Polstar - producent odzieży roboczej, butów i rękawic roboczych

Czy jest Ci znany producent i firma Polstar?  Jeśli nie, dziś przybliżymy Ci ofertę tej firmy. Polstar posiada w swojej ofercie odzież roboczą a także buty robocze. Poniżej chcemy zaprezentować najbardziej popularne produkty tegoż producenta, po którego chętnie sięgają klienci, którzy odwiedzają nasz sklep bhp. 

 

Odzież robocze Polstar - Ubranie robocze męskie i damskie

Odzież ochronna marki Polstar to szeroki wybór ubrań roboczych, które oferuje nasza hurtownia bhp. Podstawową zaletą odzieży roboczej Polstar jest szeroka rozmiarówka. Dzięki temu nasz sklep bhp oferuje ubranie robocze męski i ubranie robocze damskie. Szeroka rozmiarówka jest  ceniona przez właścicieli dużych zakładów pracy i firm budowlanych, którzy zatrudniają kobiety i mężczyżni. Takim klientom zależy często aby odzież robocza była taka sama  dla obu płci. Ubranie robocze Polstar jest stworzone z myślą o takich klientach.  

 

Ubranie robocze Brixton Classic Polstar

Znajdziemy w ofercie m.in. ubranie robocze Brixton Classic, które najczęściej jest kupowane na produkcję czy magazyny. To proste u ranie bhp w skład którego wchodzą spodnie robocze i bluza. Odzież ochronna Polstar dostępna jest w kilku kolorach co jest jej kolejnym atutem. Także niska cena na ubranie Brixton Classic jest dużym atutem. Ubranie Brixton CLassic Polstar dostępne jest także w wersji ocieplanej Brixton Snow.

 

Ubranie robocze Brixton Practical Polstar

Do pracy w budownictwie Polstar poleca ubranie robocze Brixton Practical. Nasz sklep bhp sprzedaję sporo tej odzieży w sezonie wiosenno-letnim. W skład ubrania bhp wchodzą spodnie robocze oraz bluza. Można tak jak w przypadku spodnie Brixton Classic tak i tu można wybrać spodnie robocze do pasa lub ogrodniczki.  Do kompletu na zimę polecamy kurtkę roboczą ocieplaną i spodnie zimowe Brixton Practical. Ubranie robocze Polstar jest bardzo wytrzymałe. Spodnie robocze maja praktyczne wzmocnienia na kolanach. Plusem jest także atrakcyjna kolorystyka. Znajdziemy tu m.in odzież roboczą dla malarza.

 

Ubranie robocze robocze białe Krajan Biel - ubranie HACCP

Kolejna odsłoną oferty Polstar jaką znajdziemy w naszym sklepie bhp jest biała odzież do gastronomii. Polecamy tu spodnie dla piekarza, białą bluzę kucharską. Atutem kolekcji Krajan Biel jest niska cena. Polstar oferuje ubranie robocze HACCP męskie i damskie.

 

Polstar ubranie robocze przeciwdeszczowe - odzież robocza wodoodporna

Kolekcja odzieży przeciwdeszczowej Polstar nie jest może tak szeroka jak ubrań przeciwdeszczowych Portwest, jednak klienci naszego sklepu bardzo chętnie sięgają po to ubranie marki Polstar. Grosvenor to linia ubrania przeciwdeszczowego. Znajdziemy tu tradycyjną kurtkę przeciwdeszczową a także spodnie przeciwdeszczowe. Wybrane modele są z pasami odblaskowymi. Niska cena jaką oferuje Polstar to coś, co przyciąga klientów jak magnez.

 

Odzież robocza ocieplana - ubranie robocze na zimę Polstar

Jesienią i zimą klienci naszej hurtowni bhp zaopatrują się w odzież ochronną która zapewni im ciepło podczas chłodnych dni pracy. Odzież robocza ocieplana Polstar to szeroki wybór kurtek roboczych i spodni roboczych.  Kurtka przeciwdeszczowa w wersji ocieplanej także znajduje się w ofercie Polstar. Producent oferuje nie tylko kolekcję odzieży roboczej Brixton ale  i Seven Kings, gdzie znajdziemy sporo modeli modnych i sportowych kurtek roboczych.

 

Obuwie robocze Polstar - buty robocze męskie i damskie

Uzupełnieniem ubrania roboczego jest oczywiście obuwie ochronne. Tutaj Polstar prezentuje bardzo szeroki wybór różnorodnych modeli butów bhp. Sporą część oferty Polstar poświęca  butom budowlanym. Znajdziemy tu półbuty robocze i trzewiki robocze skórzane.  Wiele modeli to buty robocze męskie jednak Polstar nie zapomina o kobietach dlatego znaczna część modeli może być z powodzeniem klasyfikowana jak buty robocze damskie. Popularną linią butów roboczych Polstar jest obuwie Bearfield. Jest to tania linia obuwia, którą bardzo cenią klienci naszej hurtowni bhp. Dla osób którym zależy na porządnych a nie drogich artykułach bhp polecamy buty robocze MAX-Popular Polstar. Cena tego obuwia roboczego jest bardzo atrakcyjna. Z kolei klientom, którzy cenią jakość polecamy linię  Max-Popular RED. Ogólnie każda linia butów Polstar ma modele tanie i znacznie lepsze dlatego najlepiej poznać kompleksową ofertę w naszym internetowym sklepie bhp. Znajdziemy tam także  białe buty robocze i buty ESD Polstar. Także sandały robocze Polstar to produkt po który chętnie sięgają klienci. Znajdziemy sandały ochronne damskie i męskie. Polecamy skórzane sandały robocze MAX-Popular  lub bogaty wybór sandałów roboczych Bearfield. 

 

Rękawice robocze Polstar - rękawiczki ochronne do pracy w każdych warunkach

Polstar zapewnia dostęp do wielu różnych modeli rękawic roboczych. ZNajdziemy tu bogatą linię rękawiczek Covent a także Summitech i rękawic Cabra.  Nasz sklep bhp poleca szczególnie rękawice wzmacniane skórą Polstar a także rękawice powlekane Covent. Atutem rękawiczek jest ich cena i  bardzo dobre właściwości.  Polecamy także rękawice antyprzecięciowe.

 

Polstar - producent artykułów bhp dla każdego

Oferta odzieży roboczej, butów i rękawic Polstar jest niezwykle atrakcyjna. Jednak producent oferuje także okulary ochronne, nauszniki ochronne a także spory wybór kasków roboczych.  Nasz sklep bhp oferuje produkty Polstar w bardzo niskich cenach. Towar dostarczamy do miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i do każdej innej miejscowości na terenie Polski i Europy.