Spodnie robocze Snickers Workwear - bestsellery naszego sklepu bhp

Spodnie robocze to jeden z najważniejszych elementów stroju ochronnego pracownika, który chroni jego dolne kończyny. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie znanego producenta Snickers Workwear, które sprawdzą się w praktycznie każdym środowisku pracy. W zależności od naszych potrzeb dostępne są spodnie o różnej charakterystyce, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Do popularnych modeli tego producenta należą spodnie robocze Snickers Workwear 6341 Stretch AllroundWork. Spodnie dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Wykonane zostały z mocnego i elastycznego materiału, który zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz maksymalną swobodę ruchów. Dużym atutem są profilowane nogawki, które świetnie dopasowują się do ciała użytkownika oraz system pozycjonowania nakolanników KneeGuar Pro, który zwiększa ochronę kolan oraz ułatwia pracę w pozycji klęczącej. Modny design z pewnością przypadnie do gustu wielu klientom, którzy cenią sobie oryginalny wygląd podczas pracy. Duża ilość funkcjonalnych kieszeni to kolejny powód dla którego warto zaopatrzyć się w spodnie robocze 6341 marki Snickers Workwear. Kolejną ciekawą propozycją jednak nieco droższą są spodnie ochronne 6241 również z linii odzieżowej Stretch AllroundWork. Posiadają one worki kieszeniowe, które przydadzą się monterom. Wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne spodnie robocze Snickers 6241 zapewniają długi okres żywotności. Funkcjonalne oraz modne spodnie Snickers Workwear to idealna propozycja do pracy na halach produkcyjnych, magazynach czy w branży budowlanej.

Kolejnym modelem, który cieszy się dużą popularnością  naszym sklepie bhp są spodnie robocze 6202 z linii odzieżowej RuffWork Snickers Workwear. Spodnie do pasa z workami kieszeniowymi posiadają profilowane nogawki oraz elastyczny klin w kroku z materiału z wytrzymałego materiału Cordura. Głównym atutem tego modelu spodni to fakt, że posiadają one mechaniczny system Air Flow  tylnej partii kolan, która zapewnia zwiększoną wentylację nóg a tym samym zapobiegają nadmiernej potliwości. Mocne i wytrzymałe spodnie ze wzmocnienia materiałem Cordura sprawdzą się w najcięższych warunkach pracy. Ostatnią ciekawą propozycją, którą warto wziąć pod uwagę kompletując strój ochronny są spodnie robocze 6902 Snickers Workwear z linii odzieżowej FlexiWork+. Spodnie posiadają dopasowany krój hig-tech, który świetnie dopasowuje się do ciała użytkownika z lekkiego i oddychającego materiału. Ten model posiada worki kieszeniowe oraz zintegrowany pasek z możliwością wyjęcia dla lepszego dopasowania spodni do sylwetki.

Wybierz wysokiej jakości spodnie robocze Snickers Workwear do pracy

Wszystkie opisane modele spodni roboczych Snickers Workwear to gwarancja najwyższej jakości produktów, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Funkcjonalność oraz wytrzymałość to kolejne cechy jakimi można opisać spodnie tego producenta. Spodnie robocze Snickers Workwear ze względu na modny design oraz szeroką gamę kolorów i rozmiarów wybierane są przez najbardziej wymagających klientów naszego sklepu bhp. Zapraszamy !