Najpopularniejszym rodzajem rękawic roboczychrękawice ochronne z powłoką poliuretanową. Składa się na to wygoda, trwałość, oraz stosunkowo niska cena. Bardzo dobrze spisują się jako ochrona indywidualna pracownika podczas czynności wymagających dużej precyzji. Wpływ ma na to cecha, jaką jest dopasowanie się do kształtu dłoni. Ponadto, gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rękawice powlekane poliuretanem występują w bardzo szerokiej ofercie. Oferujemy w naszym sklepie bhp rekawice powlekane białe czy czarne oraz kolorowe. Jeśli chodzi o właściowści, znajdziemy pośród tych modeli rękawiczki antyprzecięciowe czy antyelektrostatyczne ESD.  Przybliżmy sobie zatem ofertę rękawic powlekanych PU.

 

Rękawice robocze powlekane PU tego typu wytworzone są z poliestru lub materiału nylonowego. Następnie pokrywane są warstwą poliuretanu. Mogą występować w dwóch wersjach: pokryte poliuretanem w całości lub też na większości powierzchni, czyli na palcach, w części chwytnej, oraz do połowy zewnętrznej części dłoni. Zwieńczone ściągaczem, który uniemożliwia zsuwanie się z dłoni.

rękawice robocze powlekane Poliuretanem PU na produkcję - hurtownia i sklep bhp
rękawice robocze powlekane poliuretanem na końcach palców

 

Poliuretan jest materiałem bezpiecznym dla użytkownika. Sprawia, że rękawice robocze są o wiele bardziej wytrzymała na przetarcia i przebicia. Staje się odporna na działanie olejów, smarów, różnego rodzaju środków chemicznych, dodatkowo chroni przed wilgocią, a nawet przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Rękawice powlekane poliuretanem PU są bardzo popularne w branży automotive czy produkcji w innym segmencie gospodarki. To zasługa tego, iż poliuretan jest bardzo odporny na przetarcie i rozdarcie. To wytrzymała rękawica bhp doskonała do precyzyjnych prac jednak nie tylko. W ofercie naszej hurtowni bhp oferujemy także rękawice antyprzecięciowe powlekane poliuretanem. Tutaj polecamy np. tanią rękawice X-Cut Procera czy rękawice antyprzecięciowe REIS. 

rękawice antyprzecięciowe powlekane poliuretanem pu

Polecamy także rękawice powlekane poliuretanem o właściwościach antystetycznych ESD. Tutaj godne polecenia sa m.in rękawice Covent PU ESD czy też rękawice robocze REIS Rantista ESD.

rękawice powlekane poliuretanem  ESD  antyelektrostatyczne

Hurtownia OPTIMUM BHP posiada szeroki wybór rękawic tego typu wielu renomowanych marek. Nasz sklep interentowy bhp oferuje rękawice powlekane poliuretanm Uvex, Ansell czy Włoskie rękawice robocze Issa czy też rękawice Portwest. Ale nasza oferta to nie tylko rękawce bhp wysokiej jakości ale i rękawice ochronne tanie dostosowane do potrzeb większości zakałdów produkcyjnych.  Z tej kategorii znajdziemy tanie rękawice powlekane poliuretanem X-Touch marki Procera, rękawice REIS jak model rękawiczek powlekanych Rnypo . Ciekawą propozycję mają także producenci rękawic bhp Ardon oraz CXS Canis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej gdzie mamy zamieszczone wszystkie modle dostępne w sprzedaży internetowej, a także do naszej siedziby, mieszczącej się w Tychach, przy ul. Różanej 3. 

W przypadku pytań chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie pod numerem 609893792 lub mailowo: sklep@optimumbhp.pl lub biuro@optimumbhp.pl