Spodnie robocze do pasa odblaskowe Portwest - odzież robocza polecana w naszym sklepie bhp


Odzież ostrzegawcza
została stworzona z myślą o pracownikach poruszających się przy drodze oraz dla osób pracujących przy ograniczonej widoczności.  Cechą charakterystyczną odzieży roboczej odblaskowej są po pierwsze: pasy ostrzegawcze, odblaskowe odbijające światło i zwiększające widoczność, a po drugie kolor: najczęściej odzież ta występuje w intensywnych fluorescencyjnych kolorach jak pomarańczowy czy żółty / seledynowy. Odzież robocza tej kategorii występuje także w innych kolorach jak czerwony, szary czy granatowy, nie jest to wówczas odzież dla drogowców a raczej odzież robocza przeznaczona dla innych grup zawodowych, dla których ważne jest bezpieczeństwo i widoczność. Aby ubrania były dopuszczone do użytku zawodowego, odzież ostrzegawcza powinna spełniać wymagania normy EN-ISO-20471. Marka Portwest wypuściła na rynek certyfikowaną odzież ostrzegawczą zgodną z normą EN ISO 20471 oraz z ANSI. Niektóre części stroju zawierają innowacyjne elementy, które możemy dostać kupując jedynie produkty marki Portwest. Najwyższa widoczność, trwałość i elastyczność to główne cechy odzieży tejże marki. Jeżeli szukamy wysokiej jakości spodni roboczych ostrzegawczych Portwest do pasa, warto bliżej przyjrzeć się tym modelom odzieży, która najchętniej kupowana jest w naszym sklepie bhp przez klientów.


Spodnie robocze odblaskowe VISION T501 PORTWEST 

Wysokiej jakości spodnie robocze ostrzegawcze Portwest T501 Vision do pasa wyposażone zostały w bardzo pojemne i wielofunkcyjne kieszenie umieszczone po obu stronach bioder. Sprawdza się one w pracy fizycznej. Spodnie Portwest T501  wyposażone zostały w odblaskowe lamówki oraz wykonane z najwyższej jakości tkaniny, odblaskowe pasy bezpieczeństwa umieszczone na dolnej części nogawek. Dodatkowym atutem ich atutem jest regulowana długość nogawki, dzięki czemu spodnie odblaskowe mogą dopasować indywidualnie do siebie osoby o różnym wzroście. Ostrzegawcze spodnie robocze Portwest  dostępne są w naszym internetowym sklepie bhp kolorach żółtym i pomarańczowym w rozmiarach 44-64.

Spodnie robocze odblaskowe LYON TX51 PORTWEST

Są to wysokiej jakości spodnie ostrzegawcze Portwest posiadające porządne taśmy ostrzegawcze zapewniające doskonałą widzialność użytkownika. Elastyczne  gumy w pasie dają możliwość lepszego dopasowania spodni do sylwetki, końcówki nogawek możemy regulować za pomocą praktycznych rzepów. Spodnie robocze posiadają funkcjonalne kieszenie, dostępne są w kolorze pomarańczowo-granatowym i żółto-granatowym w rozmiarach S-XXL.

Spodnie robocze odblaskowe FR62 PORTWEST trudnopalne i ostrzegawcze

 Wielofunkcyjne  trudnopalne spodnie robocze ostrzegawcze Portwest wykonano z wysokiej jakości tkaniny Bizflame, która jest wygodna i zapewnia ochronę przed wieloma zagrożeniami, w tym od wpływu ciepła, ognia, środków chemicznych, łuku elektrycznego i spawania. Pas z tyłu posiada elastyczną wstawkę co zapewni duży komfort noszenia, zapinane są na solidny, mosiężny zamek. Spodnie robocze Portwest posiadają funkcjonalne kieszenie, pasy ostrzegawcze przeszyto podwójnymi szwami. Dostępne są w  w naszej hurtowni i sklepie bhp kolorze żółto granatowym, w rozmiarach S-XXL.

Spodnie robocze ostrzegawcza  PORTWEST E046 bojówki 

Nowoczesne spodnie robocze odblaskowe zapinane na zamek i guzik, posiadają szlufki na pasek oraz elastyczne wykończenie z tyłu zapewniające swobodę ruchów. Spodnie ostrzegawcze Portwest  przeszyto potrójnymi szwami dzięki czemu są bardziej odporne na uszkodzenia, posiadają funkcjonalne kieszenie. Taśma ostrzegawcza naszyta na nogawkach zapewnia doskonałą widoczność. Dostępne są w kolorze żółtym w rozmiarach od XS do 3XL.


Spodnie robocze odblaskowe FR92 PORTWEST trudnopalne 

Bardzo chętnie kupowane spodnie w naszym sklepie bhp. Nowoczesne spodnie robocze do pasa zapewniają wysoki poziom ochrony, ale także komfort i wygodę użytkowania. Dzięki zastosowanej kolorystyce i wszytym odblaskowym pasom w okolicy łydki zapewniają doskonałą widoczność. Spodnie robocze odblaskowe Portwest z tyłu posiadają elastyczne wykończenie pasa. Zapewniają ochronę przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym oraz przed odpryskami stopionego metalu. Ich szerokie spektrum zastosowania oraz to iż chronią przed różnymi zagrożeniami sprawia, że są to bardzo popularne spodnie robocze Portwest.Dostępne są w kolorze żółtym w rozmiarach S-XXL.

Spodnie robocze odblaskowe KS61 PORTWEST 

Odblaskowe spodnie robocze Portwest wyprodukowane zostały z tkaniny poliestrowo-bawełnianej w połączeniu z wysoko rozciągliwą tkaniną poliestrową umieszczoną w obszarach szczególnie narażonych na zniszczenia. Sa bardzo popularnym modelem w naszym sklepie bhp on-line. Żółta tkanina w spodniach ostrzegawczych KS61 zdecydowanie poprawia widoczność pracownika, zapewniając większe bezpieczeństwo. Spodnie robocze posiadają również funkcjonalne kieszenie oraz półelastyczny pas. Dostępne są w kolorze żółtym z czarnymi wstawkami, w rozmiarach S-4XL.

Klienci naszego sklepu bhp cenią są odzież roboczą Portwest ze względu na wysoką jakość materiału, ogromny wybór asortymentu a także różnorodność cen. Zadbajmy o odpowiedni poziom bezpieczeństwa w czasie pracy i sięgnijmy po odblaskową odzież roboczą odblaskowa w tym spodnie robocze Portwest do pasa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu bhp, w którym posiadamy również inne modele spodni roboczych do pasa w wersji ostrzegawczej marki Portwest.