Portwest rękawice robocze powlekane w naszym internetowym sklepie bhp

Jednym z podstawowych elementów środków ochrony indywidualnej są rękawice robocze. Mają one za zadanie ochraniać nasze dłonie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, zadrapaniami czy też przecięciami. Rękawice robocze stosowane są w praktycznie każdym środowisku pracy. W zależności od naszych potrzeb wykonane są z różnych materiałów, z różnymi powleczeniami i spełniają określone funkcję ochronne. Bez wątpienie jednymi z najchętniej kupowanych rękawic w naszym sklepie bhprękawice robocze Portwest. Rękawice tego producenta zapewniają wysoką jakość oraz długie użytkowanie.  Zostały wykonane z najwyższą starannością z wysokiej jakości komponentów. W zależności od rodzaju rękawic roboczych znajdują zastosowanie w każdej branży. Przedstawiamy Państwu kilka modeli rękawic roboczych powlekanych firmy Portwest, dostępnych w naszym sklepie bhp, które z całą pewnością są warte polecenia.

Rękawice robocze powlekane A120 PORTWEST  wiele kolorów dostępnych w sklepie Optimum BHP

Pierwszą propozycją w naszym zestawieniu są bezszwowe rękawice robocze idealne do prac wymagających precyzyjnego manipulowania. Wyprodukowane zostały z nylonu z powleczeniem z poliuretanu na części wewnętrznej co daje nam możliwość świetnego dopasowania się rękawicy do dłoni użytkownika wpływając tym samym na komfort i wygodę. Rękawice robocze Portwest A120 posiadają szeroki wybór kolorystyczny i rozmiarowy.

Rękawice robocze A800 PORTWEST 

Tym razem prezentujemy bardziej rękawice lateksowe niż powlekane, jednak wiele klientów naszego sklepu bhp szuka rękawiczek w całości powlekanych i ma na myśli np właśnie takie rękawice gospodarcze. Z tego względu ten rodzaj rękawic roboczych umieszczamy w tym zestawieniu. Wodoodporne i wodoszczelne rękawice robocze Portwest świetnie sprawdzą się w pracach porządkowych, w gospodarstwie domowym oraz w przemyśle spożywczym. Rękawice Portwest A800 wyprodukowane zostały z lateksu z wykończeniem w formie rybiej łuski w części wewnętrznej zapewniającym dobrą chwytność. Rękawice są bardzo wytrzymałe i dają dłoniom dobrą ochronę podczas pracy, posiadają dłuższy luźny mankiet. Dostępne w kolorze żółtym w rozmiarach M/8 oraz XL/10.

Rękawice robocze powlekane A353 PORTWEST DermiFlex 

Prezentowane teraz rękawiczki robocze są bardzo popularne w naszym sklepie bhp. Wysokiej jakości rękawice robocze zostały w 3/4 swojej powierzchni zanurzone w piance nitrylowej dzięki czemu została zwiększona ochrona, a jednocześnie została zachowana oddychalność. Rękawice robocze Portwest A353 DermiFlex zapewniają doskonałą przyczepność, komfort, bezpieczeństwo oraz manualność. Polecamy je do prazy z olejami czy smarami. doskonałe no dla mechaników ale także na magazyn i kierowców. Dostępne są w naszej hurtowni bhp w kolorze czarnym w rozmiarach M/8 oraz XL/10 jak i inne bardzo popularne artykuły bhp Portwest.

Rękawice robocze powlekane A300 PORTWEST - nasz sklep bhp poleca te olejoodporne rękawice ochronne 

Olejoodporne, wytrzymałe rękawice robocze są przeznaczone do prac w warunkach zagrożenia przetarciem. Powleczone zostały w całości nitrylem dzięki czemu zyskały odporność na działanie tłuszczu, oleju i wody. Szerokie spektrum ochrony przed czynnikami szkodliwymi sprawia, że rękawice powlekane nitrylem Portwest A300 są bardzo popularne na produkcji, w serwisach samochodowych, branży automotive, petrochemicznej, mechanicznej czy też budowlanej. Klienci naszego internetowego sklepu bhp często sięgają po granatowe rękawice robocze Portwest A300 które dostępne są w rozmiarach M/8 oraz XXL/11.

Rękawice robocze ocieplane AP02 PORTWEST Thermo Pro Ultra 

Wysokiej jakości rękawice robocze ocieplane gwarantują ciepło i ochronę przed zimnem oraz doskonałą przyczepność. Pełne powleczenie nitrylem zapewnia najwyższy poziom ochrony przed płynami w postaci wody, tłuszczu czy oleju. Piaskowe wykończenie wewnętrznej części dłoni oferuje znakomitą przyczepność. Rękawice Portwest AP02 posiadają również elastyczny podkład z dzianiny. Dostępne są w kolorze pomarańczowo-czarnym w rozmiarach S/7 oraz XXL/11 i sa bardzo chętnie kupowane w naszym sklepie bhp , gdyż klienci cenią rękawice ocieplane Portwest za jakość.

Rękawice robocze antyuderzeniowe A796 PORTWEST 

Trwała rękawica robocza chroniąca przed uderzeniami młotkiem dla osób leworęcznych.  Rękawice Portwest A796 są powlekane na części chwytnej lateksem o szorstkiej strukturze dzięki czemu chwyt staje się pewniejszy. Specjalna, innowacyjna elastyczna i masywna konstrukcja wokół kciuka i palca wskazującego ochrania dłoń przed skutkami uderzenia. Dostępna jest w rozmiarach L/9 oraz XL/10.

Rękawice robocze ocieplane A143 PORTWEST 

Ocieplane rękawice robocze powlekane zostały spienionym lateksem. Świetnie sprawdzą się do pracy w chłodnym środowisku: na dworze oraz w nieocieplonych i chłodnych pomieszczeniach. Rękawice robocze A143 Portwest posiadają bardzo dobrą wentylację dłoni podczas wielogodzinnej aktywności, bardzo dobrą chwytność a przy tym są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Dostępne są  w naszym internetowym sklepie bhp w kolorach pomarańczowo-czarnym i żółto-czarnym w rozmiarach M/8 oraz XL/10.

Rękawice robocze Portwest  - podsumowanie oferty sklepu bhp

Portwest kolejny raz udowodnił nam, że bezpieczeństwo pracowników jak również ich komfort jest najważniejszy podczas projektowania odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Aby uniknąć niepotrzebnych urazów mechanicznych dłoni podczas wykonywania pracy, warto zadbać o ich ochronę sięgając po odpowiednie rękawice robocze. W naszym sklepie bhp posiadamy szeroki wybór rękawic powlekanych Portwest. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą !