Polar roboczy to jeden z tych produktów, który swoje zastosowanie znajdzie w wielu środowiskach pracy w zależności od rodzaju jaki wybierzemy. Sklep i hurtownia Optimum BHP z wieloletniego doświadczenia wie, że wśród pracowników zewnętrznych dużym zainteresowaniem cieszą się polary bhp ostrzegawcze co jest o tyle zrozumiałe, że to właśnie ta grupa zawodowa jest najbardziej narażona na pracę w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach oraz po zmroku. Istnieje wiele czynników, które powinniśmy brać pod uwagę dokonując wyboru jednak z naszych obserwacji wynika, że częstym z nich jest cena. Polary bhp odblaskowe jakie posiada w swojej ofercie oferowane są w szerokim przedziale cenowym jednak jeżeli Państwu na dobrej jakości rozwiązaniach w bardzo atrakcyjnych cenach warto jest zapoznać się z ofertą na ubrania robocze CXS Canis. Jest to bardzo ekonomiczna oraz uniwersalna propozycja, która spełni oczekiwania wielu wymagających klientów. Praktycznie każdy polar roboczy CXS Canis, również ten w wersji ostrzegawczej zapinany jest na zamek błyskawiczny zakończony wysoką stójką, która zapewnia dodatkową ochronę szyi użytkownika przed podmuchami wiatru. Warto również wspomnieć, że polar ostrzegawczy czeskiego producenta CXS Canis to produkt całoroczny, który może być wykorzystywany na różne sposoby. Mianowicie, sprawdzi się jako odzież wierzchnia podczas pracy w cieplejsze dni jak również jako jedna z warstw np. pod kurtkę bhp podczas pracy w okresie jesienno-zimowym. Zobaczmy czym dokładnie charakteryzuje się oferowany polar odblaskowy CXS Canis!

Atrakcyjne rozwiązanie na polar bhp ostrzegawczy CXS Canis – internetowy sklep Optimum BHP z ofertą na polary do pracy na zewnątrz!

Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj polar roboczy odblaskowy Preston CXS Canis, który używany jest również jako kurtka odblaskowa. Wykonany został w 100% z poliestru o bardzo dobrej gramaturze dzięki czemu cechuje się zarówno wytrzymałością jak i odpornością na zniszczenia. Ponadto, ten polar odblaskowy męski oferowany jest w szerokiej gamie rozmiarów co ułatwi nam dopasowanie do sylwetki użytkownika. Dostępny w 2 fluorescencyjnych kolorach do wyboru polar ostrzegawczy Preston CXS posiada poziome i pionowe pasy odblaskowy dlatego świetnie sprawdza się w pobliżu dróg, torów kolejowych czy na placach budowy. Bardzo podobnym rozwiązaniem, ponieważ również wykonanym w 100% z poliestru jest polar odblaskowy męski typu kurtka Preston CXS Canis, który w dolnej partii posiada wstawkę koloru ciemnego dzięki czemu zabrudzenia w tym miejscu nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Warto również zaznaczyć, że ten męski polar ostrzegawczy CXS Preston posiada podszewkę z siatki poliestrowej opowiadającą za lepszą wentylację. 

Sklep Optimum BHP z ofertą na polary odblaskowe CXS Canis – idealne rozwiązanie dla każdego zainteresowanego.

Każdy wymieniony wyżej polar odblaskowy CXS Canis głównie wykorzystywany jest do zwiększenia komfortu termicznego podczas pracy w chłodniejsze dni jak również do zwiększenia swojej widoczności czy to podczas pracy czy też na pieszych lub rowerowych wycieczkach. Jesteśmy przekonani, że z tej półki cenowej, polary bhp ostrzegawcze Canis są jedną z bardziej ekonomicznych oraz uniwersalnych propozycji dlatego nic dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Dużym atutem mogą okazać się również praktycznie kieszenie zwiększające funkcjonalność produktu, które umożliwią nam przenoszenie niezbędnych przedmiotów do pracy czy rzeczy osobistych. Sklep i hurtownia Optimum BHP bez wahania poleca polary robocze ostrzegawcze CXS Canis nawet wymagający, klientom mając świadomość, że są one połączeniem bezpieczeństwa, ciepła, a ponadto są w stanie zapewnić wysoki komfort użytkowania od którego zależeć będzie wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej przez niego pracy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą jak i do składania zamówień na odblaskowe polary bhp CXS Canis!