Spodnie robocze - podział odzieży roboczej

Chcieliśmy zaprezentować Państwu  podział spodni roboczych biorąc za kryterium funkcje jakie spełniają a także najbardziej popularne zawody. Wiele osób które odwiedza nasz sklep bhp pyta o spodenki robocze pod konkretne branże czy czy funkcje. Zróbmy zatem przegląd ubrania roboczego pod tym kontem.

 

Spodnie robocze monterskie 

Popularne spodnie robocze to z pewnością spodnie robocze męskie monterskie. Osoby pracujące w tym zawodzie wykonują prace fizyczną, która wymaga od nich gibkości, częstej zmiany pozycji. Dobrze aby odzież robocza była zatem wygodna i nie krępowała ruchów. Polecamy tu na pewno ubranie robocze, które posiada w swoim składzie elstan / stretch, który sprawia, że spodnie robocze są elastyczne. Spodnie robocze monterskie powinny mieć także wiele przydatnych kieszeni, szlufek. Plusem są też cenione przez klientów naszego sklepu bhp kieszenie kaburowe.  Spodnie robocze męskie są dostępne w wielu kolorach i fasonach. Zdecydowanie polecamy do takiej pracy spodnie Snickers. Ten producent oferuje niezwykle wygodne spodenki robocze. Wiele modeli to spodnie z kieszeniami kaburowymi. Wzmocnienia na kolanach są wytrzymałe, wykonane np z Cordury. Spodnie Snickers Workwear  to wysoka jakość. Nasz sklep bhp poleca także spodnie Portwest. Sa one także bardzo wygodne i wytrzymałe. Niektóre modele posiadają dodatek elastanu dla zwiększenia wygody podczas pracy. Dużą popularnością cieszą się także spodnie Polstar, które bardzo polecamy. Cena ich jest bardzo przystępna a jakość bardzo wysoka.

 

Spodnie malarskie

Spodnie robocze dla malarza to głównie biała odzież robocza. Spodnie malarskie dostępne są jako spodnie do pasa i ogrodniczki. Można je dostać u wielu producentów i w różnym zakresie cenowym. Dla klientów, którzy cenią jakość i komfort polecamy spodnie Snickers. To gwarancja jakości, która sama się broni. Spodnie malarskie Snickers to coś więcej niż białe spodnie bhp. Ci co pracowali w odzieży roboczej tej marki wiedzą, że warto w nią zainwestować.

Innym modelem popularnej białej odzieży roboczej  spodnie malarskie Portwest. Tu producent łączy jakość i cenę. Spodnie Portwest są wygodne, praktyczne i wytrzymałe a nasz sklep bhp oferuje je w doskonałej cenie. 

Osoby szukające tanich spodenek roboczych  powinny poznać spodnie malarskie Polstar. Tu cena spodni roboczych jest niższa niż spodni Snickers czy Portwest. Jakość ubrania roboczego jest ciągle wysoka a cena bardzo atrakcyjna. Jeśli jednak poszukujesz jeszcze tańszej odzieży roboczej, poznaj spodnie malarskie Reis jak np. spodnie Master czy Formen.

 

Spodnie przeciwdeszczowe

Kolejna popularna kategoria naszego sklepu bhp. Spodnie przeciwdeszczowe cieszą się dużą popularnością ze względu na to, iż kupują je pracownicy wielu branży: drogowcy, kolejarzy, budowlańcy, leśnicy, pracownicy firm porządkowych. W zasadzie każdy, kto pracuje na dworze musi mieć odzież przeciwdeszczową. Spodenki robocze tej kategorii są zatem bardzo rozchwytywane. Polecamy spodnie przeciwdeszczowe w naszym sklepie bhp. Można wybrać spodnie przeciwdeszczowe odblaskowe, trudnopalne czy tradycyjne wodoodporne i tanie spodnie bhp. Z reguły są to spodnie robocze męskie. Polecamy na pewno spodnie Portwest. Oferta spodni bhp tej kategorii powala z nóg. Znajdziemy tu proste granatowe spodnie przeciwdeszczowe lub w innej kolorystyce a także spodnie przeciwdeszczowe odblaskowe czy trudnopalne. Spodnie Portwest to doskonała propozycja do pracy w deszczu. Producent ma jedną z najszerszych ofert na rynku. Plusem jest wysoka jakość i cena na to ubranie robocze. 

Z tańszych spodni przeciwdeszczowych polecamy spodnie Polstar linii Grosvenor, a także spodnie przeciwdeszczowe Reis czy dla wymagających - spodnie Snickers.

 

Spodnie spawalnicze - ubranie robocze dla spawacza

Do pracy przy spawaniu potrzebne są spodnie spawalnicze. Ich oferta w naszym sklepie bhp jest zróżnicowana pod względem cenowym i jakościowym. Jednym z podstawowych modeli są spodnie spawalnicze, które są wykonane z bawełny.  Mają zazwyczaj prosty krój i najniższą cenę. Do bardziej specjalistycznych i zaawansowanych prac polecamy spodnie spawalnicze renomowanych marek jak np Portwest. Spodnie robocze dla spawacza są wykonane ze specjalnych tkanin, które stanowią doskonałe zabezpieczenie przed iskrami i ogniem. Wiele modeli spodni spawalniczych to spodnie także o innych funkcjach, Wiele modeli to także spodnie antyelektrostatyczne czy odblaskowe i odporne na chemikalia. Spodnie Portwest to wysoka jakość i średnia cena. A jeśli szukają Państwo spodni roboczych wyższej jakości polecamy spodnie Snickers linii Protecwork. 

 

Spodnie dla pilarza

Wiosną i latem popularne są także spodnie dla pilarza. Najczęściej to ubranie robocze występuje w kolorystyce zielono-pomarańczowej. Odzież dla pilarza jest antyprzecięciowa, zapewnia ochronę podczas pracy z piłą.  Nasz sklep bhp poleca spodnie dla pilarza Portwest.  Są to spodnie antyprzecięciowe.

 

Spodnie robocze męskie - szeroka oferta sklepu bhp

Kal widać przekrój spodni roboczych męskich jaki oferuje nasz sklep bhp jest bardzo szeroki. Każdy znajdzie u nas to czego potrzebuje dlatego zapraszamy do zakupów. Prosimy mieć na względzie, że nasza hurtownia to nie sklep bhp Kraków, Warszawa czy Wrocław. Nasza hurtownia działa na terenie całej Polski i Europy