Schneider Electric Sedna to kategoria produktów, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród elektroinstalatorów na całym świecie. Marka powstała we Francji w 1838 roku i od początku swojej działalności dostarcza osprzęt elektryczny wyróżniający się połączeniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz minimalistycznego, a przy tym eleganckiego designu. Duża różnorodność wersji kolorystycznych umożliwia dostosowanie osprzętu do elewacji, wystroju wnętrza i koloru ściany.

W portfolio francuskiego producenta znaleźć można przede wszystkim wysokiej klasy łączniki - ramki i gniazdka z serii Sedna, które od lat znajdują zastosowanie w prywatnych mieszkaniach, biurowcach, a także apartamentach i hotelach. Ich wspólną zaletą jest bez wątpienia łatwość montażu. Wszystkie zaciski i inne elementy montażowe dostarczane w zestawie, cechują się wysoką jakością. Produkty chwalone są z uwagi na teleskopowę konstrukcję, która ułatwia dopasowanie łączników do nierównej powierzchni.

Gniazdka Schneider Sedna - funkcjonalność i wielość rozwiązań

Osprzęt Sedna stanowi wynik wieloletnich badań i doświadczeń inżynierów, projektantów oraz instalatorów. Producent stawia na kompleksowość i różnorodność swojego asortymentu, aby dostarczyć rozwiązania na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Łączniki świecznikowe i gniazda Schneider Sedna występują w wersji pojedynczej lub podwójnej (z uziemieniem lub bez - w przypadku gniazd). Znaczne więcej wariantów mają ramki - te mogą być pionowe, poziome, pojedyncze, podwójne, a nawet pięciokrotne.

Na serię Schneider Sedna składają się także gniazda telefoniczne, telewizyjne i światłowodowe.

Jaki osprzęt sedna wybrać?

To, jakie gniazdo Schneider Sedna zakupimy, powinno być determinowane indywidualnymi potrzebami. O ile do przedpokoju czy salonu możemy wybrać wariant ,,odkryty”, o tyle w łazience lub pokoju dziecięcym, warto zamontować tzw. gniazdo hermetyczne, czyli wyposażone w otwieraną przesłonę - stanowiące skuteczne zabezpieczenie przed dziećmi, zwierzętami i wnikaniem wody lanej strugą.

Jeśli chodzi o wybór łączników świecznikowych, wiele zależy od tego, ile źródeł światła posiadamy w domu. Jeśli w salonie znajdują się np. dwie lampy - sufitowa i ścienna - w zupełności wystarczą dwie pojedyncze ramki. Łączniki cztero- lub pięciokrotnie doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych - salach konferencyjnych, open space’ach, a także lokalach użytkowych, w których zamontowanych jest większa liczba opraw oświetleniowych.

Seria Sedna: ściemniacze i czujniki ruchu

Seria Sedna składa się z wielu urządzeń i akcesoriów elektrycznych ułatwiających nawigację po zmroku. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest osprzęt Sedna wyposażony w podświetlenie. Łączniki z diodą LED często montuje się na klatkach schodowych, w przedpokojach czy na zewnątrz budynków, obok drzwi, aby ułatwić użytkownikom dotarcie do włącznika światła w całkowitej ciemności. Modele wyposażone w czujniki ruchu wyzwalają światło automatycznie w momencie, gdy wykryją ruch, bez potrzeby sięgania do włącznika.

W asortymencie Schneider Electric dostępne są także ściemniacze, czyli łączniki świecznikowe umożliwiające regulację stopnia jasności źródła światła zamontowanego na suficie lub ścianie. W ten sposób można dostosować parametry oświetlenia do wykonywanych aktualnie aktywności, stwarzając tym samym odpowiedni nastrój we wnętrzu. Ta grupa produktów również występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Osprzęt Sedna to bezkompromisowe połączenie funkcjonalności i nowoczesnej estetyki.

Zamów osprzęt Schneider Sedna w sklepie ElektroZysk.pl

Sklep internetowy Elektrozysk z wyposażeniem dla elektryków i elektroinstalatorów oferuje szeroki asortyment produktów Schneider Sedna. W asortymencie hurtowni elektrycznej znaleźć można przyciski, łączniki i gniazda podtynkowe, a także ramki i plakietki gniazd w wielu eleganckich kolorach. Dzięki przejrzystemu układowi strony i możliwości sortowania produktów wg wybranych parametrów, każdy Klient znajdzie to, czego potrzebuje.

Wszystkie zamówienia można złożyć bez wychodzenia z domu - w sposób szybki i intuicyjny. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą sklepu.