RĘKAWICE ROBOCZE BUDOWLANE I MONTERSKIE - RĘKAWICE ROBOCZE NA LATO

Sezon letni powoli się rozkręca. PRace budowlane ruszyły z kopyta po okresie jesienno-zimowym. Klienci naszego sklepu bhp często pytają, jakie rękawice robocze polecamy do budownictwa, dlatego postanowiliśmy poruszyć ten temat na łamach naszego bloga. Przedstawimy tu krótką charakterystykę rękawic roboczych budowlanych. poznamy ich rodzaje oraz zaprezentujemy Państwu najbardziej popularne modele rękawic budowlanych w naszym sklepie bhp. Żeby nie przedłużać, przechodzimy dalej. Zobaczmy jakie rodzaje rękawic ochronnych najczęściej są kupowane do budownictwa.

 

JAKIE POWINNY BYĆ RĘKAWICE ROBOCZE BUDOWLANE?

Branża budownictwa jak i zakres obowiązków pracowników jest niezwykle szeroki. Nie ma możliwości aby wskazać tylko jeden rodzaj rękawic roboczych jako ten, który jest idealną rękawicą budowlaną. W zależności od pracy, środowiska i preferencji samego klienta, inna rękawica będzie odpowiednia. Warto zastanowić się czy w pracy jest styczność z ostrymi przedmiotami, czy pracuje się w suchym czy wilgotnym środowisku, czy pracownicy mają styczność z farbami, olejami,smarami?Czy rękawice robocza musi być manualna?  Im więcej znamy wymagań  tym łatwiej będzie nam wybrać dobrą i wytrzymałą rękawice roboczą dla Państwa spośród bardzo bogatej oferty naszej hurtowni bhp.

 

RĘKAWICE ROBOCZE WZMACNIANE SKÓRĄ

Na budowie często i gęsto mamy styczność z ciężkimi warunkami pracy, zatem większa część zaprezentowanych tu rękawic roboczych będzie wytrzymała i odporna. Z pewnością do tej grupy zaliczyć można rękawice wzmacniane skórą. Ich cechą charakterystyczną jest wytrzymałość, odporność na przetarcie i rozdarcie. Rękawice robocze są wykonane z drelichu oraz skóry licowej lub z dwoiny. Pierwszy rodzaj skóry czyli rękawice robocze wzmacniane skóra licowa jest lepsza do prac w wilgotnym i mokrym środowisku. Rękawice robocze wzmacniane skórą z dwoiny doskonale sprawdzają się w pracy z olejami, smarami oraz innymi podobnymi substancjami, których na budowie nie brakuje.Oba modele skóry są mocne i wytrzymałe, zatem  sprawdzą się jako rękawice budowlane do ciężkich prac, przenoszenia gruzu, prętów, kamieni itp. Jest to z pewnością rękawica robocza, która doskonale sprzedaje się w naszym sklepie bhp.

 

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE

innym modelem niezwykle popularnej rękawicy budowlane są rękawice skórzane. Sa one wykonane w całości ze skóry czy to licowej czy z dwoiny. Podobnie jak rękawice wzmacniane skórą,  jest to propozycja wytrzymałych i solidnych rękawic roboczych, które sprawdzą się doskonale w ciężkiej pracy z jaką przyszło się borykać pracownikom budowlanym. Do tej kategorii należą także długie rękawice skórzane typu rękawice spawalnicze. Zapewniają dobra ochronę dłoni przy przenoszeniu ostrych i ciężkich przedmiotów.

 

RĘKAWICE ROBOCZE POWLEKANE LATEKSEM

Dużo klientów naszej hurtowni i sklepu bhp szuka bardziej manualnych i tańszych rękawic roboczych. Tutaj polecamy rękawice robocze powlekane lateksem, który jest wytrzymały i odporny na rozdarcie. Lateks może mieć różne powleczenie, od którego będzie zależeć jakość rękawicy i komfort pracy. Rękawice te są bardziej wygodne, dają lepszą swobodę ruchów Sprawdzają się przy lżejszych pracach budowlanych.

 

RĘKAWICE ROBOCZE POWLEKANE NITRYLEM

Na budowie często ma się styczność ze smarami, olejami. Polecamy do takich rac rękawice powlekane nitrylem. Mimo, iż wiele modeli jest przystosowana do pracy na produkcji, w ofercie naszego sklepu  bhp znajdziemy wiele modeli rękawic powlekanych, które doskonale sprawdzą się na budowie. Należą do nich np. rękawice powlekane nitrylem tzw nitryl ciężki z mankietem.  To solidna i gruba rękawica robocza, która oprócz dobrej reakcji na w/w/ substancje, posiada dobre właściwości ochronne prze przetarciami. SPrawdza się przy przenoszeniu ciężkich i ostrych przedmiotów.

