posiadają funkcjonalne kieszenie wzmocnione materiałem Cordura. Spodnie robocze dostępne są z pasami odblaskowymi w kolorze pomarańczowym lub żółtym szerokiej gamie rozmiarów. 


Marka Snickers Workwear na pierwszym planie stawia sobie komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego właśnie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Wysokiej jakości produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie bhp posiadamy szeroki wybór odzieży roboczej ostrzegawczej Snickers Workwear. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi modelami spodni roboczych do pasa w wersji ostrzegawczej od tego cenionego producenta, dostępnych w naszym internetowym sklepie bhp.