Wybieramy ubranie przeciwdeszczowe do pracy - jaką odzież przeciwdeszczową wodoodporną można dostać w naszej hurtowni i w sklepie bhp?

Praca w warunkach deszczowych i wietrznych bez odpowiedniej odzieży ochronnej nie jest niczym przyjemnym. Nie poprawia komfortu, a wręcz przeciwnie – obniża wydajność i naraża zdrowie pracownika na przeziębienia i infekcje. Nie zawsze jest możliwość schronić się przed deszczem w suchym miejscu, np. wewnątrz budynku. Nie zawsze można też pozostawić czynność nieukończoną. 

W okresie od wiosny do jesieni warto więc zaopatrzyć się więc w odpowiednio skuteczną odzież przeciwdeszczową, która dzięki cechom wodoodpornym zapewni nam komfort. 

Na początku proponujemy Państwu z odzieży roboczej wodoodpornej - płaszcz przeciwdeszczowy, najczęściej stosowany przez drogowców i pracowników budowlanych. Zapinany jest na kapsle, guziki lub suwak. Wyposażony w kaptur chroni głowę, a mankiety z wszytym ściągaczem dodatkowo uniemożliwiają przedostanie się wody do rękawów. Wykonany przeważnie z materiału PCV, poliuretanu lub poliestru. Zakłada się go na odzież roboczą. Powinien posiadać system wentylacyjny. Nasz sklep internetowy bhp rekomenduje płaszcze Portwest a także płaszcze CXS Canis oraz wodoodporne płaszcze Ardon.

Nieco bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie ubranie przeciwdeszczowe - komplet, czyli kurtka  robocza + spodnie. Spodnie przeciwdeszczowe mogą występować w dwóch wariantach, czyli ogrodniczki lub spodnie do pasa. Kurtka przeciwdeszczowa musi być wyposażona w kaptur oraz ściągacze na rękawach. Ściągacz powinien pojawić się również w spodniach, co uniemożliwia przedostanie się wody do wewnątrz spodni, oraz dopasować odzież do sylwetki. Komplety przeciwdeszczowe wykonane są najczęściej z materiału PCV i poliestru. Kaptur często jest chowany w kołnierzu. Dodatkową zaletą jest również fakt, że komplet jest w stanie zmieścić się w podręcznym opakowaniu, np. w saszetce. Polecamy np tani komplet przeciwdeszczowy Grosvenor Polstar  czy komplet przeciwdeszczowy Reis.


 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy odzież z elementami odblaskowymi, szczególnie dla pracowników budujących drogi, obsługę dróg i autostrad, wszelkie służby, ale również na własny użytek. W naszym sklepie bhp w takiej wersji znajdą Państwo zarówno płaszcz przeciwdeszczowy odblaskowy 

jak również cały komplet ubranie robocze odblaskowe przeciwdeszczowe.Jednak zdecydowanie najbardziej popularna jest po prostu: kurtka robocza przeciwdeszczowa. To podstawowy element odzieży roboczej, chroniacy przed przemoczeniam. Kurtka wodoodporna to świetny produkt, który sprawdzi się latem i zimą. W zależności po poyrzeb wybór kurtek przeciwdeszczowych jest bowiem niezwykle szeroki. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu była cały czas rozwijana i by każdy klient mogł znaleźć to,czego szuka w niskeij cenie. Nasza hurtownia i sklep bhp oferują kurtki przecideszczowe tanie jak kurtki z wyższej półki wykonane z poliuretanu powlekanego PCV. Polecamy także kurtki przeciwdeszczowe odblaskowe dedykowane praconikom drogowym czy też budowlanym. Tutaj obok właściwości wodoodpornych najwazniejsza jest widoczność i bezpieczeństwo.  W okresie zimowym niezwykle popularne są kurtki przeciwdeszczowe ocieplane wodoodporne, często psoiadające pasy odblaskowe.
Polecsmy także spodnie robocze przecideszowe:
Wszystkie produkty wielu profesjonalnych marek dostępne są w naszej hurtowni Optimum BHP. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 609893792 lub pod adresem mailowym sklep@optimumbhp.pl

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym bhp gdzie oferujemy szeroki wybór produktów bhp. Odzież robocza to nasza specjalność.