 

RĘKAWICE ROBOCZE ANTYPRZECIĘCIOWE

Innym rodzajem rękawic roboczych, które kupują nasi klienci jako rękawice budowlane to rękawice, które chronią przed przecięciem. Jest to rękawica która sprawdza się i na produkcji i w budownictwie, gdzie pracownicy mają kontakt z nożami, blachami, drutami i innymi ostrymi przedmiotami.

 

JAKICH PRODUCENTÓW RĘKAWIC ROBOCZYCH POLECAMY W NASZYM SKLEPIE BHP?

 Prowadząc hurtownię bhp mamy styczność z klientami, którzy mają odmienne oczekiwania odnośnie rękawic roboczych. Dla jednych liczy się niska cena, dla innych marka i jakość. Inni szukają pośredniego  rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy rękawice robocze najbardziej znanych i cenionych marek.

 

RĘKAWICE ROBOCZE REIS

Marka Reis oferuje szeroki wybór rękawic budowlanych. W ramach tej oferty znajdziemy rękawice robocze wzmacniane skórą, rękawice robocze skórzane oraz powlekane.Bardzo popularnym modelem są rękawice robocze Dragon, rękawice typu wampirki oraz rękawice seri ox Ogrifox. Dużym zainteresowanie cieszą się rękawice RLtoper, rękawice  wzmacniane skórą Diggery, Rbpowerlux, rękawice R-longer Reis , rękawice serii RBPOWER, , rękawice powlekane Deepblue, Reconit,Rnitn, rękawice RLCMŻ, rękawice skórzane RLCS+, rękawice REcoGreen, rękawice  RPCVS czy wzmacniane skórą rękawice RSC i powlekane RR.  Oferta rękawic roboczych Reis jest bardzo szeroka i warto odwiedzić nasz sklep bhp by się o tym przekonać.

 

RĘKAWICE ROBOCZE ARDON

Marka Ardon oferuje rękawice wzmacniane skórą, które doskonale się sprzedają do budownictwa oraz transportu. Przykładem takich rękawic roboczych mogą być rękawice robocze Mary, rękawice Glen, rękawice Elton - dużo tańsze od rękawic Mary, rękawice Tod i droższe Top up czy Pony.. Doskonale sprzedają się także rękawice skórzane Arnold,  rękawice powlekane Dick czy blade

 

RĘKAWICE ROBOCZE CXS CANIS

Marka  CXS Canis posiada w swojej ofercie szeroką gamę rękawic budowlanych. Najbardziej popularne modele to skórzane rękawice robocze Bono czy Meka, rękawice monterskie Technik, rękawice wzmacniane Dingo czy Falco, rękawice powlekane  Joki, Alert czy Alvaros i Cerro., Pela Misti, czy rękawice Roxy CXS. Są to solidne, wytrzymałe rękawice robocze, po które klienci chętnie wracają.

 

RĘKAWICE ROBOCZE POLSTAR

Do niedrogich a popularnych rękawic roboczych należą rękawice robocze Polstar. Są to dobrej jakości rękawice budowlane. Możemy polecić Państwu szczególnie rękawice wzmacniane skórą PLS-1 i PLS-2,  rękawice powlekane Cobvenr Blue i Grey, rękawice robocze Vip-er red,  rękawice robocze Haddock, rękawice Covent Simple, rękawcie Cabra i wiele innych

 

RĘKAWICE ROBOCZE PORTWEST

Wysoką jakość rękawic roboczych oferuje z pewnością marka Portwest. Mimo, iż rękawice nie należą do najtańśzych to cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp. To zasługa ich jakości i wytrzymałości. Klienci lubą rękawice Porwest i nie da się tego ukryć. Popularne są rękawice RIGGER PREMIUM CHROM A220, Rękawice A620 Rigger, rękawice skórzane Driver A270, rękawice nitryl ciężki A320 Portwest, rękawice powlekane PCV,  rękawice powlekane szorstkim lateksem A171, rękawice A150 i A105.

 

Jak widać powyżej nie sposób wybrać rękawice robocze budowlane, które będą  odpowiadać każdemu. Oferta rękawic do pracy jest tak szeroka, iż ciężko wskazać jednego producenta a tym bardziej jeden model rękawic roboczych. W naszej hurtowni bhp i w naszym internetowym sklepie bhp znajdą Państwo kilkaset propozycji rękawic roboczych. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą odzieży roboczej, butów roboczych oraz artykułów  bhp i p/poż.