Okres świąteczny  w sklepach ruszyły pełną parą. Także przy okresie Black Friday czy Black Week można wykorzystać do zakupu prezentu pod choinkę czy też na Mikołaja. Jeśli masz w domu majsterkowicza, budowlańca, mechanika czy innego hobbystę, skorzystaj z okazji i zaopatrz się w upominki tematyczne. Takie gadżety jak odzież robocza, buty robocze, narzędzia czy rękawice ochronne, to doskonały pomysł na prezent! Jeśli nie wiesz co kupić, zobacz co warto rozważyć.

 

Odzież robocza - wygodne ubranie dla mechanika czy serwisanta

Majsterkowicz, serwisant czy ogrodnik … zawodów jest wiele ale każda osoba pracująca fizycznie potwierdzi, że wygodna odzież robocza to komfort, który trudno wycenić. Dlatego warto sprawić prezent w postaci dobrej jakościowo odzieży ochronnej. A jest w czym wybierać. Sklepy bhp oferuje bowiem szeroki wybór. 

 

Spodnie robocze - wygodne i funkcjonalne z duża ilością kieszenie

Warto rozważyć zakup spodni roboczych. Wystarczy znać wymiar w pasie, wzrost, odwiedzić internetowy sklep bhp i wybrać spodnie. Tylko które? No właśnie. Tu pojawia się problem.  Każdy ma inne wymagania. Ale jest kilka  wskazówek, jak kupić odpowiednie spodnie robocze. Po pierwsze jakość i materiał. Spodnie dla serwisanta, mechanika czy majsterkowicza powinny być elastyczne. To zdecydowanie wpływa na komfort. Dobrze aby spodnie ochronne były ze wzmocnieniami. Atutem będą także liczne kieszenie, także na bokach nogawki. Wiele klientów sklepu bhp pyta o spodnie robocze z kieszeniami kaburowymi, które pomieszczą wiele, a gdy są niepotrzebne, można je schować do kieszeni spodni.  Tu zdecydowanie warto polecić spodnie Snickers, spodnie Portwest  oraz CXS Canis i Ardon.

 

Buty robocze - wygodne obuwie robocze dla majsterkowicza

W pracach zawodowych czy hobbystycznych nie trudno o uszkodzenie nogi. Gwoździe, odłamki, szkła, blachy, ostre elementy, praca z ciężkimi przedmiotami. W takich warunkach ochrona nóg to w zasadzie wymóg konieczny. Buty robocze dobrej jakości nie tylko zadbają o bezpieczeństwo ale także poprawią komfort pracy. Można wybierać obuwie robocze pod względem ceny oraz fasonu np. półbuty, trzewiki robocze czy sandały. My polecamy obuwie robocze męskie skórzane lub ze wstawkami tekstylnymi. W takich butach roboczych, stopa się nie poci. W sklepie bhp znajdziemy szeroki wybór różnych producentów. Polecamy obuwie robocze Portwest, Issa a także modele z wyższej półki cenowej. Tutaj buty robocze Uvex czy Solid Gear to gwarancja najwyższej jakości.

 

Okulary ochronne - uzupełnienie ubrania roboczego

Dodatkiem do prezentu lub też prezentem samym sobie może być para dobrych okularów ochronnych. Ochronią one wzrok nie tylko przed odpryskami ciał stałych ale i przed cieczą, rozpryskami farb. Dobrej jakości okulary robocze można nosić w różnych warunkach.

 

Rękawice robocze - ochrona dłoni

Warto także zainwestować w rękawice ochronne dobrej jakości. Przy każdej pracy w stolarni, na budowie czy w serwisie samochodowym ma się kontakt z brudem oraz ostrymi przedmiotami, które mogą przyczynić się do uszkodzenia dłoni. DLatego warto pomyśleć o ochronie dłoni,a tą zapewnią rękawice robocze. Polecamy tu szczególnie rękawice typu mechanics , rękawice skórzane z koziej skóry, która jest miękka i wytrzymała. Zapięcie na rzep to wygodne i praktyczne rozwiązanie.

 

Sklep bhp - czyli gdzie warto udać się po zakupy

Jeśli chcesz sprawić prezent czy to w postaci odzieży roboczej czy też butów roboczych i innych akcesoriów bhp. wybierz sprawdzony sklep bhp. Zdecydowanie warto wybrać sklep internetowy, który oferuje niskie ceny hurtowe oraz bardzo szeroki asortyment. Po analizie sklepów na rynko z pewnością polecamy sklep Optimum BHP. W ofercie sklepu znajdziemy bardzo szeroki wybór odzieży roboczej i butów bhp. Także osoby które szukają okularów ochronnych i rękawic roboczych będą miały w  czym wybierać.