Krótkie spodenki odblaskowe Snickers Workwear w sklepie Optimum BHP - TOP 5 najbardziej popularnych modeli spodni Snickers na lato


Odzież odblaskowa to obowiązkowy element stroju bhp każdej osoby, która wykonuje swoją pracę na świeżym powietrzu zwłaszcza podczas ograniczonej widoczności. Odzież robocza ostrzegawcza stosowana jest głównie przez budowlańców, drogowców, a także we wszystkich pracach ziemnych wymagających zapewnienia pracownikom odpowiedniego stopnia widoczności, co wiąże się z naszym bezpieczeństwem. W zależności od rodzaju pracy, należy odpowiednio dobrać rodzaj odzieży ostrzegawczej. Tym razem na blogu naszego sklepu bhp chcemy głównie poruszyć temat spodni roboczych odblaskowych , które możemy dostać w wersji spodni odblaskowych do pasa, ogrodniczek jak również krótkich spodenek. Jeżeli nasze środowisko pozwala nam na noszenie krótkich spodenek, zwłaszcza w upalne dni, warto jest wybrać model, który zapewni nam komfort użytkowania. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości odzieży odblaskowej z pewnością możemy polecić Państwu odzież roboczą Snickers Workwear, która dostępna jest w naszym sklepie bhp. Oto kilka przykładów odblaskowych krótkich spodenek Snickers Workwear, po które chętnie sięgają klienci naszej hurtowni bhp.


KRÓTKIE ODBLASKOWE  SPODNIE ROBOCZE SNICKERS WORKWEAR 6131 LiteWork+ 

To propozycja krótkich spodenek roboczych Snickers na lato o nowoczesnym kroju w wersji odblaskowej. Spodnie robocze krótkie z workami kieszeniowymi posiadają pasy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa raz lepszej widoczności. Wyprodukowane zostały z bardzo lekkiej i wytrzymałej tkaniny rip-stop w 100% z poliestru o gramaturze 200 g/m². Krótkie spodnie robocze Snickers Workwear 6131 dostępne są  w naszym sklepie bhp w dwóch ostrzegawczych kolorach: żółtym i pomarańczowym oraz w pełnej rozmiarówce. 


KRÓTKIE SPODNIE ROBOCZE SNICKERS 6132 LITEWORK+ ODBLASKOWE

Szybkoschnące ostrzegawcze spodnie robocze Snickers krótkie o zaawansowanym kroju oferujące widzialność i komfort. Posiadają nowoczesny krój oraz elastyczny klin z materiału Cordura w kroku zapewniają swobodę ruchu. Spodenki robocze na lato Snickers Workwear 6132 Lite Work wyprodukowane zostały z bardzo lekkiej i wytrzymałej tkaniny rip- stop. Panele boczne w spodniach roboczych odblaskowych Snickers 6132  zapewniające optymalne rozłożenie naprężeń. Spodnie Snickers LiteWork 6132 poleca na lato nasz sklep bhp a są one dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym w rozmiarach od 44 aż do 64 !


SPODNIE ROBOCZE SNICKERS 3033 KRÓTKIE OSTRZEGAWCZE 

Wysokiej jakości krótkie spodenki odblaskowe Snickers posiadają nowoczesny krój oraz optymalna funkcjonalność. Spodnie robocze Snickers 3033 ostrzegwcze krótkie posiadają pasy odblaskowe na nogawkach nanoszone na gorąco zapewniające lepszą widzialność i bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem spodni roboczych letnich są worki kieszeniowe oraz inne funkcjonalne kieszenie. Idealna propozycja dla firm budowlanych, sprzątających przy drogach, branży transportowej, drogowej oraz pracowników do pielęgnacji zieleni. Krótkie spodnie robocze Snickers z workami kieszeniowymi w naszym sklepie bhp dostępne są w kolorze pomarańczowym i żółtym w rozmiarach 44-62.


KRÓTKIE SPODNIE ROBOCZE SNICKERS 6933 FlexiWork  ODBLASKOWE

Odblaskowe krótkie spodenki robocze SNICKERS FLEXI WORK posiadają zaawansowany, dopasowany do ciała krój, który zapewnia idealną wygodę oraz swobodę podczas ruchu. Dodatkowo wyposażone zostały w wytrzymałe kieszenie oraz worki kieszeniowe ze wzmocnieniami z Cordury. Szorty odblaskowe na lato o świetnej funkcjonalności zapewniające ochłodę oraz wentylację w upalne dni. Spodnie Snickers FlexiWork 6933 osiadają również zintegrowany, ale wyjmowalny mocny pasek. Można je kupić w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą Snickers Workwear,  w kolorze żółtym w rozmiarach 44-64.


SPODNIE ROBOCZE SNICKERS 6134 PIRATKI LiteWOrk+ NA LATO   

Szybkoschnące krótkie spodnie robocze letnie SNickers Workwear 6134 LiteWork  o zaawansowanym kroju oferujące widzialność i komfort.  Szorty odblaskowe na lato posiadają wzmocnienia z materiału Cordura w najważniejszych miejscach dla pełnej ochrony oraz system ochrony kolan KneeGuard Pro. Krótkie spodnie robocze Snickers Workwear posiadają pasy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa oraz lepszej widoczności. Dodatkowym atutem  w spodniach roboczych letnich są łatwo dostępne worki kieszeniowe. Spodnie robocze odblaskowe Snickers poleca nasz sklep bhp w kolorze pomarańczowym i żółtym w rozmiarach 44-64.


Wysoka jakość produktów, funkcjonalność oraz komfort użytkowania to główne atuty jakimi mogą się pochwalić krótkie spodenki robocze odblaskowe Snickers Workwear. Odblaskowa odzież ochronna pełni niezwykle ważną rolę podczas prac wykonywanych na świeżym powietrzy dlatego warto jest zainwestować większą kwotę pieniędzy w ubranie robocze, które może posłużyć nam nawet przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą spodni roboczych Snickers Workwear na lato i nie tylko. Cała oferta na odzież roboczą Snickers Workwear, dostępna jest w naszym internetowym sklepie bhp.