Musisz kupić odzież roboczą przeciwdeszczową? Zobacz co poleca nasz sklep bhp


Przeciwdeszczowa odzież robocza
została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy pracują na świeżym powietrzu, przez co potrzebują odpowiedniej ochrony przed wodą i zimnem. Pogoda potrafi być bardzo zmienna, dlatego nawet w piękny słoneczny dzień nigdy nie możemy mieć pewności, że zaraz nie zacznie padać deszcz. Aby być przygotowanym na każde zmiany warunków atmosferycznych, warto zaopatrzyć się w odpowiednią w tym celu odzież. Tutaj nasz sklep bhp poleca rozwiązanie, którym jest odzież robocza przeciwdeszczowa. Każdy pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom niezbędną odzież do pracy, niezależnie od panujących warunków. Nie ma sensu oszczędzać na odpowiedniej odzieży roboczej dla pracowników, ponieważ może się to odbić na ich zdrowiu, a co za tym idzie zmuszeni będą pójść na L4 w efekcie czego pracodawca może mieć braki personelu. W naszym sklepie bhp posiadamy duży wybór wytrzymałej i nieprzemakalnej odzieży przeciwdeszczowej. 

Jakim rodzajem odzieży roboczej jest odzież przeciwdeszczowa

Odzież przeciwdeszczowa, to taka która spełnia normy ustalone przez Unię Europejską. Norma EN 343 mówi nam o tym jakie parametry wodoszczelności i odporności na przenikanie pary wodnej musi posiadać materiał z jakiego wyprodukowana została odzież przeciwdeszczowa. Tego typu odzież robocza musi nas chronić przed deszczem, wiatrem i chłodem powyżej -5 stopni. Poliester lub PCV to główne materiały wykorzystywane do produkcji odzieży przeciwdeszczowej, są one trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim odprowadzają wodę. W ofercie naszego sklepu bhp znajdziemy komplety przeciwdeszczowe, wodoodporne i ocieplane kurtki przeciwdeszczowe czy też ich dłuższa wersję czyli płaszcz przeciwdeszczowy . Uzupełnieniem odzieży roboczej przeciwdeszczowej są oczywiście spodnie przeciwdeszczowe które można kupić w naszym sklepie bhp jako spodnie ogrodniczki czy też spodnie przeciwdeszczowe do pasa. Oferujemy w naszej internetowej hurtowni bhp także szeroki wybór odzieży przeciwdeszczowej ostrzegawczej. 

Na co zwrócić uwagę kupują odzież roboczą przeciwdeszczową w sklepie bhp

Jeżeli planujemy zakup kurtki przeciwdeszczowej, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście taki który nie wchłania nadmiaru wody, lecz pozwala jej swobodne spłynięcie po powierzchni. W tym wypadku dużą popularnością cieszą się kurtki robocze z poliestru czy poliamidu powlekane poliuretanem, posiadające dodatkowe ściągacze na rękawach i na dole kurtki, dzięki czemu lepiej dopasuje się ona do naszej sylwetki i zapobiegnie przedostawaniu się wiatru pod odzież. Nasz sklep bhp poleca tu np kurtki przeciwdeszczowe Portwest w wielu różnych wariantach: od kurtek roboczych ocieplanych przeciwdeszczowych po kurtki przeciwdeszczowe odblaskowe. Portwest W przypadku wykonywania pracy podczas ograniczonej widoczności, niezbędne jest stosowanie odzieży ostrzegawczej, która musi spełniać normę EN ISO 20471. Norma ta opisuje intensywność barw, ich rozmieszczenie oraz zajmowaną powierzchnię na ubraniach i można ją podzielić na 3 kategorie przy czym kategoria I to odzież odblaskowa o najmniejszej powierzchni elementów ostrzegawczych, a kategoria III – o największej powierzchni. Wybierając odzież przeciwdeszczową zwróćmy uwagę na 

W naszym sklepie bhp znajdą Państwo idealne połączenie kurtki ostrzegawczej, która świetnie nada się do pracy w czasie deszczu, a także komplety odzieży odblaskowej przeciwdeszczowej j w skład której wchodzą spodnie i kurtka przeciwdeszczowa oraz ocieplane kurtki robocze przeciwdeszczowe, które świetnie sprawdzą się podczas zimy. Odpowiednio dobrana odzież przeciwdeszczowa, może znacząco wpłynąć na nasze zdrowie, dlatego nie warto na niej oszczędzać. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przeciwdeszczowej odzieży roboczej, dostępnej w naszej internetowej hurtowni i sklepie bhp.