RĘKAWICE ROBOCZE MONTERSKIE - JAKIE RĘKAWICE TYPU MECHANIC WYBIERAJĄ KLIENCI NASZEJ HURTOWNI BHP?

 

Jednym z głównych asortymentów w każdym sklepie bhp są rękawice ochronne. Nie da się ukryć, iż ten segment rynku rozwija się bardzo dynamicznie a producenci systematycznie wprowadzają do sprzedaży nowe produkty. COraz nowsze wzory oraz innowacyjne rozwiązania wcielone w życie można zaobserwować m.in. w dziale rękawic monterskich. Producenci wykorzystują nową wiedzę, doświadczenie, stosowanie coraz lepszych i bardziej wytrzymałych tkanin o wyższych parametrach technicznych. Sprawia to, że oferta rękawic Mechanic jest bardzo urozmaicona i ciekawa. Owa różnorodność w konstrukcji, fasonie i wykorzystanych materiałów przekłada się na szeroki zakres ich zastosowania.

 

Do jakich pracy wykorzystywane są rękawice montażowe typu Mechanic?

 

Jak wspominaliśmy powyżej, rękawice  monterskie mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są do wielu prac. Najczęściej są to prace montażowe, transportowe, magazynowe czy transportowe. Mają one zastosowanie w branży samochodowej i są jednym z częściej wybieranych modeli rękawic dla mechaników czy serwisantów. Modele odblaskowe typu hi-vis w ostrzegawczych, neonowych kolorach jak żółty czy pomarańczowy są z powodzeniem stosowane przy pracach drogowych, gdzie zwiększają widoczność pracowników. Lepsza widoczność zapewnia większe bezpieczeństwo pracy co jest istotne dla większości firm działających w tej branży. Jednak to nie jedyne zastosowanie rękawiczek. Stosowane są także w codziennym życiu, gdy wybieramy się na rower, idziemy na ryby, jedziemy na motor itp, Cała oferta jest dostępna tutaj.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE RĘKAWIC MONTAŻOWYCH TYPU MECHANIC

 

Rękawice monterskie to zazwyczaj rękawice wzmacniane czy tez kombinowane, które zostały wykonane z połączenia kilku materiałów. Zdecydowanie do tego rodzaju rękawiczek stosuje się miękką i wytrzymałą kozią skórę licową. Innym gatunkiem skóry wykorzystywanej do produkcji jest skóra bydlęca. W obu przypadkach jest ona łączona z technicznymi materiałami, do których zaliczamy spandex, stretch (stercz), neopren czy też siateczka lub standardowa bawełna lub poliester. Ten materiał jest na zewnętrznej części dłoni. Na wewnętrznej mamy wspominaną skórę  naturalną, która może być dodatkowo nakrapiana czy też powlekana sylikonowymi wstawkami, paseczkami itp. Dodatkowa powłoka na skórze zapewnia lepsza chwytność.  Część w nadgarstku może być zapinana na rzep. Takie zapięcie gwarantuje mocne przyleganie rękawicy do dłoni, stabilność jej użytkowania. Innym stosowanym rozwiązaniem jest np ściągacz czy też delikatne marszczenie w nadgarstku. Bardziej specjalistyczne taktyczne rękawice maja na części zewnętrznej w okolicy kostek  gumowych zabezpieczeń, ochraniaczy, które mają ochronić palce i kostki przed obiciem podczas pracy. To doskonałe zabezpieczenie przy pracy monterów czy serwisantów, którzy operują palcami i dłonią w ciasnych i mało dostępnych miejscach, narażając się na stłuczenia. Oddzielną kategorią są rękawice monterskie ocieplane do pracy zimą. Tutaj z pewnością warto zainteresować się ofertą rękawiczek REIS .

 

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNIE RĘKAWICE MONTERSKIE MECHANIC?

