Jednym z najbardziej popularnych modeli spodni roboczych w naszym sklepie bhp spodnie ogrodniczki. Wbrew pozorom ich nazwa nie wskazuje, że mogą być wykorzystywane jedynie przez ogrodników. Spodnie robocze ogrodniczki to także spodnie budowlane lub monterskie, które są wersją spodni do pasa ale z szelkami. Dzięki szelkom można je swobodnie ubierać, spodnie robocze nie zsuwają się z pasa. chronią nerki przed przewianiem. W naszym sklepie bhp posiadamy szeroki wybór spodni roboczych typu ogrodniczki. Na uwagę zasługują produkty marki Urgent, która oferuje nam ubrania dobrej jakości w średniej półce cenowej. Klienci naszego sklepu bhp, często decydują się na zakup nastepujących ogrodniczek roboczych Urgent


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI URGENT URG-P 

Spodnie ogrodniczki URG-P Urgent wykonane z mieszanki: 80 % poliesteru, 20 % bawełny o gramaturze  260g/m2. Na kolanach zastosowano wzmocnienia podobnie wzmocnione zostały kieszenie.  Szelki w spodniach roboczych URG-P posiadają regulację dzięki czemu można dopasować długość do własnej sylwetki. Kolorystyka tych spodni Urgent to głównie kolor szary, z czarnymi przeszyciami oraz pomarańczowymi wstawkami. Dostępne są w naszym sklepie bhp  w rozmiarach 44-62. 


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI URGENT URG-A  

Ten model spodni roboczych Urgent został wyprodukowany z mieszanki: 65% poliestru, 35% bawełny o gramaturze  260g/m2. Materiał z jakiego są wykonane spodnie robocze ogrodniczki Urgent URG-A jest przyjazny dla skóry i wygodny podczas użytkowania. Posiadają wzmocnienia na kolanach i kieszeniach, regulowane szelki oraz funkcjonalne kieszenie. Ciemnoszare ogrodniczki robocze z kontrastowymi wstawkami w kolorze pomarańczowym. Znajdziesz je w naszym internetowym sklepie bhp w rozmiarach 44-62 i niskiej cenie.. 


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI URG-C  

Komfortowe spodnie robocze ogrodniczki Urgent URG-C zostały wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na uszkodzenia oraz wzmocnione dodatkowo w okolicy kolan materiałem  oxford+PU. Spodnie Urgent URG-C posiadają w pasie elastyczną gumkę pozwalającą na lepsze dopasowanie. Te spodnie robocze dostępne są w kolorze beżowo-czarnym a są wyprodukowane z 65% poliestru i 35% bawełny. Nasz sklep bhp poleca ten model w niskiej cenie, który dostępny jest w rozmiarach 44-62. 


URGENT URG-S1 SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI STRETCH Elastan  

Wysokiej jakości elastyczne spodnie ogrodniczki w kolorze niebieskim z czarnymi przeszyciami. Materiał wykorzystany do produkcji spodni składa się z 98% bawełny i 2% elastanu, co sprawia, że spodnie robocze Urgent URG-S1 są niezwykle wygodne.  Regulowane szelki pozwolą na indywidualne dopasowanie spodni ogrodniczek Urgent do potrzeb każdego użytkownika. Duża ilość funkcjonalnych kieszeni to dodatkowy atut tego modelu ogrodniczek, które oferuje nasz sklep bhp. Dostępne są w rozmiarach 44-62. 


URGENT URG-Y SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI

Wygodne i wytrzymałe spodnie robocze Urgent Urg-Y wyprodukowane z materiału  o składzie: 35% bawełna , 65% poliester o gramaturze 260g/m2. Praktyczne kieszenie oraz regulowane szelki to zdecydowanie mocne strony tego modelu spodni roboczych Urgent. Uwagę klientów przyciąga czarna kolorystyka spodni roboczych Urg-Y z żółtymi wstawkami. Dostępne są  w naszym sklepie bhp on-line w rozmiarach 44-62. 


SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI URGENT URG-E  

Solidnie wykonane spodnie ogrodniczki bardzo funkcjonalne dzięki licznym kieszeniom. Spodnie robocze Urgent URG-E posiadają regulowane szelki dzięki czemu można je dopasować do żądanej długości. Idealne spodnie robocze ogrodniczki dla pracowników budowy, montażystów, magazynierów itp. Gramatura materiału sprawdzi się także w ciepłe dni lub do pracy w pomieszczeniach. Spodnie robocze Urgent Urg-E ogrodniczki wyprodukowane z mieszanki poliestru i bawełny o gramaturze 260 g/m2. Te spodnie ogrodniczki oferowane przez nasz sklep bhp są dostępne są w rozmiarach 44-62.

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że spodnie robocze typu ogrodniczki to jedne z najlepszych rozwiązań do większości wykonywanych prac. Firma Urgent, postawiła sobie za zadanie stworzenie wygodnych i funkcjonalnych spodni roboczych, z wysokiej jakości materiałów, które pozytywnie wpłyną na nasz komfort i efektywność naszej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą spodni roboczych Urgent, która dostępna jest w naszym sklepie bhp.