Spodnie robocze odblaskowe Portwest typu ogrodniczki 


Spodnie ogrodniczki to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych rodzajów spodni roboczych w naszym sklepie bhp, które swoje zastosowanie znajduje praktycznie w każdej dziedzinie. Tego typu spodnie na szelkach zapewniają wysoki komfort użytkowania i wygodę dlatego są tak bardzo lubiane m.in. wśród malarzy, spawaczy i budowlańców. Ogrodniczki zapewniają ochronę nie tylko nóg ale również klatki piersiowej.  W zależności od warunków w jakich wykonujemy pracę możemy sięgnąć po spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze, które zapewnią nam większą widoczność. W tym przypadku na uwagę zasługują spodnie robocze Portwest typu ogrodniczki, które chętnie są wybierane przez klientów naszej hurtowni i sklepu bhp on-line. Marka Portwest wypuściła na rynek certyfikowaną odzież ostrzegawczą zgodną z normą EN ISO 20471 oraz z ANSI. Niektóre części stroju zawierają innowacyjne elementy, które możemy dostać kupując jedynie produkty marki Portwest. Oto kilka przykładów ostrzegawczej wersji ogrodniczek dostępnych w naszym sklepie bhp:


OGRODNICZKI ROBOCZE ODBLASKOWE S488 PORTWEST  - wodoodporne spodnie 

Wysokiej jakości spodnie ostrzegawcze ogrodniczki wykonano z porządnego poliestru o splocie Oxford 300D. Spodnie robocze Portwest S488 odblaskowe chronią nas przed deszczem, są oddychające, łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadają funkcjonalne kieszenie oraz solidne taśmy odblaskowe na nogawkach. Spodnie ogrodniczki odblaskowe Portwest można wygodnie regulować taśmami, brzegi nogawek dopasujemy  praktycznymi napami. Ważnym atutem tego modelu spodni Portwest jest to że są to spodnie robocze wodoodporne ogrodniczki dostępne są w naszym sklepie bhp w kolorze pomarańczowym i żółtym w rozmiarach S-3XL.


DWUKOLOROWE SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI FR57 PORTWEST TRUDNOPALNE 

Antyelektrostatyczne ogrodniczki Portwest FR57 wyprodukowane zostały z takiny Bizflame Plus, która zapewnia ochronę przed płomieniem, jest komfortowa i trwała. Ogrodniczki robocze trudnopalne Portwest FR57 posiadają potrójne przeszycia, liczne kieszenie funkcjonalne zapinane są na porządny, mosiężny zamek błyskawiczny. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnią solidne, trudnopalne taśmy ostrzegawcze które znajdują się na nogawkach. Nasz sklep bhp bardzo poleca ten model spodni roboczych Portwest antyelektrostatycznych niepalnych Dostępne są w kolorach granatowo-czerwonym oraz granatowo-niebieskim w rozmiarach S-4XL.


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI ODBLASKOWE XENON KS62 PORTWEST 

Wytrzymałe i plamoodporne ogrodniczki robocze Portwest zostały wykonane z tkaniny poliestrowo-bawełnianej w połączeniu z wysoko rozciągliwą tkaniną poliestrową umieszczoną w obszarach szczególnie narażonych na zniszczenia. Spodnie robocze Portwest KS62 Xenon ogrodniczki posiadają solidne, potrójne szwy, regulację długości nogawek oraz funkcjonalne kieszenie. Żółta i odblaskowa tkanina zdecydowanie poprawia widoczność użytkownika. Można je zakupić w naszej internetowej hurtowni i sklepie bhp  w rozmiarach S-4XL.


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI OSTRZEGAWCZE PW344 PORTWEST serii PW3

Dopasowane i komfortowe ogrodniczki Portwest zastosowały taśmę HiVisTex Pro, dzięki czemu osoba nosząca je będzie lepiej widoczna, oraz spodnie robocze PW344 Portwest PW3 odblaskowe które poleca nasza internetowa hurtownia i sklep bhp mają wykończenie plamoodporne Texpel, które sprawdzą się w pracy przy drodze. Miejsca szczególnie narażone na przetarcie zostały wykonane z trwałej tkaniny Oxford, posiadają możliwość regulacji długości nogawki. Te popularne w naszym sklepie bhp spodnie robocze Portwest ogrodniczki ostrzegawcze posiadają aż 9 funkcjonalnych kieszeni, dostępne są w ostrzegawczym kolorze żółtym i pomarańczowym w rozmiarach S-3XL.

SPODNIE ROBOCZE DAMSKIE LW71 PORTWEST OSTRZEGAWCZE 

Komfortowe spodnie robocze damskie ogrodniczki ostrzegawcze Portwest LW71 zostały zaprojektowane i skrojone specjalnie dla kobiet. Dzięki taśmom ostrzegawczym panie pracujące w warunkach ograniczonej widoczności będą dobrze widoczne. Spodnie robocze Portwest Lw71 oferowane w naszym sklepie bhp wyprodukowane zostały z porządnego i mocnego materiału, pokrycie Texpel gwarantuje że spodnie robocze pozostaną długo czyste. Funkcjonalne kieszeni, boczna regulacja pasa oraz możliwość regulacji na długość to główne atuty tego modelu ogrodniczek. Spodnie robocze Portwest dostępne są w kolorze żółtym i pomarańczowym w rozmiarach XS-XXL.


OGRODNICZKI OSTRZEGAWCZE RT43 PORTWEST SPODNIE ROBOCZE 

Wysokiej jakości spodnie robocze ogrodniczki poliestrowo-bawełniane w ostrzegawczym pomarańczowym kolorze z taśmami odblaskowymi. Spodnie Portwest RT43 które można kupić w niskiej cenie w naszym sklepie bhp posiadają plamoodporne wykończenie oraz funkcjonalne kieszenie w tym również kieszeń na nakolanniki. Dodatkowo ogrodniczki Portwest posidają możliwość regulacji na klamrach, regulacja z boku za pomocą nap. Ogrodniczki ostrzegawcze dostępne są w hurtowni bhp on-line w rozmiarach S-3XL.


Jak widzimy, firma Portwest ma do zaoferowania szeroki wybór spodni roboczych typu ogrodniczki w wersji ostrzegawczej. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze Portwest męskie i damskie. U nas zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą idealne dla siebie ogrodniczki marki Portwest, które dostępne są w naszym sklepie bhp. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży roboczej odblaskowej Portwest  cenionego na rynku bhp, producenta Portwest.