Poznaj markę środków ochrony indywidualnej 3M


Obecnie na rynku istnieje wiele marek zajmujących się produkcją  odzieży roboczej i ochronnej,  czy też innych środków ochrony a jedną z nich są produkty marki 3M. Ta popularna marka której produkty oferuje nasz sklep bhp, oferuje produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół w średnim przedziale cenowym. W 1902 roku, w Stanach Zjednoczonych pięciu wspólników założyło przedsiębiorstwo pod nazwą Minnesota Minning and Manufacturing Company, która 19 lat później, w 1921 roku zdobyła popularność dzięki produkcji pierwszego na świecie, wodoodpornego papieru ściernego.  W 1925 roku, producent 3M wynalazł taśmę maskującą, a podczas trwania II Wojny Światowej, firma 3M zajmowała się produkowaniem materiałów wykorzystywanych do obrony. W 1954 roku zasłynęli z produkcji taśm magnetycznych wykorzystywanych w telewizji. Obecne logo marki wykorzystywane jest od 1978r roku. Jedną z ciekawostek jest że pierwszy człowiek, który wylądował na księżycu w 1969 - Neil Armstrong, ubrany był w buty z podeszwą wyprodukowaną przez markę 3M. "Chroń swój świat" to kampania marki 3M w której udział wziął jeden z polskich kabaretów, przygotowując specjalny skecz mówiący o tym, jak bezpiecznie przygotować się do pracy.

Oferta marki 3M w sklepie Optimum BHP

Marka 3M produkuje środki ochrony wzroku ( okulary ochronne czy gogle 3M ), słuchu  ( zatyczki ochronne 3M czy nauszniki ochronne 3M), głowy (kask ochronny Peltor 3M ) czy dróg oddechowych (maski i półmaski ochronne przeciwpyłowe czy przeciwgazowe) i wszystkie elementy odzieży roboczej jak np kombinezony ochronne 3M. W naszym sklepie bhp posiadamy szeroki wybór produktów marki 3M popularnej na całym świecie. Ich produkty używane są przez wiele różnych grup zawodowych. Spawacze mogą sięgnąć po wysokiej jakości nauszniki ochronne 3M  czy zatyczki do uszu 3M które można dostać w naszym sklepie bhp jako zatyczki jednorazowe lub wielorazowe a także pakowane luzem lun w parach czy na sznureczku. Nasza internetowa hurtownia bhp oferuje także okulary ochronne 3M czy gogle które zadbają o nasz wzrok w różnych warunkach pracy. Strażacy czy inne gruby zawodowe chętnie sięgają po maski przeciwgazowe 3M lub tradycyjne półmaski ochronne przeciwpyłowe 3M dostępne z zaworkiem lub bez. Pracownicy budowy  którzy odwiedzają nasz sklep bhp chętnie kupują kaski ochronne budowlane Peltor 3m. Spawacze cenią sobie produkty marki 3M ponieważ oferują oni ciekawe rozwiązanie i nowoczesne podejście np. w przypadku kaptura spawalniczego, nauszników na nahełmowych czy przyłbic spawalniczych 3M, które sprawdzą się podczas każdej techniki spawania. Marka 3M połączyła nauszniki i kask ochronny tworząc jedną całość w postaci nauszników nakaskowych. Montuje się je do wierzchu kasku, nie narażając się przy tym na uciskanie głowy czy oczu a, a dodatkowo tłumią hałas.Trudnopalny kaptur spawalniczy 3M ochroni nas przed odpryskami gorącego metalu czy iskrami ognia w trakcie spawania w miejscach niedostępnych. Przyłbica spawalnicza marki 3M nadaje się do każdego rodzaju spawania co czyni ją uniwersalnym produktem, który dodatkowo posiada filtr o największym na rynku polu widzenia.

Marka 3M zyskała swoją popularność przez ciekawe i uniwersalne rozwiązania. Nic więc dziwnego, że jest znana i ceniona na całym świecie przez wszystkich klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i wytrzymałość produktów. W naszym sklepie bhp, każdy zainteresowany produktami marki 3M, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy do naszej internetowej hurtowni bhp.