Odzież robocza to specjalistyczna odzież służąca do pracy. Zdecydowanie powinna być wygodna, komfortowa oraz musi zapewniać ochronę w pracy, gdzie występują zagrożenia uszkodzenia ciała czy zdrowia. Najczęściej w sklepie bhp kupowana jest tradycyjna odzież robocza w postaci spodni roboczych do pasa czy ogrodniczek, bluza lub kurtka robocza a jako uzupełnienie, klienci kupują buty robocze, najczęściej z podnoskiem ochronnym. Jak wybrać odpowiedni sklep bhp oraz produkty by nie wydać fortuny a by przy tym kupić produkty dobrej jakości?

Odzież robocza i ochronna - czego od niej oczekujesz?

Na pewno punktem wyjścia jest to, jakie oczekiwania mamy co do odzieży roboczej. Czy szukamy odzieży budowlanej, odzieży na produkcję a może interesuje nas bardziej specjalistyczny asortyment jak odzież robocza odblaskowa czy odzież trudnopalna? Żeby znaleźć produkt, który nas interesuje musimy wiedzieć czego szukamy. Nie bez znaczenia jest także kwestia estetyki i mody. Tak, nie mylisz się. Odzież robocza może być modna. W zależności od budżetu można zainteresować się odzież Snickers Workwear czy też tańsza ale równie atrakcyjna odzież Issa czy odzież robocza Portwest, zwłaszcza nowej serii ubrań DX. Wygląd ma znaczenie dla wielu firm. Pamiętajmy, że jak nas widzą tak nas piszą a w wielu branżach profesjonalny wygląd przekłada się opinię.

 

Buty robocze - tanie czy wygodne? Jakie obuwie robocze wolisz?

Ta sama zasada dotyczy obuwia roboczego. Bo w ofercie sklepów bhp buty robocze wysokie typu trzewiki, półbuty czy też sandały robocze. Istotne jest czy obuwie robocze ma być z podnoskiem ochronnym, wkładką antyprzebiciową lub może musi być ESD? Jak wiemy jakiego rodzaju obuwia roboczego szukamy warto zastanowić się czy szukamy tanich butów roboczych czy wygodnych. Bo te 2 cechy rzadko idą w parze. Zastanów się, bo jeśli masz ograniczony budżet to być może lepiej zainwestować w lepsze buty robocze niż modną odzież roboczą? Dobrze aby obuwie ochronne miało oddychającą wyściółkę, było wykonane z dobrej jakości materiałów oraz by było lekkie. Oczywiście powinno posiadać także odpowiednie ochrony. Popularne są buty robocze z podnoskiem kompozytowym, który jest lżejszy od podnoska metalowego.

 

Sklep bhp z odzieżą robocza jaki wybrać?

Gdy już wiemy czego szukamy trzeba wybrać sklep bhp czy też hurtownię, w której kupimy to czego potrzebujemy. Tylko jak trafić na profesjonalny sklep? Tutaj z pomocą przychodzi internet. Warto wybrać sklep bhp z bogatą ofertą produktową. Większe sklepy internetowe mają przy tym często niższe ceny co pozwoli nam na oszczędność. Dobrze aby hurtownia bhp  była intuicyjna i łatwa w obsłudze. Nic tak nie denerwuje jak trudna ścieka zakupowa, kiedy zdecydowałeś się na zakup. Dodatkowym plusem będzie oczywiście kontakt z pracownikami sklepu, pomoc w doborze produktów oraz cena. Sklepy bhp internetowe mają bardzo atrakcyjne ceny. My oczywiście  polecamy nasz sklep bhp z odzieżą roboczą, butami oraz artykułami bhp. Oferujemy niskie ceny, promocje oraz miła obsługę.  Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na produkty Snickers Workwear. Odzież robocza zwłaszcza spodnie robocze cieszą się duża popularnością i bardzo dobrą opinią.