ODZIEŻ ROBOCZA REIS

 

W ofercie naszego sklepu bhp nie mogło zabraknąć marki REIS i produktów jakie oferuje. Producent ten skierował swoją ofertę do firm szukających produktów tanich, aczkolwiek dobrych jakościowo. W tej kategorii odzieży roboczej możemy wydzielić kila linij produktowych: tanią i lepszą. REIS proponuje swoim klientom kilka marek i dostosował ofertę do klientów z różnorodnych branż: od budownictwa, po pracowników firm remontowych, transportowych i drogowców. Poznajmy markę REIS i produkty jakie oferuje.

 

ODZIEŻ ROBOCZA YES REIS

Dla agencji pracy oraz firm które posiadają bardzo rotacyjnych pracowników czy też dla klientów, którzy mają ograniczenia budżetowe odzież robocza YES  stanowi doskonały wybór. Dlaczego? Odzież ta należy do kategorii taniego ubrania roboczego, zatem odpowiada klientom, którzy nie chcą lub nie mogą generować dużych kosztów, związanych z utrzymaniem pracowników. Mimo niskiej ceny, ubranie YES jest bardzo solidnie wykonane. Jego gramatura nie należy do najniższych więc jest wytrzymałe. Krój ubrania jest bardzo prosty, bez dodatkowych wzmocnień i urozmaiceń. Ubranie występuje w kolorze szarym lub niebieskim i może się składać ze spodni do pasa, spodni ogrodniczek i bluzy. Ubranie YES jest zazwyczaj kupowane na zakłady produkcyjne, warsztaty samochodowe, dla pracowników firm sprzątających itp. W linii YES możemy także zakupić tanie buty robocze będące uzupełnieniem zestawu. Z tej linii produktowej polecamy buty YES dostępne w kilku wersjach ochronnych ( od tych bez podnoska po buty S1, Sb, S1P i S3) oraz w kilku rodzajach ( półbuty robocze, trzewiki i sandały robocze)

 

ODZIEŻ ROBOCZA MASTER REIS

Lepszym gatunkowo zestawem odzieży roboczej będzie propozycja ubrania Master. Tutaj  producent oferuje ubranie wykonane z lepszego gatunku materiału o grubszej a zarazem bardziej wytrzymałej tkaninie. Klient może kupić gotowy zestaw składający się z bluzy roboczej i spodni ogrodniczek lub też może samodzielnie skonfigurować swój zestaw wybierając spośród spodni do pasa, spodni ogrodniczek i bluzy.Ubranie Master występuje w szerszej gamie kolorystycznej. Producent REIS oferuje bowiem aż 5 kolorów: niebieski, zielony, czerwony, szary i biały. Każdy z tych produktów jest oczywiście dostępny w naszym sklepie bhp. Ubranie Master jest bardzo często kupowane jako ubranie budowlane czy też jako ubranie dla magazyniera czy na produkcję. Atrakcyjna cena sprawia, że jest to niezwykle popularny asortyment naszej hurtowni. Popularność tej odzieży skłoniła producenta do stworzenia ubrania Master ocieplanego, do pracy w zimie. Dzięki temu klienci mogą mieć ubranie letnie i ubranie zimowej w tej samej kolorystyce i designie. Atutem jest także to że można oddzielnie kupić same spodnie Master czy bluzę.

 

ODZIEŻ ROBOCZA MULTI-MASTER

Nowsza i bardziej urozmaicona wersja ubrania Master to seria Multi-Master. Tutaj mamy do wyboru odzież  tej samej gramatury i składzie jednak w bardziej odświeżonej i kontrastowej wersji. W ubraniu Multi Master dodano czarne wstawki, które sprawiają, że odzież w opinii wielu klientów znacznie lepiej się prezentuje. Tutaj także ubranie REIS znajdziemy w wersji letniej oraz ocieplanej, zimowej. W skład serii wchodzą: spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, spodnie ocieplane, bluza robocza, kurtka ocieplana. Ogromnym plusem jest także kolorystyka gdyż producent oferuje 4 najbardziej popularne kolory: niebieski, zielony, szary, czerwone.

 

ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA REIS

Opady zaskakują nas przez cały rok, także każda firma budowlana, transportowa czy inna wykonująca prace na otwartym powietrzu zaopatruje swoich pracowników w odzież roboczą. Producent oferuje płaszcze przeciwdeszczowe PCV, nylonowe kurtki przeciwdeszczowe, odzież odblaskowa przeciwdeszczowa a także wygodne komplety odzieży roboczej. Z produktów REIS każdy wybierze coś dla siebie. Wszystkie produkty z serii ochrony przed opadami znajdą Państwo oczywiście w ofercie naszego sklepu bhp.

 

ODZIEŻ JEDNORAZOWA REIS

Maka REIS jak na giganta w branży artykułów bhp oferuje także odzież jednorazową. Znajdziemy tu dostępne czepki jednorazowe wykonane z polipropylenu tradycyjne, typu Clip czy też z daszkiem i osłoną na włosy. Dostępne w sprzedaży są także jednorazowe osłony na brodę, fartuchy jednorazowe z polipropylenu, kombinezony jednorazowe malarskie, osłony foliowe na buty, bluza jednorazowa z polipropylenu czy foliowe fartuchy jednorazowe. Oferta jednorazowej odzieży REIS jest bardzo szeroka i warto się z nią zapoznać. w tym celu zachęcamy do poznania oferty w naszej internetowej hurtowni bhp.

 

ODZIEŻ OCIEPLANA REIS

Jesienią i zimą warto zaopatrzyć się w ciepłą i wygodną odzież roboczą. Polecamy naszym klientom ofertę marki REIS. Jak było już wcześniej wspomniane, dostępna jest wersja ubrania ocieplanego Master oraz Multi Master. Marka oferuje także bardzo szeroki wybór kurtek ocieplanych, które sprawdzą się i w mrozie i w deszczu. Kurtki ocieplane dostępne są dla mężczyzn oraz kobiet. Kurtki ocieplane występują w wersji z kapturem, pikowane, wodoodporne a także wielofunkcyjne. Propozycja tego producenta oferuje doskonałe ubrania budowlane, ocieplane, odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. W ramach serii odzieży ocieplanej dostępne są także polary robocze oraz polary reklamowe, które sprawdzają się przez cały rok, także w okresie zimowym.

 

ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA ODBLASKOWA DLA DROGOWCÓW

Dla służb drogowych, budowlańców Producent przygotował specjalną serię odzieży odblaskowej. Seria ubrań VIS i ORANGE występuje w intensywnych kolorach i posiada pasy odblaskowe, zwiększające widoczność. To doskonała propozycja ubrania budowlanego czy ubrania dla drogowców.

 

KOSZULA FLANELOWA, T-SHIRT, POLO i więcej

Dodatkiem do oferty jest także podstawowe wyposażenie czyli t-shirt, koszulka polo oraz koszula flanelowa. Produkty te są w bardzo niskiej cenie ale dobrej jakości.

 

Oferta producenta jest bardzo szeroka. Znajdziemy tu kompletny zestaw odzieży roboczej. Jednak  REIS to nie tylko ubrania robocze. To także linia butów roboczych, rękawic i innych ochron, które także postaramy się Państwu przybliżyć.

 

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.