Odzież robocza trudnopalna Portwest


Odpowiednio dobrana odzież robocza, zapewnia nam wysoki poziom ochrony przed różnego rodzaju czynnikami, które wiążą się z charakterem pracy jaką wykonujemy. Jeżeli pracujemy na świeżym powietrzu możemy podzielić odzież roboczą nie tylko ze względu na jej właściwości ochronne ale również ze względu na dostosowanie do warunków atmosferycznych występujących w danym czasie. W naszym sklepie bhp znajdą Państwo szeroki wybór np. odzieży przeciwdeszczowej, odzieży ostrzegawczej, a także odzieży roboczej trudnopalnej, wielu znanych i cenionych producentów. Dziś zajmiemy się na naszym blogu bhp ostatnią kategorią wymienioną powyżej, czyli specjalistyczną odzieżą roboczą trudnopalną np dla spawaczy, która nieraz może ochronić nie tylko nasze zdrowie ale i życie. 

Ubranie robocze trudnopalne - specjalistyczna odzież ochronna w sklepie Optimum BHP

Ubrania robocze trudnopalne są wykonane z bawełny lub mieszanki z dodatkiem antystatycznej nici. Odzież robocza niepalna  ma zazwyczaj grubszą gramaturę i wytrzymałą strukturę. Jest ona dedykowane do pracy, gdzie występuje ryzyko kontaktu z płomieniem czy rozpryskami żelaza. Sprawdza się w pracach, gdzie ma się kontakt z ciepłem konwekcyjnym i promieniowaniem cieplnym. W naszym sklepie bhp dużą popularnością cieszy się  odzież robocza Portwest dlatego przeanalizujemy jaką producent posiadają w swojej ofercie odzież roboczą trudnopalną.  

Odzież robocza trudnopalna Portwest - specjalistyczna odzież ochronna niepalna w naszej hurtowni bhp

Portwest niewątpliwie specjalizuje się w odzieży ochronnej specjalistycznej. Zaliczamy do niej odzież multichronną, ostrzegawczą, niepalną czyli trudnopalną, antystatyczną a także odporną na chemikalia. Odpowiednio dobrane tkaniny, które są certyfikowane zapewniają bezpieczeństwo a to producent Portwest stawia jako priorytet. Oto kilka przykładów odzieży trudnopalnej Portwest, dostępnej w naszym sklepie bhp od tego cenionego producenta. 


Bluza robocza trudnopalna FR08 Portwest Bizflame Ultra

Jest to bluza ochronna trudnopalna, antyelektrostatyczna, chemoodporna z ochroną na łuk elektryczny. Specjalna mieszanka poliestru trudnopalnego w tkaninie zapewnia niezrównaną trwałość w najtrudniejszych warunkach. Bluza trudnopalna antystatyczna FR08 Portwest nie zawierająca metalu.  Bluza Portwest multinorm Bizflame Ultra Portwest FR08 dostępna jest w stonowanych kolorach: niebieska lub szara.


Spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne FR07 Portwest Bizflame Ultra 

Materiał  z jakiego wykonana jest spodnie trudnopalne Portwest FR07 to Bizflame Ultra jest mieszanką 80% bawełny, 19% trudnopalnego poliestru i 1% nici węglowej. Spodnie robocze Portwest trudnopalne, antystatyczne chroniące przed działaniem łuku elektrycznego, odporne na działanie chemii. Ogrodniczki niepalne to idealne spodnie robocze, które możemy dostosować indywidualnie do naszych potrzeb, za pomocą regulowanych szelek. Spodnie robocze trudnopalne FR07 Portwest ogrodniczki  dostępne są w kolorze szarym i niebieskim. 


Spodnie robocze do pasa trudnopalne FR06 Portwest Bizflame Ultra 

W kategorii odzież robocza, nasz sklep internetowy bhp poleca nowe spodnie robocze do pasa Portwest FR06 .  Spodnie ochronne trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne z ochroną na łuk elektryczny. Na nogawkach posiadają kontrastowe wstawki, które zapewniają nam lepszą widoczność. Spodnie FR06 Portwest do pasa dostępne są zarówno w kolorze niebieskim jak i szarym.

Jeżeli zależy nam na spójnym stroju roboczym o właściwościach trudnopalnych możemy połączyć bluzę FR08 Portwest z dowolnymi spodniami niepalnymi w zależności od potrzeb i upodobań: ze spodniami Portwest do pasa FR06  lub ogrodniczkami FR07, tworząc tym samym jednolity strój roboczy trudnopalny. W naszym sklepie bhp możemy również skompletować odzież trudnopalną, również marki Portwest jednak o nieco innym wyglądzie.


BLUZA ROBOCZA SPAWALNICZA TRUDNOPALNA FR55 PORTWEST

Materiał z którego wykonano bluzę trudnopalną FR55 Portwest to Bizflame Plus, który zapewni ochronę przed płomieniem, jest komfortowy, trwały i antyelektrostatyczny. Bluza robocza spawalnicza posiada naszytą podwójnym szwem taśmę ostrzegawczą, dzięki niej pracownik będzie doskonale widoczny w różnych warunkach atmosferycznych oraz po zmroku. Bluza spawalnicza FR55 PORTWEST to doskonała propozycja do prac spawalniczych i pokrewnych, gdzie istnieje ryzyko iskrzenia czy  gorących odprysków. Dostępna w naszym sklepie bhp jest w kolorze granatowo-czerwonym lub granatowo-niebieskim w rozmiarach S-4XL.


OGRODNICZKI TRUDNOPALNE FR57 PORTWEST 

W tym wypadku, w spodniach roboczych trudnopalnych Portwest FR57 również zastosowano do produkcji ubrania, materiał Bizflame Plus dzięki czemu zyskujemy wysoki poziom ochrony. Dobrą widzialność użytkownika w miejscu pracy zapewnią solidne, trudnopalne taśmy ostrzegawcze które znajdują się na nogawkach. Spodnie ochronne spawalnicze FR57 PORTWEST doskonale się sprawdzą  podczas prac spawalniczych i pokrewnych, mogą być także stosowane w przemyśle petrochemicznym, gdzie nasz sklep bhp poleca odzież antyelektrostatyczną niepalną Portwest.. Również dostępne są w kolorze granatowo-czerwonym lub granatowo-niebieskim w rozmiarach S-4XL.


SPODNIE ROBOCZE SPAWALNICZE FR56 PORTWEST  

Spodnie robocze spawalnicze FR56 Portwest oferowane przez nasz sklep bhp są antystatyczne i trudnopalne, posiadają pasy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa. Pasy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa zapewniają dobrą widzialność użytkownika w miejscu pracy. Materiał z którego wykonano spodnie robocze Portwest FR56  to Bizflame Plus. Model spodni spawalniczych jest dwukolorowy świetnie się prezentuje a przed wszystkim zapewnia bezpieczeństwo w pracy. Spodnie robocze dostępne są w kolorze granatowo-czerwonym lub granatowo-niebieskim w rozmiarach S-4XL.


Jak widzimy, firma Portwest zadbała o każdy element stroju roboczego, tak aby odzież trudnopalną spawalniczą można było w dowolny sposób łączyć i zachować przy tym walory estetyczne. W naszym sklepie bhp dużą popularnością cieszą się produkty marki Portwest, ponieważ są one wysokiej jakości i zapewniają komfort użytkowania. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą odzieży roboczej trudnopalnej spawalniczej marki Portwest, która dostępna jest w naszym internetowym sklepie bhp.