 

Z racji iż oferta w naszym sklepie bhp jest bardzo szeroka należy najpierw zastanowić się na nad tym, czego oczekujemy od rękawic monterskich. Ważne jest czy szukamy solidnej rękawicy roboczej czy  tez zależy nam na najtańszym produkcie. Często w tańszych modelach nieznanych marek skóra jest niezwykle cienka, co przekłada się na jakość i wytrzymałość rękawiczki. sPrawdzony producent to gwarancja jakości i wytrzymałości. Polecamy  zdecydowanie rękawiczki RESI, Portwest czy Snickers , które są sprawdzone na całym świecie

 

NAJBARDZIEJ POPULARNE MODELE RĘKAWIC MONTAZOWYCH MECHANIC W NASZYM SKLEPIE BHP

 

Nasi klienci Upodobali sobie kilka modeli o bardzo ciekawej budowie i wysokiej jakości

 

RĘKAWICE ROBOCZE MAGNETIC THUNDER A1074 ARDON Z ELEMENTAMI ODBLASKOWYMI I MAGNESEM

 

To ciekawa propozycje rękawiczek odblaskowych w neonowych kolorach. Zapewniają lepszą widoczność. Zostały wykonen ze skóry koziej oraz spandexu. Marka Ardon zapewnia wysoką jakość. 

RĘKAWICE ROBOCZE MAGNETIC THUNDER A1074 ARDON Z ELEMENTAMI ODBLASKOWYMI I MAGNESEM

RĘKAWICE VM2140 MONTERSKIE WZMACNIANE SKÓRĄ TYPU MECHANICS NA RZEP

 

Rękawice robocze wykonane z owczej skóry, która jest bardzo wytrzymała. Rękawice mechanic VM są niezwykle wytrzymałe. Zapinanie na rzep gwarantuje, że rękawica stabilnie układa się na dłoni.

 

RĘKAWICE ROBOCZE TECHNIK WINTER CXS CANIS OCIEPLANE WZMACNIANE KOZIĄ SKÓRĄ

 

Ocieplane rękawice monterskie Technik CXS Canis czyli zimowa wersja tradycyjnych rękawiczek mechanic to niezwykle popularny model w naszym sklepie bhp. To połączenie wysokiej jakości koziej skóry oraz elastanu z polarową podszewką

 

RĘKAWICE ROBOCZE TECHNIK WINTER CXS CANIS OCIEPLANE WZMACNIANE KOZIĄ SKÓRĄ


RĘKAWICE ROBOCZE TECHNIK CXS CANIS SKÓRZANE RĘKAWICE MONTERSKIE

 

Klasyczny model rękawiczek monterskich z kociej skóry, zapinanych na rzep. Wytrzymała skóra sprawia, że klienci wracają chętnie po ten model mimo iż na rynku są tańsze modele. Ta rękawiczka jest jednak warta swojej ceny ze względu na jakość.

 

RĘKAWICE ROBOCZE OCHRONNE TRADESMAN A710 PORTWEST

 

Wytrzymałe oraz solidne rękawiczki robocze wykonane z syntetycznej skóry, gumy oraz neoprenu. Kilka wersji kolorystycznych i wysoka jakość sprawiły, że klienci chętnie sięgają po rękawiczki Portwest.

RĘKAWICE ROBOCZE ODPORNE NA UDERZENIA A721 PORTWEST OJEOODPORNE Z PIANKĄ NITRYLOWĄ PORTWEST

 

Kolejny przykład rękaiczki Portwest tak popularnej w naszej hurtowni. Rękawiczka A721 to rękawiczka odporna na uderzenia stosowana przez mechaników serwisantów oraz budowlańców. Jej neonowe jaskraw kolory zapewniają widoczność oraz bezpieczeństwo podczas pracy

RĘKAWICE ROBOCZE MONTERSKIE RLEVEREST REIS

 

Konkrety i solidny model rękawiczki REIS. Odpowiedni model dla montażysty czy serwisanta i mechanika. Rękawice są wytrzymałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Miękka skóra kozia jest bardzo wytrzymała. Rękawice mają zapięcie na rzep.

RĘKAWICE ROBOCZE RLNEOX REIS 

 

Rękawiczki z elementami odblaskowymi. Wstawki z pomarańczowym i żółtym kolorze zwracają uwagę. Kozia skóra jest mięciutka a zarazem wytrzymała. Bardzo popularny model w naszej hurtowni.

RĘKAWICE OCHRONNE RMC-AQUARIUS RĘKAWICE MONTERSKIE MECHANIC Z NAKROPIENIEM

Monterskie rękawiczki robocze REIS serii Mechanics Gloves RMC-AQUARIUS to wysoka jakość i niezawodność. Rękawiczki są neoprenowe z silikowym nakropieniem gwarantującym dobrą przyczepność.

Pozostałe rękawice robocze monterskie typu mechanic znajda Państwo tutaj